Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pafnucy100

żeromski-krakow

Polecane posty

Gość pafnucy100

dziewczyny czy któras rodziła w szpitalu zeromskiego w krakowie? jak oceniacie? a może szpital na ujastku jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka.pl
ja jeszcze nie rodziłam ale moja ciotka rodziła dwojkę dzici wlasnie tam, i wczoraj moja kolezanka tam rodzila, miala rodzic w innym szpitalu ale przeniosla sie na Żeromskiego bo powiedziala ze tam chce rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w marcu a moja siostra tydzień temu.Ja wspominam b dobrze.Owszem, jeśli chodzi o warunki - typu podwójne sale i jedzenie i własny prysznic już na sali poporodowej Żeromski przegrywa z ujastkiem, ale za to w Żeromskim mają lepszy sprzęt i lepszych specjalistów i neonatologów a to jest chyba najważniejsze.W końcu nie jedziemy do sanatorium ani wypoczywać tylko przywitać dziecko na świecie. Ja leżałam 2 tyg bo mały miał problemy, wyniki badań były natychmiast, oni mają własne laboratoria i pracownie diagnostyczne, w końcu to szpital a nie prywatna klinika. Natomiast jak miałam drobny zabieg ginekologiczny jeszcze na długo przed zajściem w ciążę to oczywiście wybrałam Ujastek, bo po pierwsze wiedziałam że nic nie spieprzy żaden lekarz bo to był drobny zabieg a po drugie wtedy liczył sie komfort, czemu nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki dziewczyna za opinie, mam jeszcze troche czasu - do marca, ale lepiej wcześniej wiedziec co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! Rodziłam na Ujastku 1.10.2006r. i jestem bardzo zadowolona z opieki jak i z warunków. Poród też miałam szybki i sprawny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 20 a do jakiego lekarz chodzilas w ciazy??? ja tez wybieram sie na ujastek- tzn lekarz mi polecil;) napisz cos wiecej o ujastku jak mozesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziewczyny jestem w rozterce z tego co wyczytałam warunki sa dobre i tu i tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hop hop wciąż czekam na różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venicee79
hej!!!! ja rodziłam swoje pociechy w Żeromskim....i jestem zadowolona! połozne ok,służyły pomocą,lekarze również. Nie chcę reklamować który szpital lepszy bo wiem jak to wygląda na innych forach. W razie jakichś pytań służe drogą meilową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! podepne sie pod temat bo nie chce zaczynak kolejnego watku o podobnej tematyce... zastanawiam sie nad Kopernikem, czy moze ktoras z Was tam rodzila? Jesli tak to prosze o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
co do kopernika to nie słyszałam jeszcze dobrej opinii moja siostra tam urodziła, ale przez przypadek, bo wczesniak i nie obyło sie oczywiście bez opłat "dodatkowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma miala wczesniaka ktorego urodzila na kopernika.Drugie teraz urodzila w Zeromskim .Powiedziala ze ma tak złe wspomnienia ze.....Ja nie wiem.Widzialam oddzial w zeromskim bo bylam w odwiedziny.Jest ok.Naprawde.Po remoncie.Pomalowane.Robi dobre wrazenia.Siostry tez wydawaly mi sie mile.Ale ja bylam jakos gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana
ja zamierzam rodzic w Żeromskim w lutym :) Moja mam urodziła mnie i siostre w tym szpitalu...ale to było dawno temu. ;) Teraz jest tam duzo lepiej! 3 lata temu moja siostra tam rodziła-była zadowolona. ten szpital w ostatnim czasie zyskał duzo pozytywnych opinii. wszytskie moje koleżanki, które tam rodziły są zadowolone! mam pytanko: czy ktoś chodzi do lekarza-ginekologa, który pracuje w Żeromskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
italiana a chodziłas do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka chodzi .Do babki .mooge zapytac jak sie nazywa.Jest zadowolona.Wiem ze ona przyjmuje prywatnie w kilku miejscach.Na 100% na Ruczaju i jeszcze gzdies.Jak cos to zapytam i o nazwisko i gdzie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chodzila tam do szkoly rodzenia.Ale wiecie jak to wyglada.Ludzi mnostwo.Przychodzi polozna i opowiada.Odpowiada na pytania....to nie tak jak w filmach..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w Koperniku w sierpniu i jetem bardzo zadowolona. A ruch tam jest taki, że czasem brakuje miejsc, widocznie nie taka to znów mordownia, jak niektórzy sugerują. Nie dajcie się zwariować, dziewczyny! Nie tylko kolor firaneczek w oknach szpitala się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana
