Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

A! A w sprawie Bartka- Bartusia! Bartki to bardzo dobre chłopaki :D Sama znam bliżej jednego, też super nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) jejuśku jak ja sie ciesze :) nawet nie wiecie jak sie bałam. w poczekalni sie popłakałam z nerwów. ale kiedy lekarz powiedział ze dzidzia jest ze serducho bije. szczeście nie zna granic, jednak ginek dopatrzyl sie jakiejs torbielki ale powiedział ze jest niegroźna. nie martwie się. aha i jeszcze jedno. od jutra jestem na zwolnieniu, juz bylam u szefowe z l4 i nie bylo tak groźnie :) wiec zostaje mi wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa
niusia :) cieszymy się razem z Tobą, cudowna wiadomość :) A twoje nerwy rozumiem, sama pewnie też się będę tak zachowywać. Dobrze ze poszłas na L4, spokój i trochę nudów są potrzebne kobietom w ciąży. A powiedz mi czy lekarz sam zaproponował L4 czy go poprosiłaś? kiedy masz następną wizyte? czy dalej masz zażywać duphaston? tiki trzymamy kciuki, wiem co to tarczyca, ona mi też dokuza, na razie nie mogę się przez nią starać o dzidzię, tylko ze ja mam złe hormonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Agniesia_32 jestes wielka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje. ten guzek jest niegroźny, MOGE ZACHODZIĆ W CIĄŻE! , nie będzie konieczne wycinanie, dostałam tylko jakieś tabletki, które nie są konieczne - ale mogą pomóc - zanim je wezme skonsultuje się jeszcze chyba z ginką - w poniedziałek mam wizyte. Ależ mi sie humor poprawił :) och mam nadzieję, że jestem w ciąży. Agniesia - musiałaś znać tą kobiete, skoro opiekowałaś się jej dzieckiem, pomyslłabyś o niej, że zrobi coś takiego? ach, niezrozumiał ten świat....... I chylę czoło dla Twojej postawy. A Bartki to super chłopaki - mam braciszka - 12 lat - super chłopak, kocham go mocno, mocno - wychowałam go :) i sama wybrałam mu to imię - mama mi pozwoliła zadecydować :) on ma Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia ,bardzo sie ciesze ,że ci sie udało !!Z całego serca ci życzę wszystkiego naj naj ..Jakaż to radość wiedzieć ,że pod sercem ma się małego człowieczka myśle ,że niedługo wszystkie będziemy mogły też sie cieszyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa
tiki cudownie :) To teraz niech ten upragniony bąbelek zagości u Ciebie na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potwierdzam - super właściwości \"oczyszczające\" siemienia lnianego, ale zawsze tylko w ziarkach używam. ewuś - tak, jeśli chodzi o blooga to zdjęcia do mnie lub Peppetti. Peppetti kochana - odezwij się! kaaamilko - jakie masz problemy z tarczycą? Nadczynność czy niedoczynność? czy co? jakie badania hormonów robiłaś? Ja się dziwuję, żę ta endokrynolog nie dała mi skierowania, na zadne badania - czy TSH, czy fT3, fT4, nic! A przepisłąm mi tabletki przeciez wypadało by najpierw sprawdzić pozom moich hormonów, a ja podejrzewam u siebie niedoczynność i się zastanawiam czy na własną ręke nie zrobić w związku z tym kilku badań. kaaaamilko zaglądaj do nas częściej 👄 dziś znów TVP serwuje \"Dziewczyna z Alabamy\", już widziłam ze 2 razy, ale chyba znowu obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tiki Znałam Bartka mame tylko z widzenia mi ja polecił lekarz chirurg któremu to moja mama oilnowała synka i przy okazji ja wzięłam sobie do pilnowania a że byłam w ciazy z ola to mi nawet pasowało .No i mam ....już go na całe życie...Nigdy bym nie przypuszczała ,że ona jest do tego zdolna z poczatku odbierała go na czas ,niw iem co zaważyło na tym dlaczego ona to zrobiła miała warunki go wychowywać ale szaleństwo wzięło chyba góre ..Ona jest w Polsce nie ukrywa się ale w sadzie zrzekła się go to co ja mam od niej chcieć?a tym bardziej jej syn?on ma mame i tate i siostre jest moim synem i już myśle ,że ona to sobie zaplanowała .ona ma prawdopodobnie jeszcze córke którą wychowuje a bartkiem nie interesuje sie wogle .Ona zna nasz adres ale jak ona nie chce nas znać to my nie będziemy jej sie narzucać nawet nie raczy płacic alimentów na niego 200 zł jest jej cięzko wysłac . Ja nie jestem od osądzania ,ale ona w życiu jeszcze kiedyś zatęskni za nim ale nie wiem czy nie bedzie za pózno .On wie jaka jest sytuacja a wierzysz mi ,że on przez 16 lat nigdy nie zapytał mnie o mame...Bo ja jestem jego mama to ja przy nim byłam jak miał operacje ,to mnie lekarz wygonił ze szpitala jak on był chory ..