Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziony1965

Nie wiem co sadzic o kobietach

Polecane posty

Gość zawiedziony1965
Obawiam sie ze juz moze byc za pozno, decyzja zostala podjeta. Jeszcze zrobie ostatnia probe pogodzenia sie z MOJA UKOCHANA a potem...... NIE MAM JUZ SILY BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
BOJE SIE, PODOBNO TO NIE BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Hej zawiedziony! Czasami tak wychodzi do d...:-P Może twoja pzryszłość z nią dałaby Ci sam zal i rozgoryczenie. Chyba nie jest Ciebei warta. Qrczę zawiedziony, ona się po prostu wystraszyła tych wspólnych planów planów! To chyba jakaś młoda dziewczyna. Ile Ty masz lat? Musisz iść do lekarza po jakieś tabsy. uwierz, przynoszą ulgę a później wszystko się zlewa. Nie ma się czego wstydzić. ja mam fajnego lekarza z którym można pogadać, tylko trzeba otwarcie. W końcu to lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
Znacie piosenke TSA - 51 To bedzie odpowiednia piosenka Zaczyna sie takimi slowami "idac cmentarna aleja szukam ciebie moj przyjacielu odszedles bo byles slaby......."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na 41 latka to rzeczywiście Cię wzięło ONA chyba czuła, ze jestes słaby milosc daje nam siły, a Ciebie powaliła to jak to jest z tą Twoją miloscią>? a moze sie nad nia zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Ty nie jesteś słaby! To nie jest sposób i nie zrobisz tego. NIE ZROBISZ Jesteś zajebistym facetem. Połowa kobiet marzy o takim uczuciu. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to bardzo boli, bardziej niż zranione serce, a serce kiedyś sie zagoi i zostaną miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyc dalej! jakas terapia wstrzasowa by sie przydala zeby zapomniec;) Przykro mi , ze sie rozmyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
A! 41:) Dojrzały mężczyzna:) I i pewnie jeszcze lubisz gotować? Ja to w kółko o jedzeniu... spaliłam patelnię myśląc tu sobie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
DZIEKUJE ZA WASZE CIEPLE SLOWA MOZE TO MOJE OSTATNIE SLOWA JAKIE WYPOWIADAM JEST MI ZIMNO BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
W takim stanie , z nerwów to człowiek jak lód się moze zrobić, wszystko ściśnięte. Nie masz tam jakiegoś koca? Musisz sobie przytaszczyć bo palce kostnieja od pisania. Przytaszcz koc, ubierz sweter i WRACAJ TU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedziony zycie po czterdzieste tez podovbno jest piekne:) W kazdym wieku zycie moze byc piekne!:) Opatul sie kocykjiem , zrob sobie dobrej herbatki i porozmawiajmy sobie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Artur, dlaczego Ci zimno? NIE RÓB CZEGOŚ CZEGO SIĘ BOISZ, ARTUR! To jest z gruntu złe! A życie, każde dośwaidczenie zmienai nas i to zawsze później wychodzi na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też zimno, bo mi sie nie chciało w piecu napalić... Chłopie zadzwoń może do kogoś z rodziny, do znajomego, albo do którejś z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur, życie to dar, ktory mamy za darmo nie dajesz jej szansy aby zmieniła zdanie bo chcesz zrobic cos okropnego ona teraz jeszcze nie wie czego chce jutro zaswieci slonce, wstanie nowy dzień ponowisz probe porozumienia z nią ale musisz nabrac sił a nie zachowywac się jak ciapa pytalam czy masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
CHYBA JUZ CZAS NA MNIE.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę bardzo rano wstać, połknęłam tabletkę na sen i jestem taka śpiąca, że zaraz padnę na klawiature. Dziewczyny zaopiekujcie sie Arturem, ja mogę tylko sie pomodlić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Artur NAPISZ COŚ! Przyznaję że się denerwuję bardzo, martwię się o Ciebie. ZADEN CZAS, O TYM MOŻE ZADECYDOWAĆ TYLKO BÓG! Nie wiem czy wierzysz ale to i tak nie ma zasadniczego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksowna spokojnego snu:) Artur a Ty se nie poddawaj ! Tyle samotnych kobiet jest w Polsce wystarczy poczytac forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile bym dała aby tak było:) to piekne dac z siebie tyle, przeniesc sieL:) teraz bym poszla na spacerek, moze na nocna kawsie a potem wrocila z ukochanym i pisała dalej, a tak tesknie..:) mysle, ze ta nie zrobi ci tego, nigdy:) bedzie kochała zawsze i ucieszy sie jak bedziesz blizej niejj;) jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
JESZCZE OSTATNI PAPIEROS I OSTATNI LYK KAWY DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE MILE SLOWA NIKT KTO TAK NIE KOCHAL JAK JA NIE BEDZIE MNIE W STANIE ZROZUMIEC ZIMNO, CORAZ BARDZIEJ ZIMNO PODOBNO TO NIE JEST AZ TAK STRASZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze - dla Ciebie 🌻 Tak, masz rację - miłość jest trudna, ale za to jaka piękna. Ty masz dobre, ufne serce i dar największy poświecenie dla miłości. Niestety nie trafiłeś na odpowiednią osobę. :( Tak sie często zdarza. Proszę Ciebie, odrzuc złe myśli i zajrzyj do swego serca, tak głęboko, głęboko ......... widzisz jest w nim jeszcze tyle miłość, która możesz ofiarować innej kobiecie, wspanialszej, godniejszej i takiej, która odda Ci swe serce. Teraz jednak musisz przelać swa miłość na siebie, bo przeciez kochasz się równie mocno....... Pozdrawiam serdecznie i przesyłam całuska - prawie rówieśniczka - też kiedyś opuszczona i bardzo kochająca Będzie dobrze :D Słońce zaświeci na Twym niebie, a niebo przykryje tęcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×