Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziony1965

Nie wiem co sadzic o kobietach

Polecane posty

Gość babsztylek
TO JEST STRASZNE ARTUR I TY TEGO NIE ZROBISZ Proszę Cię, poczekaj na jutro. w taki paskudny wieczór trudno mieć optymistyczne myśli. Artur takich rzeczy nie można omawiać sms-em. Nawet nie wiesz do końca co nią kieruje i jakie ma plany. Moze się wystraszyłą ze może zechcesz ślubu od razu. Albo matka jej nagadała zęby sobie "odpoczęłą" od ciebie, żeby sprawdziła sama jak bardzo chce być z Toba 9osoby doradzające potrafią miec różne dziwne pomysły) A jeśli ona Cię kocha bardzo. Nawet jej nie powinieneś tego robić Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze - proszę ........................ uśmiechnij się do mnie, odpędź złe myśli, rozmawiaj o miłości, bo ona jest najwspanialszym darem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur znamy Cie tylko z forum , a juz jestes nam bliski poprzez Twoje wielkie serce zalezy nam na tym, zeby jutro zaswiecilo dla Ciebie slonce sam zobacz ile dziewczyn wyciaga do Ciebie rękę nie mozesz nas odrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Wiesz, nawet się pomodlę żeby to jaja były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965
PROSZE ZAPALCIE 1.XI LAMPKE DLA MNIE ................ NIEDLUGO BEDE PO DRUGIEJ STRONIE SWIATELKA W TUNELU.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Artur, wiem że może Cię to wkurza że same tu baby bo Ci ją przypominamy. Moż leepiej byłoby sobie 10piw z kumplem walnąc ale musisz nas jakoś znieść! Masz OGROMNE SERCE ARTUR:) takie prawdziwe serducho i kłopotem jest teraz to ze nie możemy Cię uściskać bo byśmy to zrobiły!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja se robi
gratuluje, sie przejely wszystkie. gdyby chcal to zrobic juz dawno by zrobil kolejny stanczyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
ARTUR, NIE RÓB TEGO, TO NIE JEST ANI DOBRE ANI PO CHRZEŚCIJAŃSKU!!! Właśnie Ty powinieneś sam lampkę zapalić za tych którzy byli za słabi. A Ty MASZ NAS tutaj! I jutro będzie papieros... i kawa... i słonce... i my tu będziemy DLA CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Ty chyba też się przejałeś skoro tu wisisz?:-P Tylko nie wiesz czy ostatecznie się nie wygłupisz w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja se robi
czytam sobie, tak jak czytam naszego uzalajacego sie wiecznie stanczyka, i czym sie przejmowac? samobojcy to robia, nie gadaja o tym, a jak gadaja, to nie chca tego zrobic, tylko zwrocic na siebie uwage, i byc w centrum uwagi :O zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.............
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka1
w jakim wieku jest Twoja milość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Przepraszam ale bycie w centrum uwagi podczas takiej emocjonalnej kołomyi pomaga w wyjściu na prostą, nie sądzisz? Kurczę, jaki bezwzględny ktoś. A ja też chcę żeby to jaja były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARtur odezwę się jutro i wypijemy razem kawkę zyczę Ci miłych snów w jakims zielonym , slonecznym zakątku :) postaraj się , trzymam za Ciebie kciuki razem ze wszystkimi paniami, ktore tu się pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie nie rzozumiem;) bo jeszcze tak nie.......ale to chbya nie powod zeby z soba konczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Artur, proszę pisać, bo jeśli nie to pójdę spać!:) i przerwa techniczna do jutra będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artuuurrrrrrrrrrrrrrrrr
odezwij sie! Na BOGA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Witajcie:) Dołączam do podnoszącej.... proponuję herbatę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie babsztylku myślę, ze to jak wczoraj rozmawiałyśmy z Arturem swiadczy o tym jakie sa kobiety z tym właśnie Artur ma problem - dlaczego go odtrąciła mężczyźni nie zauważają wielu objawów wczesniejszych, ktore powoduja późniejsze oddalenie z tym właśnie Artur ma problem - dlaczego go odtrąciła czy rzeczywiście było miedzy nimi tylko pieknie? czy naprawdę tak zaslepiła go milosc do niej ,ze niczego nie zauważał ? a moze to jego milosc własna? mam nadzieję, ze nie zrobił sobie czegos okropnego i odezwie się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela....
Przeczytałam ten topik od początku i....ciarki mi przeszły po plecach. A jeśli ten człowiek faktycznie popełnił samobójstwo? Boże....jak bardzo bezsilni jesteśmy przed szybą monitora.Jeśli słowa nie docierają to .....czy istnieje inna możliwość uratowania zrozpaczonej osoby?Jestem wsztrzaśnięta i przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andżela...tego sie niestety nie dowiemy nasze emocje zostały wystawione na próbę nie zadzwonił do mnie i zastanawiam się czy ktos wykorzysta moj telefon .../podałam mu mailem nr/ czuję niepokoj , ktory będę czuła jeszcze długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztylek
Witam. Mi też jest nieswojo ale mimo wszystko mam nadzieję że to żart jednak. A jeśli żart -ktoś wymyślił naprawdę realną fabułę. Ohydnie się czułam kiedy pisał -zwłaszcza ostatnie swoje zdania, byłam roztrzęsiona. Bezsilność przytłacza tak bardzo... Teraz kiedy się nie odzywa obie wersje sa prawdopodobne i jest mi mimo wszystko lżej, bo ta decyzja nie była zależna od nas. Przytłoczyło mnie to, zwłaszcza że dzisiaj byłam na pogrzebie sąsiadki która... TAK WŁAŚNIE. Artur -jeśli czytasz POZDRAWIAM CIEPŁO i odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur, wiele topików, ktore tu zaistniały juz zanikło dla nas to bez różnicy ale Ty zadziałałes na naszej wrazliwosci dlatego czujemy sie źle z ta niepewnością czy naprawdę zalezy Ci na takim stanie naszej niewiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela....
Arturze - odezwij się!!!!!!! Jeśli to był żart ...pora na ujawnienie się i smiech! W przeciwnym razie skłonne jesteśmy potraktować Twoje milczenie jako ...prawdę.Jeśli więc jesteś i czytasz .....pozwól i nam się radować .. Chyba nie chcesz abyśmy za życia Cię pochowały i ....1 listopada świeciły za Twoją duszę znicze. Jeśli jednak się mylę i ......nie doczekam odpowiedzi ......pogrążona w zadumie ......zaświecę dla Ciebie znicz ........ Podnosząca i Babsztylku --- jakoś nie mogę się pogodzić z myślą że tak się stało.Gdybym chociaż wiedziała z jakiej miejscowości pisał ....próbowałabym sie czegoś dowiedzieć na policji ...... Może Wy coś więcej wiecie?Dajcie znać jak coś sie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1965 - KONIEC
NIESTETY INFORMUJE Z PRZYKROSCIA ZE TATA - NIE ZYJE ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×