Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość
tiki, czy mogłabyś mi podać jakieś namiary do tej p. doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - ciesze sie, że nareszcie się odezwałaś, rozumiem, że nie chcesz wracac do tego wszystkiego i sie smucić, ale u nas z \"TEGO\" powodu naprawde juz żadko jest smutno, prosze zaglądaj częsciej żeby nam przepominac i zaświadczać że bedziemy po \"TYM\" wszystkim szczęsliwymi ciężarnymi i mamami. pozdrawiam. wlazłam w Twoje zdjęcie - i troche mnie ukuło, nie powiem, że nie. Akle jednoczesnie dało wiare, że na mnie terz czeka taki dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak tu dzisiaj dużo ludzi. I to na dodatek dwie stare znajome: Caroline i 100krocia. Caroline ja tez czuje zazdrość - nie jestes w tym uczuciu osamotniona. U mnie to mieszanka nastrojów. Złość, żal, zazdrosc, wściekłość, smutek,nie yślenie o tym, myślenie aż za dużo. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline jeśli chcesz to oczywiście - nie ma problemu. tylko że tak szczerze to ja bym jej nie polecała, nie jest jakaś super - jest normalna ginka z niej, ja chodze do niej bo poprostu mam nienajdrozej, a nawet bym powiedziała, że bardzo korzystnie finansowo i tez dlatego, ze nie mogłam jakos wcześnie znaleść i na dobre wybrac lekarza. Ale ona naprawde taka jest normalna pani doktor a za pierwszym razem to nawet mnie wpieniła bo zrobiła mi uwagi na temat mojej nadwagi :P ale jeśli mimo wszystko chcesz to oczywiscie wysle ci nr tel do Promedisu i podam jej nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję Ci tiki, złota kobieta z Ciebie:) W ogóle bardzo mi Was brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to mi też pewnie zrobi jakieś uwagi na temat mojej nadwagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - wysłałam ci info na maila. a teraz juz spadam - moze cos sie poucze, bo marny bedzie ze mnie światły człowiek. słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja tak sobie sxiedzę i rozmyślam nad TYM wszystkim... Dziękuję, że jesteście:) Słodkich snów wszystkim życzę i Waszym maleństwom:) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja robie błędów :o przelaciałam poprzednie wpisy i załamka :o Madzia - ja tu CZEKAM ! :) ewuś - no ale bedziesz żyć :p ? co Ci powiedział lekarz? czyli ciąza jest mozliwa? a te dolegliwości różne - jakos będą je leczyć ? a jak twoje \"woreczki\" z fasolka ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
witam porannie wlasnie jem sniadano pije cacao.Tiki nie tylko ty robisz bledy sie czasami czytam to sie zalamuje literowkami hihihih.Madzia ja tez tu czkeam na wiesci ulituj sie nad nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Czytam Was i różne myśli mi sie po głowie tłuką. zobojętniałam na swoje ciąże, nie rozpamiętuje dat, nie licze tygodni, dopóki nie spotkam gdzieś sąsiadki jednej, czy drugiej, która w tym samym czasie była w ciąży... ale dziwnie bo nawet w tedy nie jestem pewna, ile moje dziecko by miało lat/miesięcy/tygodni, dopiero kiedy spytam ile ich maleństwa mają przemyka mi przez głowę myśl o moich straconych dzieciach.... i kolejny siwy wlos pojawia mi sie na glowie.... dziewczyny jak ja osiwialam....a przeciez młoda koza jestem.... Dziwny cykl mam, niby owulacja pieknie ładnie, wszystko ok, a od wczoraj macica mnie kuje i jakas taka nie swoja jest... co prawda to pierwszy cykl po zabiegu, ale mimo wszystko jakas niespokojna jestem.... może jakie zrosty (a pfu pfu) albo inne cholerstwo sie przyplątało, bo wiadomo jak nie urok... to przemarsz wojsk napoleońskich. Trzymajcie sie ciepło, zdrowo i fasolkowo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Witam Was Dziewczyny!Tak jak obiecalam zdaje relacje:-)Przepraszam ze dopiero dzis ale wczoraj pozno wrocilam od gina.Serducho bije,dzidzia mierzy tyle ile powinna:-)Lekarz powiedzial ze narazie jest prawidlowo:-)Ciesze sie ogromnie troche moze spanikowalam.Nie wyjasnil mi dlaczego ustapily u mnie te objawy ciazawe.No ale skoro chyba nic nie powiedzial to nie jest zle widocznie.Bede teraz zdawac relacje czesciej obiecuje sciskam i pozadarwiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem W ciązy nie jestem. Wczoraj beta