Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość bonieee
wiecie co tak na prawde to kobiecie o wilele trudniej poznac faceta. przciez my nie mozemy podejsc do faceat i zapytac czy umowi sie z nami na kawe :( jedyne co mozemy zrobic to sie usmiechac:( jest to troszke dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonieee
wiecie co tak na prawde to kobiecie o wilele trudniej poznac faceta. przciez my nie mozemy podejsc do faceat i zapytac czy umowi sie z nami na kawe :( jedyne co mozemy zrobic to sie usmiechac:( jest to troszke dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się nie zgodzę że kobiecie jest trudniej... wg mnie mamy takie same szanse na poznanie drugiej osoby :) Miłego dnia - wstajemy dziewuszki :) mmm szefowa już z kawą czaka ;) oo Olu tak z rana przysiady, pajacyki ? no no ta dzisiejsza młodzież ;) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kobietom trudniej bo jak zacznie robic cos wiecej niż usmiechanie sie to może byc posądzona o zbytnią emancypacje;) albo jeszcze gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego kobiety nie mogą faceta zaprosić np. na kawę ? hmm... ? Ja tam bym nie protestował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze moga;) i tobie sie to spodoba;) ale czy inni nie pomysla ze sa jakies dziwne??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Korniczku:) a dzien pracowity;) 2400 pieczatek:D a teraz 600 listow do zapakowania;) ale na szczescie nie musze tego robic dzisiaj:) a ja zapraszam cie na fusy i wode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... no to \"kupa\" roboty... ;) szprytnaś więc dasz sobie rade.. ;) A dziękuje za kawkę, a poproszę herbatkę ;> no nikt tu nie dba o moje serducho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka ? ;/ wole rude i wszystkie jego odcienie... pomimo że rude to podobno fałszywe babki ;) :P a niebieskie oczy mmm tak jak i moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazyles bo cie lubie;) ale jak mi ktos na odcisk nadepnie to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee bo i tak bym Ci nie uciekł ;) nie mam nóg po samą szyje... ;) lepiej siedzieć cicho i się nie narażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dobrze gadasz;) a wiesz co?? jak tam poszukiwania dla mnie??? sa jakies nowe terminy castingow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy kolejnych 257 kandydatów zostało odrzuconych... a wieczorem-reaktywacją :) ps bardzo dużo kandydatów prosi mnie o zdjęcie. Co mam im odpisać ? Jak na razie wysyłam im zdjęcia modelek :P bo Twojego nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na razie nie bedzie;) a ty dostales pismo do uzupelnienia brakow?? w twoim cv nie bylo fotki:P jak nie doslesz zdjecia to niestety bedziemy musieli sie pozegnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×