Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Intensywnie myślę .Żeby z honorem odejść wyjaśnię zdania,które gwarowo napisałem. W antryju na byfyju stoi szklunka tyju. W przedpokoju na kredensie stoi szklanka z herbatą. W antryju na biglu je mantel. W przedpokoju na wieszaku wisi płaszcz. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D no proszę jak ładnie to brzmi :D nigdy bym na to nie wpadła :) pozdrawiam i dzieki za tłumaczenie........tej pięknej gwary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdżisz na szlyndzuchach? Jeżdżisz na łyżwach? Nie skokej po klopsztandze Nie skacz po trzepaku. łożarty-pijany, moj-mąż, moja-żona, cug-pociąg, moplik- motorower, frelka-panna, karlus- chłopak cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sips.To jeszcze nie wszystko ale nie gwary.najgorsze przede mną.Wczoraj poszedłem się kąpać trochę póżno i nie zamknąłem kafeteri.Nigdy w najgorszych snach nie przyszło mi do głowy że na kafe wejdzie połowica.Bez przerwy mówiła że się nie zna. A tu masz.Zlitujcie się nade mną a wyślijcie e-meil bo mam walizki.W sobotę obchodzę urodziny a tu wiesz co.W e-meilu napiszę całą prawdę.Taki mam przykaz i małżonka nie wierzy że e-mmeil wykasowałem z pamięci.Ale ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita się nic nie rozumiejąca:O Cos sie chyba porobiło jak widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hajduś,zobacz mamy sciagę z gwary śląskiej super zawsze chcialam poznac pare słowek i sie udalo.....dzieki RED-WHITE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie widze,ciekawe....niektore słowa brzmia rzeczywiscie zaskakujaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć hajduś. Poważnie wiem że to jest trudno do uwierzenia ale nie mam wyjścia.Na forum nie będę się ośmieszał.Połowica e-mail będzie czytała.Marketo proszę Cię wyślij byle jaką wiadomość np.pustą.Najpowazniej to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O osmieszniu absolutnie nie moze byc mowy,zreszta publicznie najlepiej pewnych tematow nie poruszac...wnioskuje ,ze wydarzyło się cos...co nie jest miłe...tak wiec wspołczuje......szczerze i uciekam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips i hajduś ale mam dylemat,nie jest grożny ten temat co chcę ujawnić ale nie chcę tego robić tutaj.O tych m-eilu co wysłałem domyśliłem się że oglądałyście.Wiem,wiem solidarność.No i jak się podobało? tytuł DŁONIE Lubicie zwierzęta kotki,pieski itd.dlatego to wysłałem.Ten link nie można znależc gdyż jest zastrzezony.Próbowałem pokazały się kociaki rosyjskie ale na dwóch nogach.Teraz idę pozmywać naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam ,ze nic nie ogladałam ...zadnego maila nie widzialam na oczy wiec się nie bede wypowiadac.... zostawiam wirtalne ciasteczko i herbatke pozdrawiam i ide troche pomuzykowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wróciło do normy.Burza w szklance wody.Jeszcze parę słówek gwary to te topiki łatwo rozszyfrujecie. Pszoć moja- kochać żonę nec-siatka na zakupy fuzekle- skarpety wuniać-pachnąć brzydko ale też można wuniać perfum czyli ma podwójne znaczenie. Powiem Wam szczerze,że byłyście świetne w wkręcaniu ale najpierw umyślnie przez e-mail ja się wkręciłem.Niepotrzebnie patyczak się uniosła bo ten stereotyp który był o blondynkach nie ja wykręciłem ten numer.POWAZNIE.Resztę ja wkręcałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału będziecie wszystko wiedzieć gdyż jak wyjaśnię znikam i więcej nie będe Wam przeszkadzał.Ale jak będzie komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu dokopalam sie do topiku tyle sniegu ze odsniezanie zajelo mi troszku czasu ;-) jutro juz piatek:-) dzis robialm kartki walentynkowe z dziecmi ale byla radocha i zarazem podchody dla kogo przeznaczone :-) Dallia ja bedziesz miala chwilke to skrobnij cos 🌻 Izabellinka 🌻 Marketo zwolnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To jest jakis koszmar z tym sniegiem 😭 juz nie mam gdzie skladowac moze wystawie na Allegro :-P odmrozilam sobie palce bo mialm koszmarno-smieszna przygode dzis 3 razy odmiatalam samochod w pracy :-( ok 19 zabieram sie do domu wkladam kluczyki w zamek a tu klops zamarzniety 😠 ide od strony pasazera a tam drugi klops,zamarzniety krece krece szlag trafil centralny zamek dzwonie do meza przyjedz z odmrazaczem,pzryjechal ale i tak gow...to dalo ,samochodu nie moge zostawic wiec jedyne wyjscie otworzyc cudem klape(w vitarze mam z tylu okienko na zamek :-)) otworzylismy i wgramolilam sie do srodka-dobrze ze jestem chuda :-P jechalam z otwarta klapa :-D dobrze ze do domu blisko wjechalam do garazu i mysle jakos musze wyjsc,tu juz bylo gorzej bo dostalam ataku smiechu,jakby to ktos widzial....ale coz w koncu mamy dzis piatek 13 :-D Marketo moze mamy zwracac sie teraz ciociu Marketo ;-) Sips Izabellinka 🌻 Dallia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak uśmiałam sie do łez ,sorki ale ta Twoja dzisiejsza przygoda ....i jak tu nie byc przesądnym :D dziewczyny buziaczki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oglaszam kleske urodzaju 😠 😭 sypalo sypie i bedzie sypac brak miejsca na snieg drogowcy zasypani!!!! ja chce lato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak wszystko jest w normie chcesz lato w srodku zimy !!!!!!! prosiłam aby sie podzielila sniegiem :D to podeslalaś mi jakiś puszek,który od razu stopniał 😭 Marketo a jak u Ciebie też zasypało :D pozdrawiam walentynkowo 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzicie mnie jeszcze 😭 mam nadzieje ze tak bo snieg zasypal juz wszystko pije kawke i zbieram sily-łopata trzeba pomachac sips jutro zadzwonie po kuriera i wysylam ci snieg w koncu dziewczyny nie moga miec ferii bez sniegu :-D Marketo odkop sie w koncu;-) Izabellinka🌻 Dallia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Widze jakąs czapeczkę czy to Ty Patyczak !!!!!!!!!!! trzymam Cie za słowo :D czekam na snieg :) idę szykowac sanki :D 🌼 Marketo może przybyc z łopatą bo widze że nie dajesz rady :D dziewczyny milego dnia dla wszystkich 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo dzieki mam nadzieje że paczka dotrze na czas :D hihihi no i nie ukrywam ze licze na przystojnego kuriera hihihi życzę Ci zdrówka buziaczki dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie moj post 😠 pewno wykasowala go moderatorka jako kara dla mnie bo bylam szczera na pewnym innym topiku :-D ale coz ja moge poczac jesli nie lubie obludy,zaklamania,falszywosci,cynizmu. Jak czytam niektore posty to odnosze wrazenie ze niektore kobiety mysla ze sa alfa i omega. Ale co tam koniec tematu bo nam sips zaginela!!Czyzby za duzo sniegu? Sips odezwij sie kwiatuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No,no patyczak i tutaj u siebie obrywasz.Jak chcesz wiedzieć to mam dwie synowe które są blondynkami i szlinga na kragikel bym sobie założył czyli powróz założył na swojej szyi.Widać że Jesteś młodziutką i nieopierzoną osóbką jak łatwo oceniasz zachowanie innych.Jak pożyjesz do mojego wieku to przyznasz mi rację.Teraz nie oczekuję tego.Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam zamiaru plakac nad rozlanym mlekiem :-D wykasowany to wykasowany moge to napisac jeszcze raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niepoważne prowokacje się nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos mial cos do mnie to trzeba bylo pisac tam gdzie bylam!!Tu niestety zadne wpisy mnie nie ruszaja,totalnie je ignoruje,nie komentuje. A wiec milego pisania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×