Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MoniMałgoni

Szukam takiego ocieplającego pokrowca na deskę sedesową

Polecane posty

Wiecie może gdzie coś takiego można kupić w Warszawie? Takie z gumką co można uprać. Chodzi o to, że rano jak siadam na kibelku to jest taki zimnyyyy..... Pomieszczenie jest nieogrzewane i czasem temperatura tam jest o 203 stopnie niższa niż w reszcie domu. Wiem że taki pokrowiec istnieje na rynku, ale pewnie ciężko go dostać. Poradźcie proszę jakieś adresy sklepów. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest właśnie takie proste, bo nie chodzi o pokrowiec na klapę, a na samą deskę - czyli na to na czym siadasz... A to jest bardzo trudno dostać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie słyszałam
o czymś takim. poza tym jakieś malo higieniczne mi się to zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryniaSZY
Istnieje, ale nie wiem gdzie to kupić. W Niemczech to jest popularniejsze niż u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madonna, na sama mysl o tym jakie to niehigieniczne i co w to moze wsiakac a Ty potem na tym usiadziesz - mdlosci mnie biora. Jak ktos mogl cos takiego wymyslec i znalesc amatorow na kupno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuszczynski
Witam, Produkt jest juz dostępny na rynku. Zapraszam na allegro: sklep-okej lub email: s.suszczynski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrowiec taki to Świetna sprawa.U mnie w domu używamy go od roku(mam kilka sztuk) REWELACJA.Jeden minus jest taki,że żeby zachować higienę trzeba często wymieniać na czysty, ale czego się nie zrobi dla wygody.Podczas korzystania z toalety jest miękko i ciepło.Jedynie co może irytować to krople wody z muszli przy załatwianiu grubszych rzeczy,ale na to też jest sposób-kawałek papieru toaletowego położonego na powierzchnię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1994
ja ma taki kupiłam na aliexpres za 4 zł, super sprawa naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×