Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Hej świętowanie zakończone deszcz siąpi wiec nie pozostaje mi nic innego jak posiedzieć w domu przed telewizorem a szkoda myślałam ze wybierzemy się gdzieś ,posiedzieć na świeżym powietrzu,opalić się troszkę no cóż .... pozdrawiam trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Plucha-berbelucha za oknami brrrrr......... Stawiam kawę na miły początek dnia I optymizm wykładam w dużej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siedze w pracy i popijam herbatke bo zimno jak diabli,przydalby sie jakis koniaczek :-P no w najgorszym przypadku piecyk :-) Podobno taka pogoda ma byc do konca maja brrry Wertuje internet i szukam pomyslow...........ale co tu wymyslic jak dzieciom nic sie nie chce. Goraczka komunijna powoli sie rozkreca...proba za proba...jutro ide do ciastkarni bo musze zdecydowac jaki smak ma miec tort. W poniedzialek jade na zakupy a od czwartku pieczenie,tesciowa powiedziala ze moze cos upiec,galy mialam wielkie jak to uslyszalam.... A poza tym to zycie toczy sie dalej...... Marketo ❤️ Sips 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pomachajcie czasem dziewczyny bo coraz trudniej nas tu odnaleźć w tym tłumie ...pozdrawiam i życzę słoneczka ...buziaczki dla Was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wybaczcie qlezanki akle zapieprzam jak maly samochodzik-ciagle jeszce cos trzeba.... Wczoraj doprowadzalm kosciol do ładu,proba,zakupy i tak leci.... Najgorsze jest to ze pogoda do bani....zimno,leje....mozna sie zalamac...moja wizje jesli chodzi o kreacje szlag trafil.Zastanawaim sie co mam zrobic....trzeba bedzie jakies palto zalozyc. Mezulo mnie drazni 😠 ciagle tylko zeby niczego nie zabraklo,co bedziesz serwowac .....i tu zaczyna sie ciag Nie wiem czy oni glodni chodza caly rok i przyjda sie najesc na zapas ;-) Powtarza,zeby nas nie obgadali...kurka wodna jak wlasna matka cie bedzie obgadywac to ja wymiekam...Pomijam to ze jeszcze nic nie zrobil-wczoraj z wielkimi fochami posprzatal swoj sprzet do cwiczen.... Popijam sobie kawunie w ciszy i spokoju...to rano lubie najbardziej... Marketo jak mama i brat ❤️ i jak Ty dajesz rade. Sips masz cos w ogrodku bo u mnie sa slimaki i trawa...i na tym koniec przy tej aurze to na nic innego nie mozna liczyc.Nawet nie ma kiedy zasiac bo ciagle pada.Wczoraj mama mowila ze taka pogoda ma byc do konca maja a i reszta miesiecy nie jest zbyt ciekawa..... 😭 Trzymajcie sie cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oj Patyczak rzeczywiście masz nie zły zapie.... do tego ta pogoda niech ją szlag ciągle deszcz i zimno chyba jednak letnie kreacje trzeba schować głęboko do szafy a wyciągnąć porządny płaszcz :( i cieple sweterki :( W ogrodzie ...oprócz ślimaków oczywiście ...mam truskawki , trochę przeróżnych kwiatków a reszta to tuje,cisy i drzewa owocowe,czereśnie,jabłonie ,wiśnie grusza ....orzech... koszenie trawy to pikuś... najgorsze jest obcięcie w kolo tych wszystkich krzaczków drzewek .. strasznie dużo czasu to zabiera ...ale ja to bardzo lubię takie prace to dla mnie czysta przyjemność ;) Marketo a u Ciebie ślimaki nie wcinają kwiatków ? Pozdrawiam Was i życzę dużo optymizmu w te szare pochmurne dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Popijam kawunie i mysle sobie ze ktos kur** nie zakrecil kranu tam na gorze 😠 Leje !!!i to strasznie ..... A tak poza tym to nic mi sie nie chce.....:-) a jeszcze musze tyyyyyle zrobic...nie wspominajac ze musze zrobic sie na bóstwo ;-) Lece