Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Ale Aguś ja nie wiem czy ten Kraków to prawda:-> proszę o pisemne potwierdzenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kornik, ale pamiętaj ze zdrowie już nie takie;-) plecki bolą a masażysty ni widu ni słychu :-/ ehhhh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Kornik ma krótkie nóżki;-P wiec do poniedziałku może dodrepcze;-) a ciacho chyba przeterminowane bo nikt go nie chce buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no foch jak nic :P jakie krótkie jakie krótkie :P kornik ma szybki samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deczko jak kula ? :P jedziemy do kolezanki niedobrej jak dzik :P nie popsuty :P grabisz sobie maleńka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie chcę nic mówić, ale Kornik to jednak facet;-) i pewnie właśnie dlatego chce Cie zabrać ze sobą;-) bo to jego auto takie wątpliwej sprawności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem, żebym tam jako przyzwoitka nie była.. katasia ja bym je tam sprawdziło cz dojedzie i wróci.. chyba że zostajemy u Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja idę spać bo za chwile sie okaże ze mi sie cale kafe na głowę zwali;-) a ja mam kanapę tylko dwuosobowa:-D Dobranoooooc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wie ;) nie mogę zdradzić to tajemnica... a tak w ogóle to nie wiesz co się dzieje ze stańczykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×