Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werona1

Cera naczynkowa

Polecane posty

Czy możecie polecić mi jakiś dobry krem do cery naczynkowej,który ugasi moje płonące poliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
Ja tez mam ten problem, płone jak tylko sie zdenerwuje tudziez zjem cos ostrego... testowałam juz mase kremów. Podstawą jest aby taki specyfik zawierał wit K im wiecej procentowa tym lepeij. Ostatnio całkowicie przez przypadek kupiłam "koncentrat wzmacniajacy naczynka z witamina K 3%, dermacos, farmona" swietny!!! niepozorny, tani bo ok 13 zł, a po 2 tyg. stosowania zauwazyłam znaczna poprawe. Nie czerwienie sie juz jak burak i nie odczuwam tego przekletego palenia na byzi. Oczywiscie skóra, skórze nie równa, byc moze tobie nie pomoze ale z czystym sumieniem polecem:) Ponadto stosuje jeszcze kremy erisa do cery naczynkowej pharmaceris, nie sa złe ale nie uczyniły spektakularnej poprawy. Natomiast krem Iwostin na naczynka totalnie mnie zawódł... konsystencja wodnista , owszem poczatkowo lekko matuje ale to jest efekt na pare minut. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
No kurcze!!! ja tu sie wczoraj naprodukowałam bo i temat sadze nie głupi a tu cisza i cisza... moze sa jakies dziewczyny, które maja podobny problem. Swietnie gdybyscie zechciały podzielic sie z nami swoimi sukcesami i porazkami w dziedzinie pozbywania sie buraczków na polikach, nosie, brodzie, czole itd...:) buziak, licze na Was;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"czerwienie sie\" - a gdzie Ty kupiłaś taki koncentrat, bo ja mam też z tej firmy i ma 1% wit. K, a nie 3%. w ogóle nie widziałam nigdzie takich z 3%, Eris również ma 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
justa kupiłam w jednej z wrocławskich drogerii i dokładnie ma 3 % wit K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
do tej wyzej.... powiem tak ...w tej ofwercie która przedstawiłas w ogóle nie ma nawet podobnego koncentratu.. podam cała nazwe dla niedowiarków... dermacos/ koncentrat wzmacnijacy naczynka z witamina K 3%/ pielegnacja skóry nadwrazliwej z pekajacymi naczynkami krwionosnymi / farmona;) kochane ja na...prawde umiem czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
byc moze to jest nowosc...nigdy nie stosowałam farmony, ale teraz nie rozstaje sie z tym koncentratem na krok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
czy ten koncentrat jest właśnie w takiej szacie graficznej jak ta seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
nie chodzi o to, że jestem niedowiarkiem tylko sama chętnie zaopatrzę się w ten specyfik:) mało tego, jestem z Wrocławia - zdradzisz gdzie kupiłas ten koncentrat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika...4
To ja troche na swoj temat... Probowalam juz duzo kremow , a twarz i tak byla czerwona i pokazaly sie rozszerzone naczynka... Rozne zabiegi zamykania naczyn nic nie pom ogly tylko kasa wyrzucona... Mialam szczescie ze trafilam na dobra dermatolog... Otoz najpierw przez rok z przerwami oczywiscie bralam tableki z kazsztanowca one zwiekszaja szczelnosc naczynek to podstawa , kobiety biora je takze na zylaki bo to wszystko razem ze soba funkcjonuje , my z problemami z naczynkami , bedziemy mialy tez problem z zylakami . I na jesien zglosilam sie na zabieg laserowy na zamkniecie naczyn , to jedyna metoda ktora daje szanse wybielenia twarzy.... Mnie bolalo jak cholera , i trzeba wziasc pod uwage ze twarz ma po laserze duzo jakby siniakow , ale po tygodniu dokladnie wszystko sie wchlonelo i zobaczylam jak wyglada biala cera. Uzywam nmleczka i krmow z seri AA , kosmetyki Eris sa krotko mowiac do d..... A wiec z problemem z kruchoscia naczynek nalezy najpierw walczyc od wewnatrz.... Zabieg laserowy kosztowal 300zl zadna fortuna , na kosmetyki wyda sie wiecej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
Wrocławianko:)... szata graficzna całkowicie inna ..opakowanie białe, powiedziałabym niezbyt przytjemne dla oka, podobne do Lirene dermoprogram fluid, czyli naciskasz z góry a od dołu przesuwa Ci sie dno do góry pokazujac ile jeszcze masz w opakowaniu, natomiast literki w kolorze rózowym... mam nadzieje ze w miare jasny opis:) a zakupu owego dokonałam w sklepie Dr Ireny Eris na ul. Traugutta( idac od strony Pl. Dominikanskiego, Sklep usytuowany jest po stronie prawej pare metrów przed szpitalem Marciniaka, który znajduje sie po stronie przeciwnej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
Malika...4... mam do ciebie pytanie..zeby zdecydowac sie na zabieg laserowy trzeba miec zaawansowane problemy naczynkowe ..czy równiez kobiety w poczatkowym stadium problemu moga poddac sie zamknieciu naczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
Dzięki wielkie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika...4
