Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werona1

Cera naczynkowa

Polecane posty

Daje mojej córce wit. C , brała też rutinoscorbin ( nie wiem czy tak się pisze ), zresztą moja teściowa pracuje w aptece i przynosiła mi też jakieś kremy robione dla córki ale efekty były kiepskie. Wydaje mi się że te naczyńka stale się powiększają i chyba jednak muszę wybrać się z nią do dermatologa. Wielkie dzięki Justa za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-czerwonusia
Hej dziewczyny! Ja też mam problem z czerwienieniem się. Gdy wypiję gorącą herbatę, zjem coś ostrego, zdenerwuje się to na twarzy od razu pojawiają się rumieńce. Strasznie mnie to wkurza!!! Szczególnie, gdy wszyscy powtarzają w kółko: "Ale jesteś czerwona!" Ja to wszystko wiem! A oni mogliby zachować te komentarze dla siebie...:( Nie chcę mieć już takich problemów. Proszę, dziewczyny poradźcie co mam robić. Czy zabieg laserowy jest drogi? I czy można podleczyć się laserwm mając 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia-czerwonusia
Malika, proszę powiedz czy mogę mieć zabieg laserowy mając 16 lat? Ile trwa i ile kosztuje? Trzeba się skonsultować najpierw z dermatologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babby ki
ja potwierdzam ze ten koncentrat z farmony ma 3% wit k. wczoraj wlasnie go kupilam, moze to jakas najnowsza wersja, niewiem. na razie uzylam go 2 razy i buzia jakby sie mniej czerwienila na wietrze. zobaczymy co zdziala z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb..
sluchajcie a czy ten koncentrat moge stosowac na noge ktora mam cala w naczynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
czy dostane ten koncentrat w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1125
Tak, koncentrat jest dostępny w aptekach. Czasem nie ma go w ciągłej sprzedaży ale ja zmawiam go u farmaceutki a na drugi dzień już go mam:) i za przesyłkę nie płacę. A co więcej koncentratu używam 2 miesiące i rzeczywiście pojawiają się efekty, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo wlasnie tak
a ja na wiosne ide na jakis zabieg laser moze tylko ide pierwszt raz wiec nire wiem co jets najlepsze zeby zamknac naczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1125
a jesli chodzi o stosowanie tego koncentratu na nogi to pytałam farmaceutk i powiedziała mi że owszem mozna spróbować, ale może nie byc tak skuteczny jak w przypadku twarzyczki:) Niedawno w katalogu AVON natknęłam się na preparat, który był przeznaczony właśnie do stosowania na naczynka na nogach. Niestety nie umie powiedzieć czy jest skuteczny. Może ktoś próbował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mam ta okropna cere ,od 3 tygodni uzywalam kremu bioderma sensibo ar i uwazalam ze jest wspanialy ladnie nawilzal....do czasu teraz mam piekace policzki i jakby mi skora schodzila a takie nadzieje z nim wiazalam ,mam tez diroseal jedynie po nim mnie skora nie piecze rano jest jakby bledsza jem tez rutinoskorbin.Teraz smaruje buzie kremem nawilzajacym do cery naczynkowej lirenac erisa -ladnie nawilza i ukoil teraz moja podrazniona cere czy ktos z was mial problemy z bioderma??? wyczytalam ze nie nalezy laczyc kosmetykow roznych firm bo to moze zakonczyc sie podraznieniami a ja wlasnie 2 razy dziennie smarowalam sie sensibo ar a na noc diroseal-nie wiem co o tym myslec i jestem swoja buzia przerazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1125
...mmmj... ja używałam biodermy, na początku moja skóra ładnie przyjeła ten krem jednak po czasie zaczęły mi wychodzić po nim suche piekące plamki, więc odstawiłam. Używam teraz tego koncentratu Farmony na naczynka, a na te suche plamki Maść ochronną z wit. A (Hasco-leku) i na szczęście moja buzia pod względem przesuszenia wraca do siebie. A była taka koszmarna, że po nałożeniu podkładu wyglądałam jakbym miała na twarzy same strupy. Żeby tylko te naczynka zniknęły...ahhh...chyba zacznę zbierać na ten zabieg laserowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie odnalazłam to forum:) Mam taki sam problem .Dziewczyny NIE NA WIDZĘ TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przez tą cerę marnuję sobie życie, tyle dobrego mnie omija! NIE NA WIDZĘ TYCH fluidów, którymi muszę się smarować codziennie zaraz jak już rano wstanę i tak do wieczora do kąpieli. Strasznie cierpię z tego powodu, ciężko mi jest to