postawic makaron :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oglaszam ze przezyłam-wszyscy zadowoleni,tesciowa o maly wlosc zebow nie stracila-szczena jej opadla jak zobaczyla dekoracje ;-) :-P Jedzonko wysmienite-troszke sie obawialam czy bedzie smakowalo ale niepotrzebnie.Oczywiscie wszystkiego zostalo,dzis jemy i jutro tez bedziemy jesc.Jedyny minus to pogoda.....Lało okropnie do tego zimno....zalozylam krotki plaszczyk do kosciola a w domu paradowalam tak jak bylo przewidziane:-) Dzis nie poszedl syn do szkoly-takie laby zrobilam i okazalo sie ze mialam nosa bo szkola zostala zamknieta do srody-zalalo piwnice i szatnie....ja niestety mam juz wode w ogrodku,woda w studni zanieczysczona a moich rodzicow juz zalalo .....rzeke Sołe mam prawie za plotem...szkoda slow..gmina latami nic nie robi a poszkodowani zawsze sa mieszkancy.... Jutro mam wolne a srode do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak czyli dekoracja musiała być bardzo imponująca ale wiesz co wcale mnie to nie dziwi Ty masz artystyczną dusze i tyle :) pogoda rzeczywiście okropna miejmy nadzieje że wreszcie przestanie padać bo ja juz mam tego dość codziennie wypompowuje wodę z piwnicy,wszędzie mokro brzydko blee ...no ale nie mam co narzekać jak oglądam co tam u Was sie dzieje to mnie dopiero włos na głowie się jeży ... Marketo patrząc za okno nie bardzo wierzę że przestanie padać w najbliższym czasie :( trzymajcie sie dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W koncu moge powiedziec ze zywiol opanowany bo ostatnie dni nie byly ciekawe.Woda byla wszedzie,moi rodzice zalani,jeszcze wczoraj mieli wode w piwnicy do pasa.Na temat wladz,strazy ,organizacji nie wypowiadam sie..........jedyny "plus to taki ze odwiedzil nas Tusk-przyjechal zobaczyc sytuacje i traf chcial ze zatrzymal sie pod moim domem-bylo sucho.Najpierw suszyli sie chlopcy z "BOR-u" i jaies kobitki z rzadu plus telewizja a potem premier mial spotkanie zmieszkancami a na koncu wyladowal u mnie na herbacie.....a ja niczego nie swiadoma siedzialam na pietrze i patzrylam na tlum nie wiedzac ze na dole juz siedza przy stole......Paparazzi chodzili wokol domu i robili zdjecia pzrez okno,ludziska zdeptaly mi ogrodek-moje rojniki nie istnieja 😠a bnajwieksza masakre zrobila sasiadka-wredne babsko-szkoda slow.Jeszcze wczoraj krazyla tvn24 bo chcieli wywiad pzreprowadzic z gospodarzem ktory goscil premiera-usmialam sie do lez-a mnie dopadl z radia Zet i wypytywal co premier robil w domu-a co mogl robic zziebniety,przemoczony czlowiek popijal herbatke na rozgrzanie :-) U nas wszystkie mosty zamkniete,nawet taka kladka ktora jezdzilam do miasta zamknieta,maz jezdzi do pracy okrezna droga jednym slowem masakra i do tego nie wiadomo jak dlugo mosty beda zamkniete.... Szkola tez zamknieta... Ide zapalic w piecu i zrobic sobie kawunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No Patyczak taki gość w dom no no mam nadzieje że herbatka mu smakowała :) a swoją drogą to faktycznie straszne co sie tam u Was dzieje oglądam różne filmiki na tv ns to włos sie na głowie jeży ...mam nadzieje że to wszystko w krotce sie skończy ...a ja narzekam bo mam w piwnicy wodę do kolan aż mi wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie w parafii dziś wielka uroczystość a ze mieszkam blisko kościoła któremu dziś nadadzą tytuł sanktuarium to od rana wielkie zamieszanie ...dzieciaki dziś idą do szkoły nawet,ale za to poniedziałek maja wolny...oj dzieje się dzieje... Patyczak mam nadzieje że u Twoich rodziców sytuacja poprawiła się .. Marketo jak u brata ? zmykam przygotować mundury dziewczynek bo zaraz przyjdą się przebrać,dobrze że jest piękna pogoda to nie zmarzną ...trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę z przyjemnością kliknę...