Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

marketa masz rację .ale plamę dałem tylko żywemu się przydaży. niech tu jeszcze byk będzie to bedzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora juz chyba wstac :-D \\_/> kawunia bo inaczej nie zaczne dzialac u mnie snieg 😠 i to nawet calkiem sporo dzis musze nadrobic zaleglosci w porzadkach domowych 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. z tym e-mailem rozchodzi się że otrzymałem od kolegi wyrazny zakaz publicznego otwarcia.tylko przez e-mail.przyrzekłem że tak będzie.nie mogę inaczej postąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegu jakby kot napłakał a wczoraj poszedłem do kościoła w letnich butach.lało do 17.00 a pożniej zaczął padać śnieg. to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie szkoda słów a dalej się dymi. codziennie paczkę wypalam za 6.95zł dlatego otrzymuję bez przerwy pochwały.Żona nigdy nie paliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Marketo ferie dopiero za tydzien 😭 U nas wiosna za oknem poprostu pieknie :) pozdrawiam Wszystkich bardzo cieplutko 🌼 życzę milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Dawno tu nie zaglądałam. U mnie wiele zmian. Miałam strasznie powikłaną ciążę. Na samym początku jeden płód obumarł, ale to było na tyle wcześnie, że nie było z tego powodu żadnych komplikacji. W 28 tyg. umarło drudie dziecko i od tego czasu zaczęły się problemy, groził mi przedwczesny poród, brałam leki, źle się czułam. Udało się dotrzymać ciąże do 36 tyg. wtedy już miałam tak złe wyniki, że ciąża zagrażała mojemu życiu i w wigilię zrobiona mi cięcie. Urodziłam synka, malutki, z waga poniżej 2 kg. Też było trochę problemów, ale już jesteśmy w domu a mały ma ponad 3 kg. Jeździmy ciągle do różnych specjalistów na kontrole, bo mały jest wcześniakiem. Mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dalio naprawde wiele ostatnio przeszlaś i chyba nie ma takich slow które były by najwłaściwsze w tym momencie,wiem ile Cie to wszystko musiało kosztowac,sama urodziłam corki w 32 tyg.były takie malutkie.......doskonale Cię rozumie,bardzo Ci współczuje ,los tak chciał,masz synka i teraz on jest najważniejszy,wszystko bedzie dobrze,jestem mamą wcześniaków wiec wiem co mowie,trzymaj sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketo poprostu mniej czasu mam .Wina jest moja ale jakby nauka przebiegała tak jak bym chciał to już jestem o wiele bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny i chłopaku :) Mozna czasem po sasiedzku do Was wpasc na kawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dallia zycze Ci duzo sily tej psychicznej i fizycznej 🌻 i oczywiscie zdrowia dla maluszka a reszta sama sie ulozy ❤️ Korn ales ty zakrecony ;-) hajdus wpadaj kiedy chcesz tylko wez cos slodkiego do kawki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za błedy płaci się czasem całe życie.trudno.tu była taka linijka o głupim ale nie potrafię sobie przypomnieć. Patyczak tu trzeba chyba mieć cztery ręce na te emitekony.A Ty mówisz bo wiesz o tym.Przy następnym razie będę musiał przyjąć tą ksywkę. podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz usłyszeć coś o głupocie? wiem,że na codzien jest zanadto ale potraktuję te wyznanie z przymróżeniem oka. Co do emitekonów król nadal jest nagi{sic!}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królu złoty nie takie nawiasy{ tylko takie [ bez klawisza szift :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korn nie poddawaj się będzie dobrze,razem to udzwigniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki jesteście bardzo uczuciowe ale dosadnych form o sobie na takim forum dlatego posłużyłem się slangiem. Sips już tu tylko łopata coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz i masz ...sernik przytargałam ;) ale co to? łopaty w ruch idą ...jakies prace ogrodowe rozpoczynacie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h Hajduś i tu wiosna dotarła prace ogrodowe czas rozpoczynac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×