Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

a ja w piątek zrobiłam bete i wyszło mniej niż 0.100 czyli napewno ciązy nie ma. tylko gdzi eta cholerna @?? piersi mam ogromniaste jak nigdy i strasznie obolałe, kłuje mnie podbrzusze i już sama ze sobą nie mogę wytrzymać. wszystko dzisiaj ble. przecież ja tylko chcę być w ciąży..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka to witaj w klubie - ja miałam tak samo bolało mnie podbrzusze i kuły piersi - zreszta nadal kłują mimo że @przyszła. Malenka ale co tam - nastepny cykl będzie nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi się już nie chce wierzyć:-P zła jestem na cały świat, że tak się dzieje, że my jak chcemy nei mozemy zajść a tacy co nie chcą to mogąi później wyrzucają dzieci do śmietnika albo oddają do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
serdecznie dziekuje za gratulacje :-) mam nadzieje, ze bedziecie mnie wspierac na duchu i wybijac wszelkie glupoty z glowy. bo juz np nie omieszkalam porownac swojej bety ze 100krocia. no i ja jestem 15 dni po owu i mam bete duuuzo nizsza. no, ale musze sie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
malenka - we m,nie tez czesto budzi sie taki bunt. ale doczekamy sie. a zwlaszcze Ty - masz duuuuzo czasu :-) jeszcze zdazysz 10cioro urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Weszłam tu tylko na chwilkę, bo jeste w trakcie pisania pracy i co zobaczyłam???? same dobre wieści: monikapie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D:D:D oby tak dalej, przesyłajcie nam pozytywne fluidy. zajrzę później, pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Hej dziewczynki nowe 100-krocia Monkapie sedeczne gratulacje.Mnie nadal brzuch boli jak na 2 napuchnieta jestem wiec cierpliwie czekam.Na szczescie dolow i humorow nie mam.Dzis od rana mialam lenia bo ksiazke czytalam teraz w koncu wzielam sie za porzadki.Wieczorem kupel przychodzi zakladamy mu stronke na ilove ciekawe czy bedzie mial tyle szczescia co ja i Arek(my sie poznalismy na tej stronce).Milego popludnia i wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
wkradlo mi sie slowko nowe zupelnie bez senu sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79-> dziwne to, prawda? skoro w pierszą ciążę udalo się nam zajść już przy pierwszych staraniach, to na logikę powinno też tak być przy planowaniu ciąży po poronieniu... no ale logika nie zawsze jak się okazuje, idzie w parze z naturą- cóż poradzić... my dopiero myślimy o pierwszych staraniach po stracie, a widzę, że w stosunku do reszty- jesteśmy w tyle... mam tu na myśli to, że zabieg miałam 13 września, a zaczęły się już starać dziewczyny, które poroniły później niż ja... no ale cóż- w moim przypadku muszę zrobić porządek z tą brodawką, żeby mi nie dokuczała podczas ciąży... trzymam za nas obie kciuki- oby udało się nam jak najszybciej- i zajść w ciążę, i tym razem- donosić do końca, a co za tym idzie- urodzić zdrowe dziecko! Co do witamin- jak już pisałam- biorę wit. A+E oraz B2. Przepisał mi laryngolog- mam początki choroby zawodowej:( do tego Silica i kwas foliowy. Właśnie sprawdziłam- na opakowaniu Silica i wit. A+E jest faktycznie napisane, żeby nie stosować u kobiet w ciąży... jak zaczniemy \"działać\" to poprostu je odstawię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety- cały czas plamię:( przed zabiegiem nigdy tak nie miałam:( 100krocia-> jak dobrze pamiętam, to Ty chyba też miałaś plamienia? Skoro zaszłaś w ciążę, to chyba nie mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
