Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość iza iza
UFF no i po wizycie :) :) :) :) (kwiatek) Jestem szczesliwa jak nie wiem co,moja fasoleczka urosla i w sumie juz zadna to fasolka tylko malenka dzidzia,widac już raczki,nozki.Balam sie ale czulam ze bedzie dobrze,wierzylam w to z calych sil,i nie przejmuje sie wcale ze wedlug miesiaczki powinna byc o sporo wieksza(mialam rozlegulowane cykle)najwazniejsze ze w ciagu tych dwoch tygodni prawidlowo urosła,w 7tyg. 9mm , 9 tydz.-21mm.Juz teraz tak bardzo kocham (ją,jego)czuje jak przepelnia mnie ogromne szczescie,po policzkach płyna mi łzy,całemu swiatu wykrzyczalabym ze jestem MAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza iza cieszę się, że z maleństwem wszystko wporządku. GRATULACJE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
ma-lenka20 ja ty i ania bedziemy nastepne i ma nadzieje ze to juz niedlugo tylko glowa do gory i myslec pozytywnie prosze i wyluzowac.Bo inaczej sie nie da niestety.Ja niby taka madra jestem a tez z tym wyluzowaniem u mnie cieniutko ale staram sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję. W pracy wiedzą co się stało i księgowa dała mi z powrotem zwolnienie i powiedziała by je w szpitalu poprawili dopisali to nieszczęsne B, bo inaczej nie będzie mogła naliczyć 100% chorobowego. Teraz doczytałam, że \"W zaświadczeniu lekarskim, na pisemny wniosek ubezpieczonego, nie umieszcza się kodu \"B\" i \"D\".\"I bądź tu człowieku mądry, ja nie dość, że ledwo żyję to jeźchać do szpitala będę i się prosić o tę zmianę. sama nie wiem co mam robić? Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Witam wszystkie !!!!! Ale napisałyście tu od wczoraj :-) Madusia ja też chce być następna Mnie już nie uwzględniasz !! Iza iza nie rozmawiałyśmy jeszcze ale mam nadzieje że pogadamy ! Szczerez gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga ja też stwierdziłam że coś spokojne te baby dziś !!!!!!!! A ja jak narkomanka czekam na Was i na ciekawy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
100-krocia nam nie napisala co u lekarza ma nadzieje ze rano da nam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Lecę !!! Pozdrawiam 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Dziekuje dziewczyny,kochane jesteście,na każdą z nas przyjdzie kolej :) :) napewno. Zaniedługo może uda nam się wynająć male mieszkanko,strace niestety wiejskie klimaty ale moze uda mi sie odzyskać spokoj ducha.Na razie sie nie nakrecam,ale może już za mniesiąc przeprowadzka do Jastrzebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
ja nie spie widze Balbinak ze ty tez z nami bedziesz nastepna a co zbiorow o bedzie nam weselej.Jak masz ochote wskakuj na gg 3046584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Balbinka-2 Właśnie żyję w niepewności i mi niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Matko jak ja pisze literki przestawiam to jestesmy 3 nocne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry.troche mnie nie było - tyle sie tu wydarzyło- ojojoj. na początek gratuluje NASZYM ciężaróweczką - monikapie:) 100krocia:) ale fajosko, tym razem napewno wszystko bedzie okej gablis- słuchaj mądrych rad! leż i odpoczywaj, bo to ostatnie takie chwile, po porodzie już nie bedzie to mozliwe :) iza iza - :) Peppetti - a co u Ciebie? 🌻 DawnaJusty - a jak z Twoimi dolegliwościami? My \"pracujemy\" pełna parą. :P badania na toxo oki, jeszcze ide w piatek na chlamydie na wymaz. W cytologi wyszła spora infekcja, ale narazie nie biore leków bo trzeba sprawdzic tą chlamydie i jesli ją mam to bedzie antybiotyk, który tez wyleczy infekcje a jesli jej nie mam (daj Boże) to bedzie lek na infekcje. Dawna Justy - a do endokrynologa ide by dostac od niego skierowanie na bezpłatne TSH i ft3 i fT4 - taki tok w tej prywatnej przychodni jest, ginka nie chciała mi dac, kazała do endo sie zapisac, a termin dopiero na marzec. A chce sobie zrobic te badanka bo kiedys endo wykrył mi guzka w prawym płacie tarczycy i jeszcze jakies tam miałam wskazania do leczenie, nie pamietam bo wtedy ( 7 lat temu) nie bardzo sie tym przejełam by to leczyc. No a teraz po tych przejściach chce to sprawdzić. i to tyle, więcej zadnych badań nie zamierzam robić. troche mam kłopotów rodzinnych i ciągle sie tym przejmuje :( a i chcemy wkoncu kupic sobie własne autko - tak do 5000 