Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Mam dla was zabawe. Ciekawe która trafi w dziurke od klucza i przy ilu promilach juz nie bedzie w stanie. Miłej zabawy. http://relax.tlt.ru/%7Epricol/flash/mera.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, podjęłam wyzwanie ;) Poniżej 1,5 miałam krótki problem, ale przy dwóch po trzech minutach wysiadłam, a teraz dopiero czuję się na prawdę pijana :) Jestem tak klapnięta i zmarniała, że mi to chyba pomogło w tym zadaniu, nałożyły się dwa utrudnienia moje i zadaniowe, moje bo byłam bez werwy i działałam w zwolnionym tempie. Ale moze są inne techniki ;) Nie wiem, co mi jest, ale wyszło ze mnie powietrze. Czuję, że z wszystkiego zrezygnuję i zapadnę w letarg, a obudzę się rano w poniedziałek i ewentualnie poczołgam się do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego bym dziś nie napisała to i tak będzie marudne :( Sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Witam dziewczyny ....... odwiedzam i podczytuje wszystkie tematy na o ciązy i poronieniach, nie pisze prawie nigdzie, moze na kilku topikach Dziś od rana czytam wasz topik i widze ze jesteście ok ale nie rozumiem EvaWer we fragmęcie ".... Poza tym niecierpie starych ludzi w tym mojej babki. Najlepiej by było jakby juz wreszcie umarła bo jak na nia patrze i jej słucham to robi mi sie niedobrze...." jak mozesz tak mówić ? przeciez ty kiedyś tez bedziesz stara i tez ktos tak powie o tobiei będzie ci życzył szybkiej śmierci .......... Zastanów sie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się... Ale Wam chyba też, bo tak tu cicho...;) Albo przeciwnie i ,,dusicie życie, jak cytrynę\" :) Oby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Siedze sama w domku bo Misiek w robocie i tak mysle jak ja go bardzo kocham i cieszy mnie to bo myslalam ze juz nigdy nie bede umiala pokochac tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik, witaj :) i nie oceniaj zbyt pochopnie... Mnie samą zszokowały słowa Evy, ale nie sądzę, zeby jej słowa dotyczyły wyłącznie starszej osoby, bo starszej, ale może starszej i złej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia, to wspaniale móc kochać 🌼 Mój obiekt miłości oddalił się tymczasowo na około 300 km :( i kocham go na odległość. Ale moja tęsknota chyba przekroczyła krytyczny punkt ,,0" , bo coś zaczynam świrować :( Mężu, wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja Was bardzo proszę i te co już zjadły kolację to marsz od stołu i szybko proszę coś tu napisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Celavie z tego co widze to EvaWer nie móiła tylko o jednej starszej złej osobie "...niecierpie starych ludzi " !!!! a to świadczy o tym że wszystkich starszych a nie jednej ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volare! Oooo! Cantare! O! O! O! O! Czy to mozliwe, żeby syrop przeciwkaszlowy zawierał tyle alkoholu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soni, być może... Ale póki co to ja tak to odbieram, jako przenisienie żalu Evy na wszystkich ludzi starszych. A jak jest? Nie znaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Sonik, więcej konsekwencji ;) ------ ,,nie pisze prawie nigdzie, może na kilku topikach"... Czego poszukujesz? Jeśli mogę spytać? Jestem dziś okropna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Osoba która pracuje z ludzmi a szczegulnie z dziecmi bo z tego co doczytałam to Eva jest nauczycielem powinna mieć inne podejscie do starości i powinna szacunak wpajać młodym a nie pogarde ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło, Mamuniu!!! Piszcie cosik!!! To 🌼 dla Was, żeby nie było, że chcę coś za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Skończyłam psychologie i staram sie poznawać ludzi, zbierać wiedze, chce wiedzieć jak czuja sie kobiety po stracie dziecka lub te które straciły i zaszły w ciaze ponownie .......... chyba wam nie przeszkadza że chce z wam troszke porozmawiać .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik, okey, ale każdy może mieć gorszy dzień... i swoje uczucia ubrać w różne słowa. Nieraz mniej fortunnie... Niestety, jak pójdą w świat to... Tu Maciej Damięcki! Donosiłem, ale nie donosiłem! A koledzy na których donosiłem mówią: trzymaj się! Bleeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie przeszkadza, sama jestem psychologiem z ...zamiłowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku, że Kobitkom zawiesił się serwer !!! ;) Jedynie nieliczne :D posiadają tę cudowną łączność ze światem! Nie ma co dzwonię do Kafeterii !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Celavie a ja własnie skończyłam starz i chyba bede pracowała w szpitalu z takimi kobietami jak wy i chce sie zorientować ..... chce wiedziec co czujecie ........ Jutro do Was wróce .......... Miłej nocki wszystkim ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam!!!!!!!! Dziewczyny!!! Oni mówią, że za każdy wpis na tym topiku płacą, uwaga ----- 1 milion złotych polskich (pariotka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik, to będzie może trudna praca, ale z pewnością wesprzesz niejedną dziewczynę. Trzymam za ciebie kciuki! Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może w tv, jakiś HIT leci po raz dziesiąty ??? O, rany a ja tu siedzę! Lecę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
no ja jestem sobie szkoda ze gg nie masz to by nam bylo latwiej gadac hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik sory ale weż ty mnie nie denerwuj dziewczyno. Jakby twoja babcia wyzywała cie od dziwek i łajz. I na dodatek mówila ze nigdy nie byłam w ciazy tylko sobie uroiłam żeby mnie żałowali to ciekawe co ty bys mówiła. To nie jest taka babcia jak sobie ludzie babcie wyobrażają. Przeklina i wyprowadza ludzi z równowagi. Nawet mmojego najspokojniejszego na świcie męża. NApisłam zeby juz zeszła z tego świata bo sie przy niej cała rodzina męczy. A ja pracuję, mam dom, dziecko a ona mnie tylko stresuje , czasami az mnie brzuch boli jak jej słucham. Bardzo cie prosze zebys mi nie pisała co moge a co nie. Bo ja na starosc nie bede wyzywała wnuczat od dziwek izyczyła im jak najgorzej. P.S. To forum jest tez zeby sie wyzalić. Miałam zły dzien a oliwy dolała babcia. I tyle. Nie prosiłam o komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już zmykam... Najwyżej pójdę wcześniej w kimonko, a jutro wstanie nowa Celavie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavi jak zwykle dzięki za zrozumienie. Jestes lepsza psycholożką niz pani Sonic z całą pewnością. A tak na marginesie jezeli o mnie chodzi to wolałabym nie czytac opini na mój temat wysuwanych przez dziewczynę która jest czy tam zaczyna staż. Niech sobie- za waszym pozwoleniem - pomaga Wam ale ja dziękuję. Lata taka z topicu na topic i \"bada\" ludzi tz. psychologicznie. Nie zna mnie w ogóle , pojawia sie znikąd i krytykuje. Jakbym miała w ogóle miły dzisiaj dzien to jeszcze jakas Sonic na dokładkę. Jak ja mam wchodzic na to forum zeby szukac pozytywnej energii ..... Wchodze i jest naprawde..............\"świetnie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×