joka - ja tez mialam plamienia, zwlaszcza po ostaniej @ - kilka dni. no i raz krwawienie po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy nie wchodzic na forum kilka godzin a tu takie nowiny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tak dalej pójdzie to bede jedyna która nie jest w ciazy......hehehehe. Dziewczyny dbajcie o siebie. Gablis co ty wyprawiasz , ty sobie daj spokój z pracą i leż albo przynajmniej siedz w domu. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka- ja plamiłam 9 dni po owu. i raz po stosunku, ale to z powodu nadżerki zapewne:-P Ewa -nie krakaj:-P pewnie będziesz następna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Monikapie gratuluje ;D a ty Gablis masz na siebie uważać i daj sobie spokuj z pracą !! EvaWer co do tego że wszystkim dziewczynkom tu sie udaje zajść w ciąże to nie znaczy że zostanisz sama bo ja po 6 miesiącach staranek trace nadzieje chociaż to dla jednych pół roku to nie tragedia a dla mnie to wieki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania78 i Marta77 oczywiscie,ze mnie mozecie odwiedzic tylko,ze ja nie jestem tam codziennie....Bo to jest sklep....i tam pracuje moja pracownica.....:)Ja tam wpadam tylko jak burza,towar dorzucam ....i juz mnie nie ma,szczegolnie ostatnio jak mam tyle pracy z otwieraniem szkoły nauki jazdy....bo ta szkołe to otwieram w krasnymstawie....a nie w lublinie....narazie,bo jak dobrze pojdzie to w lublinie moze taz potem otworze?????:)Lokal wynajmuje na Peowiaków i to całakiem spory i dobry na szkólke...:) Marta,dziekuje,ze nie watpisz w mój profesjonalizm:),ale jak dobrze zauważyłas jak ktos nie ma predyspozycji to nawet najlepszy instruktor nie zrobi z niego ,,Schumachera,, :):):):) Ale z toba napewno nie jest tak zle :) Mania 78 mam zrobic badania w luxmedzie na przeciwciaął na plemniki..... Moj maz ma zrobic badanie plemniczków :)........heh,zgadza sie,ale troche sie wstydzi....:( imowi ze nie da rady......bez mojej pomocy ......:) hihihihi........ A maja tam jakies gazetki???????????HIHI :) bo podobno bywaja w takich gabinetach...........?????? jak twoj sobie poradziŁ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu pierwszy raz ale proszę o pomoc -PLIZZZZZZZZZZZ. W zeszłym roku, 17 grudnia miałam zabieg (maleństwo zmarło w 6 tyg - pierwsze i upragnione). Lekarz kazał czekać ze staraniami 3 miesiące i zaplanowaliśmy, że poczekamy.( Nikt niechce przezywać tego co sie stało jeszcze raz.) Dostałam @ (normalną) 10 stycznia. Powinnam dostać teraz znowu, a tu nic. Piersi niebolą, zajadam się orzeszkami których nieznoszę, chodze w krótkim rękawku i wszędzie otwieram okna bo mi goraco cały czas, a ostatnio zdażyły mi sie stany zasłabnięcia jak prasowałam (to samo było ostatnim razem). Poprzednio jeszcze spałam całe dnie i nabrałam wstretu do moich podstawowych składników żywieniowych - czekolady i kawy. Jak sądzicie czy to mogą być jakieś pozostałości po szalejących wcześniej hormonach??? Niemoge być w ciąży. Niezdążyłam zrobić badań!!!!Gin kazał czekać do lutego z badaniami.To by był szczyt jak bym zaszła. Całe lata korzystalismy z mężem z globulek i nic, a teraz jak mamy czekać to wpadka. Pomóżcie. To nie jest ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u ja Cię rozumiem..u mnie dopiero 3 miesiąc i już mam dość:-P wcześniej staraliśmy się aż 9 cykli-co było koszmarem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