za niedługo ropoczynam szkołę rodzenia w żeromskim.... napisze jak było. Czy ktość jeszce rodził/chodził do szkoły rodzenia/ma lekarza z SZPIATALA ŻEROMSKIEGO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Olinku jeśli możesz wypytaj o wszystko siostrę tzn. o cały przebieg porodu czy była na rodzinnym, czy dla faceta były potrzebne jakies dodatkowe badania, czy szkoła rodzenia była obowiązkowa, czy miała jakąś połozną wczesniej zamówioną, ew. lekarza, mnie niestety szkoła rodz. w żeromskim przeszła koło nosa, bo już do marca brak wolnych miejsc :-) acha no i jeszcze co wzięła dla dziecka, ubranka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ujastek. w poniedzialek wyszlam ze szpitala. Jestem bardzo zadowolona. opieka super. nie trzeba sie prosic 100 razy o lek przeciwbolowy. Polecam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana
ja zdecydowanie wybiore zeromski dlatego ze na ujastek w razie nie daj Boze jakis komplikacji czy problemow dziecko odwoza na prokocim lub na kopernika a w zeromskim na dzidzie przy sobie moje znajome rodzily w zeromskim i sa baardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucku-->jutro bede sie z nia widziala wiec wszystko zapytam Ale z tego co wiem.Szkole konczyla i chodzila ze swiom M.Maz byl przy porodzie.Osobny pokoik.Jest ich kilka.A polozne w ramach potrzeb pomiedzy nimi sie przemieszczaja.Miala umowiona polozna ale porod byl nagly i rodzila poprostu przy polozaj dyzurnej.Podobno swietna kobieta ktora tam prowadzi te wyklady w szkole rodzenia.zapytam o nazwiska.Moze Skorzystasz.Dla dziecka do szpitala chyba nic nie trzeba bo maly byl w szpitalnych spioszkach.Maja tam pralnie .Tylko na wypis.Zapytam sie jutro o komkrety.Mnie oddzial sie podobal -bylam w odwiedziny.Nie wiem jak sale wspolne.-bo Ona lezala sam.Mały byl wczesniak i chcieli Go chyba ilolowac dlatego byla w izolatce.w sumie fajnie.Pokoik tylko dla siiebie.Zapytam ja .Jak warunki i o to co pytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki olinku czekam na wieści także od innych dziewczyn, bo wciąż jestem niezdecydowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ale na ten moment szla przywaza się w stronę żeromskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zdecydowanie Ujastek! Miły, fachowy personel.Specjaliści z wielu klinik m.in. z Kopernika i Prokocimia. Opieka dobra, dzidziuś jest 24/24h przy mamusi, przez cały pobyt codziennie badany. Warunki doskonałe w porównaniu do innych szpitali, wejdźcie sobie na www.ujastek.pl Są tam zdięcia i opis szpitala Gorąco polecam! ...choć znam osoby, które są niezadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123 ... co do Siemieradzkiego to polecam Ci dni otwarte... mozna tam pójść i wszystko zobaczyc i zapytac o co chcesz terminy dni otwartych znajdziesz na www.noworodek.pl. Ja na pocztku ciązy przypadkiem \"z ulicy\" znalazłam sie w Siemierdzkim bo był najblizej a ja zaczelam mocno krawić i zostalam juz tam pod opieka jednego z lekarzy. Poradzono mi zebym zapisalam sie do przychodni przyszpitalnej i tak też zrobiłam. Lekarz jest bardzo dobry i za wszytko płaci NFZ, a ja myslałam ze to w naszym kraju niemozliwe. Moim zamiarem nie było oszczedzanie na ciązy i naprawdę nie wierzyłam, że mozna być pod opieką na wysokim poziomie i miec zapewnione komplesowe badania z NFZ. Pierwszego syna rodziłam 10 lat temu w szpitalu Narutowicza i w zasadzie tez byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy:) Veni Vidi Vici;) Ok pisze co wiem : Zadnych badan dla taty ponad te ktore w trakcie ciazy zlecal lekarz prowadzacy nie wymagaja. Kazdy porod w osobnej sali.Obojetnie czy rodzinny czy nie. Mozna rodzic w wybranej przez siebie pozycji pod tym wzgledem jest ok.Personel -elastyczny. Polozna o ktorej Ci pisalam nazywa sie pani Anna Płuczynska lub Pułczynska-ona sama niepamieta juz az tak dokladnie;)-w kazdym razie kobietka super.Duzo pomaga przy porodzie.Tata potwierdzil. Mozna miec swoja połozna wtedy jest to osoba jakby z rodziny przy pordzodzie rodzinnym.Niestety to polozna dyzurna musi odebrac porod,dziecko mierzyc ,wazyc gdyz to Ona podpisuje sie pod protokolem porodowym. Lekarz nie byl zadny wybrany.Przychodzil tylko na wezwanie poloznej.I do oceny łozyska oraz szycia. W szpitalu nie gola wiec dobrze to zrobic w domu.Tak samo z lewatywa.Robia na zyczenia po uprzednim zakupie na wlasna reke. Szkoła rodzenia nie jest zadnym wymogiem, Łazienki nie sa zbyt ciekawe wiec klapki pod prysznic to mus. Ubranek dla dziecka brac nie trzeba bo szpital ma swoje ale Ona mowi ze teraz by brala.Tylko trzeba pilnowac zeby nie pomyllili.Czyli byc przy przebieraniu albo samej zmieniac. Pampersy i husteczki trzeba miec swoje.Ale dobrze siostrom wydzielac po jednym.Bo inaczej rozpozadzaja tez na inne dzieci. To chyba wszystko. Jak cos to pytaj ja bede pytala:) Dobrze jakbys pisala na 30 -latkach.Bo trudno czasem znajsc mi ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×