(poszłam do niego do szpitala jak go zobaczyłam jak on wygląda po operacji dostałam takiego ataku histerii ,że lekarz mnie wyprosił)to mi powiedział ,że chyba zakochał sie ..Ah szkogda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa
tiki a więc tak: po stracie maluszka postanowiła udac sie do endokrynologa i cudem się do niego dostałam (była to końcówka roku i ciezko było o wolne miejsce). Ale lekarka jak usłyszała o poronieniu to się nade mną zlitowała. Najpierw robiłam tsh - wyszła nadczynnosć. Potem miałam powtórzyć tsh i ft4 - znowu wyszła nadczynnosć. Ale moja p. doktor stwierdziła ze po ciaży organizm lubi być w nadczynnosci i nie dała mi leków. Natomiast zleciła przeciwciała tarczycowe: TPO i trab i one wskazą jak dalej będzie się kształtować moja tarczyca. Zrobiłam te badanka i wyszły mi przeciwciała TPO - to wskazje na horobę autoimmunologiczną i mnie one bardzo martwią bo mogą się przyczyiać do poronień. Poźniej ponownie robiłam tsh i ft4 i wyszło, że jestem juz w niedoczynnosci i lekarka stierdziła, ze musi być ona u mne leczona i mam wyrównać hormony przed ciążą. Na razie biore Euthyrox, w połowie kwietnia mam powtórzyć tsh i wtedy się okaże jak mój organizm zareagowąl na ten lek. Mam nadzieję ze niedługo uda mi się wyrównać te hormony i pozęd sie niedoczynnosci. Oczywiście na razie cały czas muszę byc na lekach, podobnie bedzie w ciąży. Wtedy też muszę być pod stałą kontrolą endokrynologa i kontrolować hormony tarczycy. Martwi mnie jedynie to że moja endokrynologktóra właściwie mnie poprowadziła z tą tarczycą odchodzi w kwietniu z przychodni i bede miała duży problem u kogo sie leczyć :( W moim miescie nie ma juz żadnego endo do którego mogłabym dostac sie w tym roku na NFZ. A prywtanie cieżko byłoby mi podołać finansowo- skoro w ciaży tak często bedę musiała chodzić na wizyty. Ehhh załamka. Tiki mam nadzieję że napisałam zrozumiale, jak coś to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkaaa - przeczytałam Twoj wpis i siegnełam po recepte - rozszyfrowałm i mam przepisany ten sam lek co Ty, kurka ale bez żadnego badania hormonów :o chyba zrobie sama prywatnie, po poronieniu robiłam tylko tsh i ono było w normie, ale teraz mogło się zmienić... Euthyrox mam brać - 1 tabletkę co dwa dni, lub pół codziennie Agniesia - to cudownie, że masz takiego wspaniałego syna i cudownie, że Ty jesteś dla niego taką CUDOWNĄ mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po kolei. Niuuusia juz wie jak bardzo się cieszę że ona się cieszy i w ogóle że jest dobrze i bedzie dobrze. Agniesia jestes niesamowita kobita. Masz wielkie serducho. Ja tez bym tak postapiła niewyobrazam sobie jak matka moze porzuc dziecko, ale skoro tak zrobiła i miała ku temu powody to dobrze ze to ty stałaś sie dla Bartka mamą a nie dom dziecka. Tiki a kiedy bedziesz wiedziec czy jestes w ciąży???????????????? Peppetti moje zdjecia mozesz dac na bloga, bo widziałam ze jeszcze nie dałas. Pozdrawiam was wszystkie. Celavie ja tez mam urwanie głowy w pracy i ciążą teraz byłaby niewskazana. zapieprz i zapieprz i zapieprz itd itp. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyny zyje, ale nie mam sily pisac, bo sie rozchorowalam. Walcze z katarem, kaszlem i goraczka. Przez ta moja chorobe zapomnialam napisac Tiki co powiedziala moja endo. Ze guzek jest niegroznym czymstam.... I jesli hornony masz w normi to ona nie widzi przeciwwskazan do zachodzenia w ciaze. Ale to juz wiesz od swojej pani dr. Widze ze zawitaly tu nowe forumowiczki, bardzo serdecznie Was witam A teraz zmykam do lozka walczyc z choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Doszukałam się wreszcie informacji, jak liczyć początek @. No i parę innych wieści. Wcześniej napisałam wam o tym, ale gdzieć uciekło podaję link: http://www.storktest.pl/ Jeżeli początek @ liczy się od krwawienia a nie od plamienia to wiele zmienia. Przynajmniej dla mnie. Mogę wyliczyć lepiej owu- wiedząc ile naprawdę trwa mój @. Od dziś zaznaczam dzień krwa..., a nie plam... itak liczę cykl. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, ale ja już nie będę patrzeć na pracę, o nie!!! Teraz jeśli dostanę kolejną szansę to praca idzie na bok. Mogę sobie na to pozwolić. I pozwolę. Będę wręcz na zimne dmuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
hejka mam zapalenie krtani antybiotyk i areszt domowy no przeciez ja nie moge normalnie widzxe ze nie tylko mnie choroba dorwala ale sie dzis usmialysmy z agusia ze tak blisko siebie mieszkamy jutro sie poznamy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Cześc dziewczynki wiecie co to chyba ta pogoda tak na nas wpływa, mnie też dziś łamią kosci mam nadzieje ze to tylko jedno dniowe boleści. Dziś strasznie przemarzłam na pogrzebie dzieciątka mojej znajomej, była taka straszna pogoda deszcz i zimno jak cholera. Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim chorym dziewczynką. Niuuusia strasznie się cieszę ze z twoją dzidzią wszystko w porządku, trzymam kciuki za wszystkie zaciążone, jesteście dla nas wielka nadzieją. Dbajcie o siebie żyycze spokjnej nocy dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknota za Wami wygrala z brakiem sil. Moj Kamis spi, meza nie ma, wiec leze w lozku i czytam Madusia - ciesze sie ze Twoje rozstanie z nami trwalo tak krotko. Agniesia - Twoj Bartek mial ogromne szczescie ze trafil na tak wspaniala mame. Ja tez czasem zagladam na topik ciazowy, nieraz cos napisze. Poczatkowo sprawialo mi to ogromny bol, ale uznalam ze nie moge uciekac przed tym.. teraz jest duzo latwiej Asiulka - czy nie za duzo pracujesz? Dawna Justy - nie piszesz nic o swoim malenstwie, jak sie czujesz, czy kruszynka bardzo kopie Celavie - biala wydzielina to moze byc TO!! Celica - takim autkiem napewno wykosisz konkurencje asia b - tiki- odnosnie tajemniczej Gosi nie mam nic przeciw podaniu hasla.. ale miloby bylo gdyby ta znajomosc byla dwustronna eutyrox - tez go biore - nie moge zrozumiec jak mozna go przepisywac bez kontroli hormonow. przeciez to hormony. Ja co miesiac robie badania kontrolne, bo zbyt duze odchylenie od normy moze byc niebezpieczne dla donoszenia ciazy. Tiki - zrob sobie sama badanie tsh i ft4. to na te wskazniki te leki maja wplyw. A w ogole jaka dawke bedziesz brac? ja po prawie kazdych badaniach mam korygowana dawke. EvaWer - jutro Twoje fotki pojawia sie na blogasku Trzymam mocno kciuki za oczekujace, oby teraz sie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca i donoszę iż jeszcze jedna nocka i wsio:) W poniedziałek mam usg...i wszystko będzie jasne:P pozdrawiam, miłego dnia...dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic.... @ nie ma.... Ale wczoraj tak mnie bolał brzuch że musiałam wziąść nospę... Boje się że jest coś nie tak. dzisiaj zrobiłam test - jedna krecha - ani sladu drugiej:( Byc moze za wczesnie - 29 dzień cyklu... Ale po tych wczorajszych bólach - typowych dla @ już raczej jestem nastawiona na to że przyjdzie... Ewentualnie jak coś to w poniedziałek zrobię betę. Boję się Tiki - bardzo sie cieszę - może Tobie się uda - i za to trzymam kciuki!!! Peppetti duzo zdrówka!!! Ewka marchewka - za Ciebie też trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti Nie piszę, to prawda, ale czytam regularnie. Co do pisania - mam mieszane uczucia. Nie chciałabym, żeby moje wpisy o tym, jak