Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Dziewczyny - REWELACJA! Stosuję oliwkę i krem z HIPP od czwartku i jestem zachwycona efektem. Myję twarz zwykłym mydłem, potem przecieram wacikiem nasączonym oliwką, czekam aż się wchłonie i przykładam do twarzy chusteczkę higieniczną żeby usunąć jej nadmiar (oliwki nie twarzy:P). Na koniec nakładam krem z HIPP. Twarz jest gładziutka jak pupcia niemowlaczka:D Jeszcze parę dni temu po przejechaniu dłonią po czole czułam krostki - teraz nic! Poza tym twarz jest nawilżona ale się nie świeci. Dziś zamiast jak zwykle nałożyć fluid i puder, wystarczyła odrobinka pudru w kamieniu. Spróbujcie też oliwkę do stosowania na ciało - nie ma porównania z żadnym balsamem. Polecam wam te rzeczy z czystym sumieniem i mam nadzieje, że będziecie tak samo zachwycone nimi jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nadal super. To świetnie że w/w produkty eliminują krostki, ciekawe jak jest z pryszczami bo mam 23 lata (no dobra, niedługo skończe 24 :p) a nadal coś mi wyskakuje, wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie!!! A nie mówiłam, a na początku nikt mi nie wierzył :P i posądzano mnie o reklamę!!! 😡 Bardzo się cieszę, że Wam pomaga i tak mnie nakręciłyście, że w poniedziałek lecę po ten kremik HiPP-a! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do helgi
jeśli myjesz twarz zwykłym mydłem to popełniasz PODSTAWOWY błąd w higienie tłustej skóry. taką cerę trzeba myć łagodnymi płynami, które ją dobrze oczyszczą a jednocześnie nie zaburzą równowagi czyli zostawią ją delikattnie kwaśną a nie tak zasadową i ściągniętą jak robi to mydło!!!!! polecam żel physiogel, cetaphil dermoklar, toleriane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem niewinna :classic_cool: Pasadenka - jestem w tym samym wieku, widać tłusta cera i krostki to zmora nie tylko nastolatek:o A kremik jest bardzo wydajny wystarczy odrobina i cała buźka zasmarowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do helgi - wiem, ale tak się do tego przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie mycia twarzy bez mydła 😭 Postaram się zmienić nawyki ale ciężko będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do helgi
ja jak przstałam używać mydła to problem zmniejszył się o połowę-na pewno w 100 % zniknęły mi syfy :) a cera przetłuszcza sie w duuuużo mniejszym stopniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelia
Zaraz biegnę do sklepu! Za 11 zł można spróbować a jeśli będzie tak jak piszesz to.... rewelacyjnie :) Dzięki serdeczne za info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dam podkusic, jutro w drodze na uczelnię sobie zakupię, oby się cos dla mnie ostalo:D:D:D Jesli to dziala to normalnie wielki buziol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi bezzębna łachudro??? To jak uda mi się uniknąć wybitych zębów??? Bo nie wiem czy zacząć odkłądać na sztuczną szczękę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne małpy namówilyscie mnie
przez was sie skusilam i kupilam oliwke, a mialam walczyc z obsesja kupowania kosmetykow!!!! ale nie zaluje ze ja kupilam, bo jest extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kremik tez musicie kupic!! bo tez jest extra! fajna cera po nim!! oliwka tez zostanie zakupiona,bo na maniakow nie ma rady :););):) buziaki!!! milej nocki!!! .);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jeszcze jedno pytanie
czy po tym kremie tez wam sie nie przetluszcza buzia czy tylko po tej oliwce? no i czy ten krem dobrze nawilza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po użyciu oliwki nakładam krem, twarz jest nawilżona i nie świeci się :) Napisałam wyżej jaki sposób używam tych kosmetyków i jaki jest efekt. Dodam, że po 4 dniach stosowania nie zmieniłam zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasenka
