Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Kochami, poczekajcie na mnie:D jeszcze tylko jeden odcinek i uciekne z tego wiezenia;) tzn taka mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no nie, wolisz seriale od naszej wesołej gromadki ? hmm strzelam focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że Ty sobie ze wszystkim dobrze radzisz... ;) nawet z kornikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia....jaki serial??? Na podkarpacie jedziemy......zdejmuj kapcie...zaraz masz bazpośredni do mnie....a potem kolacja kawaleczek od Rzeszowa.....i balwana lepić będziemy...i kornikowych sąsiadów atakować mamy:P:P Korniś.....bo ja bardzo lubię drewno....to i z jego smakoszem sobie świetnie dam radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAAAAAAAAAAAAAAAAAAASIA !!!!! no zostaw już ten serial bo Ci pociąg zwany pożądaniem ucieknie :P i nie zdążysz na pyszne placki z Węgra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś---> jakoś sie nie boję:P:P Młody chłopak z Ciebie......a że być może uparty...hmm.....pomylimy to ze zdecydowaniem...i już będzie ok:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... zawsze masz wytłumaczenie na wszystko :P:P:P zdecydowana rybka ? hmmm powiedzmy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto na dziś wszystko Ci wyjaśni :P mogę nawet stać się bardziej zdecydowanym hihi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Korniczku....to Ty sobie mysl....a ja poczytam w tym czasie...wpadnę za czas jakiś...poznać tę doniosłą decyzję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjjj gdzie jestescie????????????? ja mam BIG PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co z ta wycieczka pod RZeszów?? ja mam trosze daleko wiec spakowalm tez piżamke i szczeteczke do zębów:) nie opłaca mi sie jechac na tylko kolacje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia....no ja też spakowałam.....ale nie możemy się tak ostentacyjnie wprosić...Korniś musi zaproponować nocleg:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja proponuję już jechac.....jesteś teraz u mnie.....zaraz mamy bezpośredni do Rzeszowa...za jakieś 3,5 h będziemy na podkarpaciu....potem tylko zlokalizować Marcina i zastukać do drzwi:P:P Z piżamkami w ręku i okrzykiem :Jak znaleźć faceta?!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ma......a wiesz, że wczoraj na wieczorze kawalerskim......tańczył z tabunem kobiet?:D (Hmm......swoją drogą ciekawe...co one tam robiły...:P:P);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej z tego co ja zrozumialam to tabun kobiet chcial z nim tanczyc a on sie dzielnie bronil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...Korniś jest wątłej postury.......odważny i zdecydowany....ale te kobiety na pewno go zdominowały....ilościowo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem Kornik jest niski ale czy watłej postury??? moze jest szerszy niż wyzszy:P tzn ja nie wiem ale ty chyba duzo wiecej widzialas niz jego postawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie strasznie bujną wyobraźnie :P nie dość że niski to jeszcze szeroki ? no nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Korniczkui, kazdy mierzy wg siebie;) dla manie pan ponizej 180 cm to juz niski;) taki do 190 to sredniego wzrostu a powyzej to wysoki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×