Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Olu jak dla mnie to żadna nowość ;) z kobiet to tylko bratowa moja mi wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś....nie dramatyzuj:P Ja tylko mówię, że taki ładny i mądry chłopak nie może być aż tak samotny;)Zresztą...korniki to chyba stadne robaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne......a ja z urzedu jestem niemiła...bo wiesz...rude jest wredne:P A jednak......parę osób mnie lubi:P Nie zasłaniaj się urzędem....każdy ma to na co się zgadza....co akceptuje ( Hmmm...chyba nie do końca w to wierzę...ale mądrze brzmi, nieprawdaż?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sama się rozwija...... w domysle;) Zasadniczo chodzi o to....że jeśli się z czymś nie zgadzasz...a dotyczy to twojego życia....(a twój preces adpatacji do środowiska i społeczności w ktorej zyjesz przebiega prawidłowo;)) wówczas....probujesz to zmienić. Jesli nie zmieniasz.....znaczy, że ci pasuje. Tyle...że napisałam....to teoria i na dodatek...słabo obudowana praktyką:P Nie uwzględnia psychicznych blokad jednostki oraz rutyny, marazmu....i wszystkiego tego co zwykle konstytuuje życie człowieka w jego codziennym, naturalnym otoczeniu. Amen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu fiu ale powazna dyskusja sie wywiązała;) ja sie nie włącze bo w teorii jestem dobra:) szkoda ze nie umiem tego zastosowac w praktyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak i nie... to że jestem sam i to akceptuje to nie znaczy że chce być sam, a co mam wyjść na rynek z transparentem pt SZUKAM ZONY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie...ale w myśl teorii...z ktorą jednak nie do końca się zgadam.....nie zaakceptowałbyś swej samotności...gdyby ciążyła Ci zbytnio......transparent to może przesada......ale na pewno znalazłbyś \"żonę\"......może nie taką jakiejbyś szukał...ale tego teoria nie uwzględnia:P Nie zawsze znajdujesz to czego szukasz...zwłaszcza dzisiaj...gdy prawdopodobienstwo natknięcia się na podróbkę swoich ideałów..... wzrasta z każdym krokiem oddalającym nas od domu/bazy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaje przy tym co jest... jest mi dobrze a jak kiedyś kigoś znajdę to będzie jeszcze lepiej :) a oddalać się od bazy nie zamierzam... chyba że na urlop korniki to chałupniki :P Kasiu po moim trupie zobaczysz mnnie z jakims transparentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih....jak tam Cię czytam....to może ta teoria wcale nie taka głupia;) Rysuje mi się przed oczami....facet...zadowolony ze swojego życia....podziwiam, gratuluję...chylę czoła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS !!! tylko się nie zakładajcie ;) ile posiedzę z Wami na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Marcin to musisz chyba pomyśleć nad zakupami w hurtowni ;) będzie taniej :) a co u mnie no trochę po sobotniej bibie się pozmieniało na plusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden miętus ? no wiesz ferrero wyslalem :P widziałaś miętusy w złotku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak plusik jest taki że zacząłem sie spotykać z bardzo sympatyczną Panią :) hehehehe a co u Was ? Marcin się w końcu oświadczył i z dębinki zrobił pierścionek zaręczynowy ??? czy jak to wygląda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jestem na etapie wysyłki cukierka za Twoją ucieczkę... staram się wydębić adres od Oli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Romku.......a gdzie to poznaleś swojego plusika?;) bo wiezz....my tu się zastanawiamy....\"jak znaleźć faceta\".....pragniemy skorzystać z Twoich doświadczen:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×