cześć Wam dziewczynki.Dzisiaj po pracy odwiedziłam moją siostrę ,która ma 5 miesięcznego synusia i wiecie co?Nawet potrafiłam się z nim bawić.Wcześniej jakoś nie mogłam, patrzyłam na te jego duże oczka i myślałam,że mojej niuni nie dane było ich nawet otworzyć.Ale teraz staram się już tak nie myśleć,a zabawa z Olusiem daje mi dużo radości!Tak w ogóle coraz częściej myślę o tym jak to będzie kiedy znowu będę w ciąży ,tęsknię za tym stanem .To jest coś tak pięknego,że aż boli ,kiedy o tym pomyślę! Ja muszę jeszcze na to poczekać a tym z Was ,które noszą już w sobie ten cud życzę, żeby każdy dzień ciąży przeżywały jako ten najważniejszy w życiu.A przede wszystkim żeby donosiły tą ciążę i urodziły śliczne , zdrowe bobaski! Tym starającym też życzę jak najlepiej(nie mogę spamiętać wszystkich Waszych nicków, dlatego piszę ogólnie ),żebyście jak najszybciej zaciążyły i były wreszcie szczęśliwe!Ale Wam nasłodziłam,nie?! Widzicie jaki ze mnie lizus?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Jezeli chodzi o moja cytologie,to dzisiaj byłamw zamosciu ,bo miałam jazdy ciezarówka i przyokazji odebrałąm wyniki.Pogadałam z ginem,który jestokoło 50tki,wyglada,ze ma juz troche doswiadczenia....no i on powiedział,ze nie ma sie czym przejmowac bo IIIgrupa mi wyszła bo był stan zpalny,potem pozabiegu dostałąm antybiotyki i wyszła I a teraz mamII i nie mazadnych powodów do niepokoju....i tymbardziej do robienia wycinków...... Zobaczymy co powie w srode ten moj w luxmedzie...... Pozdrawiam wzsystkie nowe zciazone i stare :)tez!!!!!!!!!!!!!! Ale te wiadomosci o ciezarnych sasiadkach,kolezankach z pracy,kuzynkach,szwagierkach,siostrach ciotecznych,dziewczynach kolegow meza itd itp,to niestety do wymiotów mnie doprowadzaja!!!!!!:( fffuuuuuuuuuuu.!!!!!!!! mam prawo i juz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga zrób sobie betę wykryje Ci już ciążę, a poza tym znam dziewczyny co zachodziły od razu po poronieniu w ciążę i dochodziły całą ciążę a dzisiaj mają zdrowe dziec. to nie reguła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ma-lenka20 jak ty wytrzymałaś 9 miesięcy ? Najgorsze jest to że przy pierwszej ciąży udało sie za 1 razem a teraz mi minął 6 miesiąc i nic !!! Daga_p_11 a jest możliwośc że możesz być w ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Daga_p_11,dziwne te twoje objawy.Jesli to ciaza,mysle,ze nie ma podstaw do obaw.Skoro tak sie stało to pewnie organizm był juz gotowy....:)a skoro jak piszesz twoja ciaza pierwsza była upragniona,to -to moze byc wspaniała niespodzianka!!!!!Kurcze ja sama chciałabym wpasc!!!!!!!!!:)Nie denerwuj sie!!!!Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Lola u - niewielka ,ale jest! ma-lenka20- boję się. Poprzednim razem wszytko było ok. Badania idealne, więc teraz wolę czekać. Może jednak @ przyjdzie spóźniona. Po zabiegu niemyslałam, że będę czekac na @ :(. Jakie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Cecylio ja po 4 miesiącach po zabiegu nie mogłam patrzeć na małe dzieci bo odrazu mi sie ryczeć chciało a minioną całoą sobote spędziłam z maluszkiem kuzynki i jakoś mnie to podnoisło na duchu i myśle ze niedługo będe bawić swoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Celico sory że przekształcenie nicku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Bede ogladac Gladiatora,podobno ogladanie tego filmu powoduje,ze zaczynamy wierzyc w siebie!!!!!!!!Ten film dodaje odwagi i umacnia nas w postanowieniach!!!Zreszta ja tam lubie takie filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica. Po zabiegu okazało się, że większość moich koleżanek zaszła w ciążę. Też niemogłam na nie patrzeć, a teraz im zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos przepraszam jeśli cię uraże i jeśli niechcesz to nie odpowiadaj !! Jak to sie stało że twój ANIOŁEK w 37tc nieżył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do objawów to wiem, że są dziwne. dlatego was pytałam. Może mi się coś w główkę zrobiło po tym wszystkim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga jeśli nawet nosisz w sobie znowu fasolkę to cudownie i musisz wierzyć że teraz wszystko będzie ok i dzidziuś urodzi się zdrowy i śliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×