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po uroczystościach super nigdy nie byłam na takiej mszy wiec to dla mnie nowość,było bardzo ładnie... szkoda tylko ze moja córka rozchorowała sie i nie mogla grac ale na szczęście druga godnie reprezentowała naszą rodzinkę ;) pogoda u nas słoneczna choć wieczorami lubi sobie popadać z małymi grzmotami nawet ale i tak jest dużo lepiej niż na początku maja :) Patyczak ja wiem że sporo jedzenia zostało Ci po komunii ale chyba pora już oderwać sie od stołu ;) a tak poważnie pomachaj chociaż ,trochę zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wybaczcie kobitki ale strasznie zabiegana jestem...do tego jeszcze te objazdy,mozna powiedziec ze jestm odcieta o miasta.Trzy mosty zamkniete w tym jeden jest zerwany i nie ma widokow aby go odbudowali. Woda opadal ale niestety syf zostal do tego jeszcze zapaszki swietne delikatnie mowiac-kanalizacja wylala wiec mozecie sobie wyobrazic co plywalo.Rodzice zaczeli osuszac pomieszczenia ale straszna wilgoc jest.Zuzyli litry srodkow odkazajacych zreszta ja tez studnie mialam zasyfiona....a teraz czytam ze na poludniu maja byc opady...zreszta o ladnej pogodzie mozemy zapomniec .... Sips to teraz pewno jakies pielgrzymki beda przyjezdzac skoro to sanktuarium. Marketo jak mama sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no nie najlepsze wieści od Was czytam co prawda cieszy mnie ze Wasi najbliżsi maja się lepiej ale widzę ze nie jest łatwo Marketo mnie niestety tez przecieka dach a raczej przeciekał bo już żeśmy to naprawili co niestety wzbudziło zazdrość sąsiadki i znów zaatakowała :( Patyczak no ja mogę sobie tylko wyobrazić co za smród tam musi być ... to wszystko takie przykre jest... najgorsze że nie można Wam pomoc ... wiem zbierają pieniążki ale wybaczcie mi czasami wydaje mi się że one nie zawsze trafia tam gdzie powinny :( a zresztą kiedy ktoś traci wszystko czego dorabiał sie przez całe życie ... nie wiem ... jak to ogarnąć trzymajcie się jakoś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie sa wszystkie nasze wpisy???!!!! Juz wczoraj wydawalo mi sie ze jest cos nie teges ale dzis widze ze ktos zrobil czystke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście coś tu nie gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostaly wykasowane wszystkie wpisy Markety.....na pajacyku tez ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pewna osobka wbila mi klina-zniknela ale co dalej ja sie pytam ......mam nadzieje ze czyta i oswieci na @ a powod bedzie banalny ❤️ U mnie rozpoczyna sie sezon imprezowy-w przyszly weekend ide do pracy i w ostatni weekend do pracy ale za to 15 lece do Turcji :-) wygrzeje stare kosci :-P zlapie opalenizne :-D juz nie moge sie doczekac. Musze zrobic zakupy typu balsamy,kremy,pantenole ;-) Odswiezyc garderobe,zastanowic sie w czym wystapie :-P :-D W przyszlym tyg beda walizki w Biedronce akurat 3 sztuki w pakiecie wg potrzeb dla kazdego. Pogoda taka sobie-wczoraj znow mielismy alarm bo rzeka zaczynala wylewac dobrze ze skonczylo sie na alarmie... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnie sytuacje
temat trwa tylko w innym wymiarze :-P i rzecz jasna dla wybranych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×