tyś, rocznik maxymalnie 95, co polecacie, bo mamy mega kłopot z wyborem zrówno samego auta jak i miejsca zakupu . aa - była rozmowa o książkach - plecam \"Cień Wiatru\" - Carlos Ruiz Zafón - cudowna książka, odrywac sie od niej żal, ja zawsze czytam przed snem i zawsze zaypiałam nad książką, nad tą SIĘ NIE DA. zresztą już któraś z Was ją tu polecała wracam do pracy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki oj oj oj ja też chcę być w kolejce na nastepny miesiąc - a zresztą większość z nas pewnie by chciała:) Ale natura sama ustawi tą kolejkę i na każdą z nas przyjdzie pora... Co do L4 po zabiegu to ja niestety tez miałam 80% - i szczerze to nie miałam pojęcia że mogłam mieć 100%... Ale i tak szef wezwał mnie do gabinetu i chłodnym tonem zapytał czy jestem w ciąży - smutno mi się wtedy zrobiło i równie chłodno powiedziałam że nie - bez żadnych tłumaczeń - a mu wyraźnie ulżyło... I stąd moje postanowienie jeśli uda się znowu - to idę na L4 od razu bez żadnego zastanowienia!!! Tu u nas w pracy to sie ludzi dziwnie traktuje... Napadało nam w Krakowie że hej - bielusieńko :P Buziaczki i spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - a czym Ty się zajmujesz, co robisz w pracy? może pisałaś ale za chiny nie pamiętam. Czy jak pójdziesz na tak długo na L4 to będziesz miała bezproblemowy powrót do pracy po macierzyńskiem czy też wychowawczym ? Ja raczej tak - wszystko sobie wyjaśniłam z szefem, on wie co mnie spotkało, sam ma dzieci małe, bardzo nam wspólczuł i dopinguje do zachodzenia tylko musze zobie\"wyuczyc\" zastępczynie zanim pójde na zwolnienie lub urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
iza - po prostu pieknie :-) a mnie oswiecilo. ja nie pracowalam od polowy wrzesnia do Nowego Roku i dziwilam sie co tak malo z tego ZUSu przysylaja. pewnie tez mialam 80%. i tez mam straszny dylemat. wczoraj wieczorem poplakalam sie bardzo bo nic mi nie pomaga na ten kaszel. dzis rano znow katar - na szczescie tylko troszke. nie moge cieszyc sie ciaza bo boje sie ze cos stanie sie Malenstwu. a w pn koniec ferii i do pracy. boje sie, ze jak zaczne gadac w szkole to mi sie pogorszy albo jeszcze znow cos zla[ie od jakiegos dzieciaka. Ale z drugiej strony wstyd mi nie wrococ do pracy. nie bylo mnie 4 miesiace, przed feriami 2 dni zwolnie nia, w ferie zadwonilam, ze nie przyjade na dyzur (dyrektorka: "wiedzialam, ze tak bedzie") i znow mam isc na L4. Jejku, co robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zaczynam wkurzać @ nadal nie ma.. a ciąży też przecież nie, bo beta była mniejsza od zera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie, bidulko jedna, a przypomnij mi jaki to czas ciąży? Bo tak dużo tych stroniczek, że nie mogę doczytać? Ja wpadłam w taki tik, ze wciąż obliczam na palcach dni cyklu. Dziś wypada 23 dc. Ostatnio @ zaczęła się plamieniem od 25dc, ale czasem mam od 28 dc, więc moje napiecie rosnie. Wciąż bolą mnie jajniki. Chyba. Czekam, bo może je przeziębiłam, albo co? Te dwa cykle to takie mam poboliwanie. Póki co lenie się. Moż mi zrobił pobudkę po 2 w nocy, bo biedaczek nie mógł zasnąć ;). A potem to przeszł na mnie, no i z trudem wyszłam z łóżka przed 10 bo mnie wciągało to spanie i sny i wciągało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: przeszło na mnie- czyli bezsenność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie - leż i popijaj herbatke z sokiem malinowym, miodem i cytryną, na gardło dobrze robi jedzenie miodku samego, a na katar są kropelki dla ciężarnych albe sól morską sobie kup, może do końca ferii sie podkurujesz - napewno. a z L4 - jesli juz bedzie konieczne - trudno, dzidzia najwazniejsza i jakoś trzeba bedzie to rozwiązać maleńka - nie nerwuj się kochana, ja juz to przeszłam, ten poprzedni cykl miałam taki popiep**** , @ przyszła dopiero 43 dnia :o ponad tydzien spóźnienia bo od zabiegu miałam 33-36 dniowe cykle, a ten jeden taki niewydarzony - ciekawe jaki ten bedzie jesli sie nie uda zajść. spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle maleńka - powiedz jakim cudem miałaś bete mniejszą od zera ;) \" - \" ile ? hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - no to od 0,1 a nie od 0 to znacząca rożnica :P bo mniejsze od 0,1 liczby istnieją ale od 0 to już tylko minusowe - :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×