Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

a Ola się z Tobą drażni ;) jak ja to lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wiadomo że recepty nie ma !!! trzeba tylko korzystać z każdej okazji ! mi akurat się trafiło na tej domowej imprezie :) życie jest za krótkie żeby nie wykorzystywać takich sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi się tylko wydaje że Kasia jak ja jestem to jej nie ma :( obraziła się na mnie :( ja zawsze mogę opuścić forum w końcu szefowa to szefowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....okazja czyni zlodzieja:D A jaka jest ta Twoja sypmatyczna Pani? Brunetka...blodnynka....klasyczna pięknośc...czy oryginalne przyciągająca.....zadziorna czy też może spokojna jak ocean po burzy..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że jest spokojna jak ocean nie widziany a w rzeczywistości 10 w skali beuforta :) blondynka 178cm, a zresztą czy to ważne !!! ważne że mi się podoba nie tylko fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie !!! pożyjemy zobaczymy !!! nie można sie podpalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem:) To ładne cechy......i życzę Ci... samych trafnych decyzji w tym świeżutkim związku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek...to złe powiedzenie jest....niby dlaczego nie chwalić czegoś co jest fajne tylko dlatego, że za jakiś czas może \"zajśc słońce\":P nie przesadzajcie z ostrożnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja uciekam bo mysle że szefowa tez by chciała z Wami pogadać na forum !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na to Olu składa się masa rzeczy !! na razie jest dobrze i tak to pozostawmy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do \"zajść słońce\" mała anegdotka... kiedyś schodzę z Tarnicy a tam w podskokach zbiega uradowana dziewczynka w żółtej pelkerynce wykrzykując na cały głos ... jestem słońce jestem słońce ale zaszłam... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym zajściu mnie nie było... ja byłem już świadkiem zejścia... ze szczytu o imieniu Tarnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś........teraz patrz na moje usta....WIERZĘ CI:D [podobno kobiety Ci nie wierza.....a więc...oto odmienił się Twój los;)] Dzięki mej skromnej osobie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mleko z miodem...albo melisę....dla tych, którzy nie tolerują mleka...czyli dla mnie:P A ja niedługo też do łózeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy:) ja zmykam spac;) musze w pracy ladnie wygladac, sami rozumiecie:) a taka niewyspana to nie mam szans;) Pozdrawiam wszystkich i mowie DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór ;) ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie... przemyślenia na dziś... mieć czy być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) niestety tylko na chwilke... deszcz leje a ja musze wyjsc z domu wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×