po zachwalaniu na kafe kupilam krem babydream i dla mnie to porazka, mojej cerze nie sluzyl, matowil,ale mialam po nim sciagnieta skore, poza tym wydaje mi sie ze wiecej pryszczy mi po nim wychodzilo i skora pod nim nie oddychala a "pocila" sie... czy ten krem hipp jest podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
Czsec dziewczyny, oliwka Hipp jest rzeczywiscie rewelacyjna. Mam tłusta cerę, a do tego ze skolonnościami do trądziku, wszelkie żele i toniki tzw. "matujace" niestety nie działały tak jakbym tego oczekiwała. Moja buzia błyszczała sie strasznie juz w godzinę po umyciu, zresztą nie bedę sie rozpisywac na ten temat bo wszystkie macie watpliwą przyjemność to znać. Slyszłam już kiedyś teorię, że im intensywniejszymi środkami pozbywa sie łoju tym wiecej skóra go produkuje. Zatem paradoksalnie tłustej cery nie należy wysuszac tylko wręcz odwrotnie. Ja jednak podchodziłam do tego sceptycznie aż trafiłam na to forum. Skusiłam sie na oliwkę, smaruję się nią rano i wieczorem i jest super. Skóra jest lekko tłustawa w dotyku (a może raczej nawilżona), ale nie błyszczy się, a przynajmniej nie tak jak zwykła była się błyszczeć, no i stanowi świetny podkład pod make-up zarówno pod fluid jak i wszystkie inne kosmetyki. Obecność oliwki na twarzy nie przeszkadza absolutnie w niczym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
I jeszcze jedno oliwka tak pięknie się wchłania, że nie muszę zbierać jej nadmiaru, buźka jest milutka i gładziutka, makijaż utrzymuje się przez cały dzień, a syfki nie wyskakują, a przynajmiej nie powoduje nasilenia objawów trądziku. Diva dzięki Ci za to niesamowite odkrycie !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to do góóóóry
świetny topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasenka---- ja tez uzywalam babydream ale teraz smaruje sobie nim pupcie!!:);) zmienialm go na hipp i jestem bardzo zadowolona! uzywam na noc i na dzien i jest super! ten moge ci polecic,babydream tez kupilam bo tu go tak zachwalaly ale niestety u mnie tak nie podzialal!! mam nadzieje ze HIPP bedzie tez tobie sluzyl!!:);) buzka,pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jeszcze jedno pytanie
ponawiam pytanie? czy nie świeci się po tym kremie HiPP buzia i czy dobrze nawilża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ombelico
po waszym zachwalaniu ja sie tez skusilam na te oliwka. Zaplacilam 10,99 wiec spoko. Nalozylam na buzie ale mi sie nie wchlonelo wszystko. Starlam nadmiar chusteczka i teraz wlaciwie sama nie wiem co o tym myslec. Bo niby sie nie swiece ale jak dotknel reka to zostaje na niej tlusty slad. Nie wiem czemu sie tak robi. No coz, poczekam jeszcze troche na efekty. Chcialabym zeby to zadzialalo bo ostatnio sie zalamalam ogladajac zdjecia z imprezy na ktorych swiecilam sie bardziej niz lampa. Normalnie flesza nie trzeba. Jak nie zadziala na twarz to bede uzywac do wiecznie przesuszonej skory na nogach. Ladnie pachnie ta oliwka. Tak po dziecinnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olmbelico--> ale to wlasnie tak jest. Że nie widac że bizia jest natluszczona, ale jak sie dotknie, to czuc. Ja też tak mam :D Także sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
Chyba właśnie o to chodziło, żeby buzia się nie świeciła, a w dotyku jak już też wcześniej wspomniałam jest lekko tłustawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co z włosami
? noszę cały czas rozpuszczone i nie chiałabym by tłuściły mi się czy to uczucie tłustości w dotyku nie będzie powodować przetłuszczania włosów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×