czerwienie sie🌻 Nie , nawet lepiej ze jest ich malo , bo krotszy masz zabieg... I wiesz ze musisz juz reagowac na nie , bo same nie znikna tylko bedzie ich przybywac. Najlepiej wybrac sie jak najszybciej do dermatologa i o tym porozmawiac .Wiele dziewczyn poczytki ignoruje , kryjac pudrem i szkodzac skorze, a z czasem sie tylko cala sytuacja pogarsza.. Naczynka to jest oznaka ze mamy je slabe i nalezy zaczac sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
Malika, dałas mi wielkiego kopa w tyłek tym co piszesz..dzieki:) ja dokładnie tak robie ...maskuje fluidami, pudrami ..a i tak zaczerwienirenia sa widoczne... no to mam cel... ide w najblizszej przyszłosci do dermatologa:) i pomyslec ze jeszcze do niedawna wierzyłam wszystkim, jak zachwycali sie moimi rumiencami mówiac " ale z Ciebie zdrowa dziołcha, taka Twa natura...itd itp:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika....4
Mi tez tak mowili , ale mnie to denerwowalo... Ciesze sie ze moge Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokładnie takie opakowanie, jak opisujesz i jest 1% wit. K i żadnego innego nie mieli, jak kupowałam. a na stronie nie ma, bo jest to kosmetyk z serii profesjonalnej, niedostępnej w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrwienie sie
justa..nie bede sie z toba kłócic... wiem co czytam...porozgladaj sie po sklepach... jest 3% wit K musisz mi wierzyc na słowo:) fakt ze nie ma na stronie..ale jak zauwazyłam wielu produktów na tej stronie brak... kurcze no strzeliłabym zdjecie temu koncentratowi..ale szkoda zachodu:) w kazdym razie jest swietny... jak to mówia kto pyta nie bładi:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrwienie sie
byc moze faktycznie niedostepny w zwykłym sklepei ..w tym co ja byłam mieli dosłownie wszystko... i w szczególnosci te profesjonalne kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwienie sie
do tej wyzej... rzeczywiscie czy teraz juz jestem bardziej wiarygodna?;) oj dziewczyny dziewczyny:) buziak..miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina34
Tez musze isc do dermatologa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena.....
Bede miala teraz zabieg laserem na naczynka , napisze wam jaki bedzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny , to moze ja cos poradze, byl tu topik , ale zniknal, dziewczyna radzila kupic krem kasztanowy -bielinda , na dzien , sprobowalam , rewelacja, jak posmarujesz to masz wrazenie chlodu , on jest zielony i tuszuje naczynka, naprawde super , polecam , ZWLASZCZA ZE TANI , CERA JEST MATOWA, NIE BLYSZCZY SIE ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
ja tez mam pekajace naczynka i na jednym policzku mam rumien wiem ze powinnam isc na zabieg laserowy ale u mnie to nie jeden zabieg tylko co najmniej 3 a to koszt okolo 2000 wiec jak dla mnie drogo moja dermatolog polecila mi stosowanie na noc kremu avene diroseal na dzien sensibo ar i kremu na wyjscie z filtrem 50 tonizujacego naczynka firmy biodermy buzie wieczorem przemywam mlekiem albo maslanka potem przemywam to woda przegotowana wacikami oczywiscie osuszam recznikiem papierowym i potem stosuje wode termalna avene i to samo robie rani naloze krem na dzaien ar sensibo a [przed wyjsciem krem z filtrem robie tak od wrzesnia i widze bardzo duza poprawe juz niue mam takich czerwonych policzkow a jeszcze lykam kalms juz drugie opaKOWANIE NA USPOKOJENIE I BARDZI dziala jestem bardzo spokojna kremy tych firm nie sa tanie ale starczaja na dlugo nawet 3 miesiace a tez z filtrem mialam ponad 3 miesiace wode kupuje 300 itez mam ja na dlugp POLECAM trzeba czasu i wytrwalosci a EFEKTY P[PRZYJDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki, bardzo dobrą pielęgnację poleciła Ci Twoja dermatolog :) tylko kremu z filtrem chyba za mało używasz, 50 ml takiego kremu powinno wystarczać max. na miesiąc, bo nakłada się je grubą warstwą (1,8 ml na samą twarz lub 2,5 ml na twarz i szyję). nałożenie np. połowy przepisowej ilości powoduje spadek wysokości ochrony ok. 8 razy. ja pod filtry i pod krem na noc używam tego koncentratu Farmony 1% i bardzo skutecznie zapobiega rumieniowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhyyy
dzięki Wam kupiłam ten koncentrat z Farmony, czekam na przesyłkę i efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czerwienie się Napisz proszę czy ten koncentrat jest wyłącznie do stosowania przez osoby dorosłe czyli do cery dojrzałej ( może jest to gdzieś napisane na ulotce ). Pytam się bo chciałam kupić to dla mojej c órki która ma 9 lat i strasznie pękają jej naczyńka na policzkach. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie ma nic takiego napisane. zresztą, na kosmetykach nigdy nie widziałam napisu, że tylko dla dorosłych, a nie używać u dzieci (bo przez cerę dojrzałą rozumiemy w aspekcie kosmetyków co innego). a myślałaś o ochronie naczynek od wewnątrz? wit. C, rutyna, kasztanowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×