Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

przeprowadziłam własnie druga próbe i poszło tym razem lepeij:) przez 10 minut się świeciłam a potem starłam resztki i twarz jest rzeczywiście matowa:) i taka milutka:) zobaczymy jak dłogo będe matowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi laski!!! a jednak! strzal w dziesiatke z tym kremem HIPP!!!!!!!! super! juz po 12 a ja sie nie swiece !!!! na noc posmarowalam sie tym kremikiem a na to dalam brevoxyl! rano bylam wniebowzieta,cera gladka,matowy ,wypoczeta mimo iz tylko 6 godz spalam! umylam jak zwykle twarz lodowata woda i na no kremik HIPP! zrobilam maly make up i jest supi!!!! dobrze ze skusilam sie na ten krem,mam cos na dzien i na noc i na rece tez super dzsiala,sa gladziutkie jak pupa niemowlaczka:) ten krem to bylo odkrycie,babydreamem smaruje sobie teraz tyleczek:):) jestem maniakiem kosmetycznym ale to przyjemna choroba:););););):) buzka!!!! pozdro z bundesrepublik!!!!:););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie znaczy ze oliwki nie kupie!!!!na nia tez sie skusze!!!:) jak szalec to na calego! dzis mam randke hurrraaa:):) milego weekendu!!!!!!!!! :):):):)):):):):);););) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmanie zaraz obok oliwki stak kremik ! w tubce , für gesicht und körper!!! dalam za niego 1.99 euro! ile kosztuje ta oliwka w PL??? bo tu 2.99 czyli ok 12 pln,chce porownac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak podobnie cenowo:) ja nie mam ogolnie duzych problemow z cera dlatego skonczylam z fluidem! robie sobie fajny make up bez niego i wygladam lepiej! chociaz cere jednolita i nic nie splywa,nic nie odstaje itd! po tym kremiki jest jeszcze lepiej,bo cere jest taka jednolita! ja na plamki daje dermacol i po chwili na buzke bronzing z manhatanu i jest cacy:) siedze wlasnie juz taka wypacykowana i czekam do 15 bo wtedy przyjedzie ON :);):) poecam ten kremik jest super!!! wygladza nawilza po prostu najlepszy krem jaki mialam a mialam sporo! buzka i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki! on jest polakiem,w koncu wyrwalam tu polaka!!! :):) dlatego tak sie ciesze!!!!! ciekawe jak bedzie!!!! sie okaze wkrotce:) jutro tez randka,jak szalec to na calego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z taka gladziutka buzka szkoda siedziec przed glocem na kanapie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz Wy mnie kusicie tym kremem Hipp :P Cos mi się zdaje, ze go niedlugo polecę kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś jeszcze próbował
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to jednak będe musiała zmienić moje nawyki kosmetyczne :p A ten żel do czego jest? Babydream to jest firma czy nazwa produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha21
cześć laseczki! miło tu u was:) ale do rzeczy: jak tak czytam co tu napisane to przypomnialo mi się że jak byłam ostatnio u kosmetyczki to mówiła coś że moja cera jest przesuszona. Zbyłam ją, bo, świecę się od tłuszczu jak księżyc w pełni i pomyślałam że plecie bzdury... a teraz.. myśle że mogła miec rację. używam kremu i toniku siarkowa moc. krem matuje rewelacyjnie( skusiłam się na niego po odejśćiu nieodżałowanego biodermine) ale siarka... to pewnie zaśmieca cere. skuszę się na oliwke po okresie bo w tych dniach czasami mnie obsypuje i wynik testów byłby niewiarygodny! a wy lasencje piszcie!! wrażenia, spostrzeżenia, obserwacje...:D w końcu wszyscy należymy do rodziny ludzi z żarówką w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mi to nie pomogło
jak zwykle mój przeklety nochal dalej sie świeci :O mu juz chyba nic nie pomoże :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci nie pomoglo?oliwka ci nie pomogla? moze za krotko stosowalas? dziewczyny tylko jak bedziecie kupowaly oliwke, to bierzcie lepiej ta HiPP, bo ma o wiele lepszy sklad niz ta z babyderam!! HiPP ma w skladzie tylko 3 skladniki w tym dwa olejki: sezamowy i migdalowy a one sa bardzo dobre dla skory! Ktos o to pytał--> Babydream to nazwa serii kosmetykow dla dzieci, ktore produkuje Rossmann. Ja jednak polecam HiPP-a, bo ma lepszy (czytaj: mniej szkodliwy) skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hop do gory jak kangury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietainlove
sluchajcie mysle to ma sens.pare lat temu w czasach desperacji ( stan skory) za namowa kolezanki mylam twarz mydlem nivea baby a potem na wacik nalewalam ciut oliwy z oliwek takiej zwylej ze sklepu ale malej za ok 8 zl.skora nawilzona pryszcze zniknely no i matowa..chyba sie znowu skusze na ten sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuś się skuś i napisz o efektach. ja też myślałam o tym, żeby używać oliwy z oliwek, ale nie mogłam się przemóc, przez ten zapach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie szok
to działa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Rossmannie i wszystko kupiłam, tzn żel do mycia Babydream (będę myc nim twarz a jak skończy sie żel pod prysznic to również ciało), krem pielęgnacyjny Hipp i oliwkę Hipp. Przed chwila umyłam twarz tym żelem i nałożyłam krem i jest mat !!! :) No ale nie podniecam sie bo to przeciez dlugotrwała kuracja - rano będe stosować krem a na noc tą oliwkę :) Aha, wszystkie pseudomatujące produkty (tonik z siarką, żel oczyszczający i krem nawilzajaco-matujący Nivea) wyrzuciłam :p Dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadenka--> brawo!! trzymam kciuki za powodzenie kuracji. pisz na bierzaco jak efekty :) ale mnie kusicie tym kremem HiPP !! Chyba nie wytrzymam i go w poniedzialek kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki!! ten krem HIPP jest genialny!!! jak on wygladza,szok! ranmo o 10 sie pomalowalam,jest w pol 8 a ja nadal wygladam super! tylko usta musialam \"nablyszczyc\" a tak zero poprawek! dzis kupilam ten zel babydream ale male wydanie ,probke na jakies 10 uzyc bo ta duza butla z pompka by sie nie zmiescila!!! a nie moglam dzwigac reklamowki bo mialam spotkanie! sprobujcie kremiku super jest!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło juz dobrych kilka godzin a skóra nadal jak marzenie więc wreszcie znazłam krem dla siebie, yupi :) Zaraz umyje twarz tym żelem Babydream i nałoże oliwkę, jutro opiszę wrażenia ;) Dobranoc kobietki :) Ps. Oprócz tego postanowiłam pić wiecej wody by nawilżyc sie od wewnatrz i pozbyć się toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze coś do siebie dodam :D na tę tłustą paskudę \"T\" zakupiłam puder Eveline Q 10 coś tam enzymy młodości..kosztuje 9,50; jest 3-fazowy: korektor, puder.. i coś jeszcze z tym Q 10 i retinolem, kupowałam różne Lirene, Max Factor, L\'Oreal wywaliłam kupę kasy :( a po 2 godzinach błyszczałam się jak psu..za przeproszeniem ;) kremuję buźkę (jeszcze mam w \"prezencie\" naczynka) nakładam puder w/w i puder w kamieniu i spox 10 h jestem matowa ;) polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×