Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

hmm w sumie tak, szkoda czasu na dojazdy a tak Satinellka przeprowadzi się do mnie i będzie po kłopocie :) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mu sie troszke nie dziwie;) chociaz nie watpie Olu ze twoja pomidorowa jest pyszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby to była jeszcze własnoręcznie zrobiona to i przypalona by mi smakowała... a tu zonk CHIŃCZYK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insekcie niewdzięczny...wlasnoręcznie zrobiona...a wręcz wlasnodusznie...gdyż pół duszy w nią wkroiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no możliwe że ta torebka obok garnka to fatamorgana... w końcu zmęczony jestem po całym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ...popraw okulary...oczywiście że torebka....po przyprawie...zaraz zaraz...co ja tutaj dodałam? Lubczyk:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och....to chyba było wyznanie...och...kolejny raz mówi, że mnie kocha:P Za pierwszym razem to jak mi dawał brylanta w białym złocie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pani psycholog na kursie pedagogicznym powiedziała zdanie które utkwiło mi w pamięci... rzeczy materialne nie są wyznacznikiem uczuć... Pasuje do Oli jak tralala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mój narzeczony właśnie mnie obrazil? Eee.....to takie niekornikowe jest......nie ośmieliłby się...po takiej pomidorowej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×