Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Hihihihihihi albo nosiś przy sobie szmatę do podłogi i wycierać co chwilę zakapaną tłuszczem podłogę hihihi a tak poważnie, to mam nadizeję, że ta oliwka Wam pomoże i na zawsze zapomnimy o tym \"łoju\" pfuj jak to pbrzydliwie rzmi... brr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaa \"bezzębna łachudra\" Hihihih ale się uśmiałam z Twojego nicka!!! Hahahaha.... to mnie rozbawiłaś. Pozdrawiam i dzięki za dobry humor z samego rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe, przekonamy się. Zauważyłam sporą poprawę nawet po tym jak przestałam sobie aplikować wszelkie maści, kremy i toniki dla tłustej cery. Teraz używam tylko mydła, zwykłego toniku i kremu dove i już jest lepiej (ale nie na tyle dobrze żebym się nie skusiła na oliwkę:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam badanie cery i wyszło, że w środku wsyztsko jest ok, tlyko że moja skóra jest przesuszona i chociaz nie powinna się świecić to się świeci. chyba tez sobie kupię tą oliwke bo uzywam teraz deep control z pure zone i nawet działa, ale tlyko na noc, na dzień jest beznadziejne. miło mi że mój nick poprawia ludziom humor🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem Dove z tego co wiem zawiera parafinę. Jeśli tak, to odstaw go jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tego złego ... jak nam sie pogorszy to zawsze można na tłuszczyku usmażyć pyszne, chrupiące i złociste frytki:D Tak wiem, jestem obrzydliwa sory, już nic nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam lubię frytki.. hihihi już odwala... to przez to że bezzębna łachudra tak mnie rozśmieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale dobry jest ten z serii AA, zarówno matujący jak i rozświetlający. Sprawdza się też podkład Ireny Eris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się tak zastanawiam, czy to przez podkład czy może coś innego wpływa na to że mam jakoś więcej wyprysków.. ale chyba jednak podkłąd, bo jest bardzo ciężki.. szkoda tlyko że mam go jeszcze prawie całego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używałam tego podkładu, ale słyszałam że nie jest zbyt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Tak czytam o tej oliwce i w sobote jak pojade na zakupy to chyba zrobie skok na Rossmana i też kupię tę oliwkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie podjarałam że niby nie zostawia sladów na ubraniu i trzyma się przez cały dzień;) faktycznie trzyma się - ale twarz swieci się jakby ktos wylał litr oleju na twarz:O i własnie robią się takie małe wypryski - a nie miałam takich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może odstaw narazie ten podkład i poużywaj innego i zobaczysz czy Ci się cera poprawi. Jeśli tak, to znaczy że to podkłąd nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zbaczacie z tematu
co Wy tu o podkladach, o oliwce piszcie, to moze sie skusze, bo jeszcze sie waham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze właśnie - ale ja dopiero wczoraj na to wpadłam:) wiecie - ja w ogóle nie uzywałam podkładów, a jak zaczęłam to mi się zepsuło:( A niestety praca wymaga raczej makijazu i takiego wypacykowanego wyglądu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zbaczacie z tematu
to może i ja się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihi Ty mnie już łachurdo nie rozśmieszaj, bo się zsikam w gacie zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to już biegne ją kupić, i wszystkie bedziemy na haju. Diva, a teraz grzecznie to kibelka marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×