ma się nasza Niunia, sprawiły komuś przykrość. A ma się chyba dobrze. Rusza się często i czasami dość mocno kopie. Kiedy leżę, a ona się kręci, widzę, jak porusza mi się brzuch. We wtorek idę do lekarza na kolejną wizytę. Jutro zaczyna się 26. tydzień, zostało nam niewiele ponad 100 dni (oczywiście o ile poród się nie opóźni lub nie przyspieszy) :) Dzisiaj robiłam test obciążenia glukozą, zobaczymy, czy nie grozi nam cukrzyca. Dzięki cytrynie jakoś wlałam w siebie ten ulepek :) Cieszę się, że nasze grono (zaciążonych) stale się powiększa, za starające się nadal trzymam kciuki. Ściskam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki Może dobrze by było, gdybyś sobie jednak te hormony oznaczyła, bo po co brać leki, jeśli nie byłoby to konieczne? A miałaś chociaż USG tarczycy robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dddddddd Jeśli chodzi o brązowe upławy, to ja osobiście nie miałam dobrych doświadczeń, ale pewnie różnie może być. Może to z powodu nadżerki albo po współżyciu? Najlepiej jednak skonsultować się z lekarzem i może zrobić USG, żeby sprawdzić, czy z fasolką wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie nic nowego. Wiosna jakaś dziwaczna bo nie jest wcale ciepło, nawet bym powiedziała że jest zimno. Poza tym niecierpie starych ludzi w tym mojej babki. Najlepiej by było jakby juz wreszcie umarła bo jak na nia patrze i jej słucham to robi mi sie niedobrze. No i to w zasadzie wszystko. Bo mam straszne nerwy dzisiaj i nie chce wam psuć humorków. Pozdrawiam. Peppetti życze powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ależ jestem padnięta, dziś dzielnie walczyłam na budowie :) ..podam więc Gosi nasze hasło, ale......... Gosiu zapraszam Cię serdecznie tu do nas, przedstaw się - napisz, napewno zostaniesz mile przywitana :) Dawan Justy , Peppetti - tak, usg miałam - na jego podstawie biopsja właśnie była. tsh badałam we wrześniu sama - wynik - 2.11 ulU/mL więc dobry był, ja ten wynik pani endo pokazałam i ona chyba na tej podstawie nie zleciła mi teraz. tzn ona dała mi skierowanie na tsh ale do zrobienia ze 3 m-ce, bo mam brac teraz eutyrox 25 po pół tabletki dziennie albo całą co drugi dzień i za 3 m-ce przyjść do kontroli robiąc przed nią tsh. Poczytałam wczoraj na necie o tym leku i napewno zrobie sama tsh i fT3 i fT4 zanim wykupie recepte - no ale po wypłacie. a i jeszcze wit B6 kazała mi kupic i łykać. DawnaJUsty - cudownie, że wszystko u Was w pożądku ! 👄 Madzia79 - czekam niecierpliwie wieśći i nie trace nadzieji, no u mnie to jeszcze z dobry tydzień trzeba zaczekać żeby sie cosik wyjaśniło ewka marchewka - mocno, mocno, mocno zyczę żeby sie tam cos na tym USG ukazało :) i życzę miłej reszty piatku,a w zasadzie piątku początku (bo popołudnie i wieczór to ta WŁAŚCIWA część dnia) ja na 18 zmykam na kumpelskie \"ekscesy\" przy soczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Was cały czas czytam:-) właśnie wczoraj się z mężem przeprowadziliśmy do teściów:-Pi jak to ja chciałabym, żeby już wszystko było na cycuś glancuś, no ale tak sie nie da:-P odpoczywam póki co, bo strasznie mnie to wszystko wymęczyło. któraś z Was pisała, że na wiosnę przybędzie dużo brzuchatek..mam taką nadzieję, w końcu niedługo wracają do nas bociany:-D trzymam za Was wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
A u nas dalej piekna pogoda slonko cieplo odbylysmy dzis z Aniesia spotkanie na szczycie hihihi ale fajnie bylo fajne z nas dziewczyny matko jedyna jak mnie znowu po antybiotyku wysypalo musze wapno pic bo juz tak raz mialam uczulenie przechodzi po 2 dniach moj organizm po porodzie oszalal i ma gdzies antybiotyki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów. Najadłam się i sprawdzam co u Was. Mam w planach ogladac dzisiaj film Diabeł ubiera sie u Prady. Moze któras z was widziała?Książka super , jestem ciekawa filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×