Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Och naprawdę? Naprawdę? Naprawdę? Och......cudownie....to może najpierw mi ją daj.....bo chyba zapomniałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Korniczku...o tym mowisz? biedaku....bo nie zabrałeś okularów na zakupy......w tamtym czasie dopadła cię także alergia.......wiec niewiele czułeś...a ja nie chciałam ci robić przykrości.....ale pomyliłeś jaśmin z opium:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Ci nie powiedziała ile się znamy? Przecież ona już w piaskownicy sypała mi piasek w oczy i wyrywała koła z resoraków !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu---> nie ciągnal za warkocze...ale tylko dlatego...że wcześniej mi je obciął podczas leżakowania:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda, to nie byłem ja !!! ja je tylko później pozbierałem... i trzymałem a Ty pomyślałaś że to ja? Jeszcze do dziś je mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihih...Korniś no jak....to dlaczego w zeszłyt tygodniu nuciłeś przy praniu..... coś jak \"Życie...życie...jest nowelą\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty to ciągle oglądasz !!! i jeszcze nagrywasz wszystkie odcini nie wiem po co ?! ja i pranie ? Kogo prałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście...że oglądam.....a nagrywam w celach edukacyjnych.....stąd mam taką rozległą wiedzę o świecie......zresztą nie oszukuj.....wczoraj znalezłam w Twojej szafce na skarpetki \"Świat seriali\":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik!!!!! nie pilnuj tych skarpetek;) nikt ci nie chce ich zabrac:D chociaz mi by sie przydaly takie polarowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...mężczyźni....niechcacy wejdziesz im w tą tzw \"przestrzeń prywatną\"....i już tylko echo po nich zostaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×