wyszła 1,84 a norma dla 1 tygodnia to powyzej 100.... Poza tym dzisiaj w nocy z podwójna siłą przyszła@. zalała mnie jak potop Arkę Noego.... Ale przynajmniej jest juz2 - i nie martwię się że coś jest nie tak... Chociaż oczywiście wolałabym żeby nie przyszła i żeby beta była inna... No cóż takie życie.... Przypuszczam że owulacja się przesunęła i dlatego jajniki mnie bolałay wtedy a nie kiedy sie spodziewałam że będą boleć... dzięki że trzymałyście kciuki Tiki - Tobie na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia -uuuuuuuuuuuuuuuu no ja nie jestem pewna, że mi sie uda..... ja zwykle czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny pomocy!!! Wczoraj mój kochany synuś na krzesłach w stołowym pokoju namalował statki kosmiczne i kosmitów. W sumie mam pomalowane cztery krzesła. I jaki to piękny widok!!! Na waniliowym obiciu granatowe rysunki. Nie mam jak tego zmyć! Próbowałam rozpuszczalnikiem, benzyna ekstrakcyjną, proszkiem, mydłem, vanishem i nic!!!! Jezu, myślałam, że zabiję tego mojego brzdąca. Wpadłam w taki szał, że doprowadziłam go do histerii. Siebie też. Potem oboje siedzieliśmy na podłodze i razem płakaliśmy. Jak mi wstyd za siebie. Jak mogłam tak krzyczeć na swoje dziecko?? Caroline - 🌻 tiki - dziwna ta Twoja gin - \"jeśli nie masz przekonania i jeśli pani endo nie zleciła badan to może lepiej nie brac go\" - a czy pani gin zdaje sobie sprawe z konsekwencji niebrania leku??? Chyba powinna Ci powiedzieć , że jesśli nie masz przekonania to może lepiej iść do jeszcze jednego endo. aha, patrzałam na ulotce eutyroxu, co jest napisane o stosowaniu tego leku w ciaży - \"skonsultować z lekarzem\" 100krocia - witaj!!! Super, że u Ciebie wszystko w porządku. Szkoda, że tak rzadko teraz zagladasz. betty - gratuluje!! A widzisz, nie potrzebnie się zamartwiałaś. Teraz wszystko będzie dobrze. Madzia - no szkoda, bo ja już nakręciłam się ;) Tiki - a kiedy Ty będziesz testować??? I co u Rudi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - alez masz pomysłowe dziecko - kosmici :D hi hi mnie to rozbawiło a Ty bidulko z nerwów \"nabroiłas\" , peppetti nie obwinaj sie za bardzo za taką reakcję - mało kto by wytrzymał spokojnie taki wybryk. a jesli chodzi o ginke to nie zgodze sie z Tobą, że jest nieodpowiedzialna, powiedziała że \"może lepiej nie brac skoro mam obawy\" no bo powiedz mi jaki powód miała pani endo żeby mi przepisac ten lak, soro na podstawie starego wyniku tarczyca jest oki to po co mi lek ? i jaka jest tego w takim raze konsekwencja skoro NIE WIADOMO czy mi jest ten lek potrzebny, bo przeciez hormony sa w normie wg wyniku, ja nie rozumiem po co ona mi go przepisała, Peppetti - czy tam na ulotce piszą cos o leczeniu przy guzkach. Jeśli moje hormony sa w normie to ja nie chce sobie zaburzyć ich działania lekiem. wydaj mi się, że konsekwencja zastosowania hormonów jesli nie są potrzebne może byc duzo groźniejsza, tym bardzoej jesli piszą tak,że w ciązy skonsultowac z lekarzem. Tak więc ja chcę jesli przyjdzie @ zrobic badanie hormonów i jesli wynik wskaze jakies nieprawidłowości to wykupie lek. Peppetti a czy on nie jest tylko na niedoczynność? Mój wynik z września to 2,11 (a podana była norma 0,2 - 4) a więc jak najbardziej prawidłowy wiec ty bardziej skoro endo sie niem kierowała to po co mi ten lek ? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testować będe najwcześniej za tydzień (jesli @ mnie nie wyprzedzi), no bo u mnie nie ma sensu szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pepetti sama nie wiem czy robic ten test.Wszystko mi ustąpiło,chyba sobie to uroiłam:) jedyne co zostało to to ze mi niedobrze cały czas i leciutkie bole brzucha ale to moze dlatego ze zbliza sie owulacja.... betty82, 100krocia gratuluje ,ciesze sie ze uWas wszystko ok. tiki to my z niecierpliwoscia czekamy z Toba ten tydzien:) Madzia79 :( ja tez sie juz nakreciłam i myslalam ze jak tu dzisiaj wejde to juz bedzie Twoj wpis o fasolce:( ide na zakupy wiec moze kupie ten test ale jeszcze zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - napisalam tak o gince , bo skoro nie wie jakie ten lek ma dzialanie, nie powinna mowic Ci zebys moze nie brala tego leku. Ona ma prawo nie znac dzialania tego