zaakceptować. Przeraża mnie myśl pokazania się bez makijażu. Przez to po części zamknęłam się w sobie bo są takie sytuacje gdy znajomi chcą gdzieś wyjechać wiadomo lato , słońce , woda przecież nie będę się kąpać i opalać w makijażu. Np. jak mam na 6 rano do pracy to muszę wstawać o 3 a to przecież środek nocy zamiast sobie jeszcze pospać to godzinę muszę poświęcić żeby nałożyć fluid, żeby to wszystko zamaskować. Jak wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam Farmone krem półtłusty na noc/dzień , muszę powiedzieć że jest dobry pod względem że nawilża skórę, nie wysusza jej, gładka buzia jest ale to wszystko, rumieńców, ani naczynek już pękniętych nie zlikwidował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.a
czy ten koncentrat z Farmony został wycofany, bo nigdziue w sklepie nie umiem go teraz znaleźć! Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncentrat z farmony raczej nie kupisz, tylko zamówić przez internet, w sklepie farmony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncentrat z farmony raczej nie kupisz, tylko zamówić przez internet, w sklepie farmony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś
Czy ktos wie gdzie moge zamowic ten krem "koncentrat wzmacniajacy naczynka z witamina K 3%, dermacos, farmona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś
Prosze powiedzcie mi ile kosztuje taki zabieg laserowy?? czy pomaga?? i czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1125
Gabryś, ja zamawiam w swojej aptece a dzień, góra dwa dni później go odbieram. U mnie w aptece nie mają go w sprzedaży ciągłej, ale zamawiają na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś
A jak jest z tym zabiegiem leserowym? warto go robic?? i czy wogole cos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam topic
co z tym koncentrtem z wit. k 3% nigdzie go nie moge znależć, w necie też nie. jdynie koncentrat z rutyną. czy ktoś wie gdzie mozna zamówić ten 3% z K w necie albo gdzies w Poznaniu. bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona filizanka
witam wszystkich :) ja rowniez mam ten problem i to kilka lat.. denerwuje mnie to strasznie jak ktos mowi ale jestes czerwona albo wiekszy takt: ale spalilas buraka ;/ stosowalam rozne kremy teraz zastanawiam sie na kupnem sensibo ar [nie wiem czy tak sie pisze] czy stosowalyscie i jakie efekty.. czytalam ze ktoras z was stosuje... juz nie wiem co robic ogolnie teraz bardziej podchodze na luzie do tego i jakby lepiej troche jest... ale najgorzej jest na weselach czy innych imprezach..wyroznia sie czlowiek strasznie.. nie znosze tego.. a ten koncentrat chcialam kupic i nie moglam nigdzie dostac.. apteka tez nie moze sprowadzic.. ;/ ktos wie o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona filizanka
a laczyc kremow nie nalezy.. ale nalezy po konczeniu opakowania sprobowac zmienic krem zeby cerze dostarczac nowych skladnikow.. piekace policzki po zastosowaniu kremow do cery nczynkowej to standard... ale to sie utrzymuje ok tygodnia... pozniej ustepuje... tak mowila pani w aptece i ja tez tak mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona filizanka
hallo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusiaaaa
Farmona Dermacos koncentrat wzmacniający naczynka z wit. K 3% www.superapteka.pl kosztuje 11,57zł. Pisze tak: Farmona DermaCos,konc,wzm.nacz,z wit.K,3 Nie wiem czy to 3 to jest 3%, czy 30ml i ucięło im się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa24on
ja uzywam avene diroseal na noc na dzien bielanda kasztanowy ale chyba musze zmienic bo cos niewidze poprawy a mam spry problem z rumieniem na policzkach i niewiem co mam robic jakies porady??z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melasa
Taż miałam ogromny problem z naczynkami i ŻADNE kremy nie były w stanie mi pomóc, przypadkiem trafiłam na stronę www.estderm.pl , przeczytałam o laserze zamykającym naczynka, poszłam tam i jest...po prostu bosko. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellow
Hmm, co do lasera to jestem za, ale koniecznie3 trzeba pamiętać o paru czynnikach. -Taki zabieg TYLKO u dermatologa, najlepiej z drugim stopniem specjalizacji. -Nie ma barier wiekowych -Nie należy się spodziewać od razu genialnego efektu, jednak zaprzeczyć jego działaniu nie sposób. Ceny są różne zależy od lokalizacjii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×