leku, ale nie powinna podwazac sposobu dzialania lekarza innej specjalnosci. Tak mi sie wydaje... A ten lek jest wlasnie na leczenie takich guzkow. W wyniku zwiekszenia poziomu hormonow w organizmie Twoj guzek powinien sam sie wchlaniac. I on bedzie sie wchlanial tylko gdy zanim wezmiesz leki Twoje hormony sa w normach. Bo jesli nie sa w normach a ty zaczniesz brac te leki bez kontroli to mozesz calkowicie rozregulowac swoja tarczyce - mozesz doprowadzic do nadczynnosci. Ja tez, gdy nie biore lekow to wyniki tsh i ft4 mam idealne. natomiast po zazyciu lekow balasuje na granicy norm (czasem nieznacznie przekraczam ft4, a tsh jest zawsze ponizej normy, bo te leki blokuja wydzielanie czegos tam. Co jest napisane w ulotce?? \"....lek eutyrox stosuje sie do leczenia wola obojetnego..... \" nie wiem czy wiesz co to jest wole obojetne - to jest powiekszenie tarczycy (roznego rodzaju guzki) nie majace wplywu na produkcje hormonow (czyli ze hormony sa w normie). Mam nadzieje ze zrozumiesz to co napisalam, bo jakos zawile to brzmi :) :) A i jeszcze jedno - eutyrox jest to syntetyczna lewotyroksyna dzialająca identycznie jak tyroksyna, naturalny, glówny hormon tarczycy (ft4). Zwiększona jego ilość nie przenika przez łożysko. Czyli dzidziuś jest bezpieczny. Uwierz mi, jeśli nie jesteś przekonana co do sposobu leczenia to idz do innego endo i skonsultuj to z nim. Z takim który wszystko Ci wyjasni dokładnie i zlikwiduje wszystkie Twoje watpliwości. Ewentualnie przyjezdzaj do Łodzi :) :) Moja endo jest fantastyczna - interesuje ja nie tylko moja tarczyca, ale caly mój organizm. Przy okazji pójdziemy na kawkę hihi No a teraz zmykam do sasiadki na kawe Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Calavie ? nadrabia stracony czas który spędziłą bez meża??:) Celavie wracaj tu do nas i zostaw tego meża w spokoju daj mu odetchnąć:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - dziękuje :) no prawie wszystko zrozumiałam chyba :P a napewno najwazniejsze, jesli on jest i na powiekszone wole - a takie mam to jak najbardziej powinam go brać, myslałam, że on tylko ma regulować pozim hormonów chyba go dzis kupię i jeszcze podumam nad nim w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- ale się cieszę, ze u Ciebie wszystko ok:-) a ja jestem przerażona..wczoraj jak mni ezłapał skórcz(?) to nie mogłam się ruszyć..jakoś dziwnie bolał mnie w nocy brzuch..zadzwoniłam dzisiaj do lekarza i umówiłam się na jutro, zeby zobaczyć czy wszystko ok..tylko podejrzewam, że później to już mnie chyba bardziej z nerwów ścięło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek - wszystkie ściskam mocno i pozdrawiam 🌻 tiki* - jestem teraz w pracy, w któej dłużej zostaję, potem mam dziś próbę chóru, na której być muszę - przygotowania do Triduum. Nie mam jak teraz Ci odpisać na maila w tych warunkach, bo tym bardziej nie chcę pisać po łebkach! Ale zrobię to późnym wieczorem, czekaj cierpliwie proszę, bo odpiszę Ci na pewno!!!❤️ Muszę uciekać, obowiązki pilnie wołają - włącznie z kierownikiem - Pomóż Nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane jestescie - że tak wierzyłyscie że mi się uda. Ja jestem dzielna i juz obliczam dni w tym cyklu - hi hi hi. Nie wiem dlaczego ale jakos mi ulżyło jak przyszła @. Chyba bałam sie ze jak juz sie uda to cos będzie nie tak - chyba organizm najlepiej wie kiedy chce zafasolkować:) Peppetti na pocieszenie powiem Ci ze jak ja byłam małym brzdącem to pomalowałam mojej cioci nowiutkie kozaczki. Były one z jaśniutkiej skórki a ja wymalowałam tam czarnym mazakiem sliczne wzorki :P Oczywiscie mama razem z ciocią wściekły się niesamowicie i pewnie dostałam w pupę - ale tego nie pamiętam. jest to historia która często jest u nas w domu opwiadana - tak więc Ty tez pewnie to będziesz wspominać z usmiechem na ustach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuka - oczywiście, grzecznie poczekam :) dziękuje Peppetti - czy Ty mogłabyś sfotografować tych kosmitów- te krzesła i wstawic zdjęcie na bloga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 krecha :( dlatego własnie sie zastanawiałam co się ze mna dzieje bo ciaza była dla mnie raczej niemozliwa. Pewnie to przesilenie wiosenne.....a brzuch mnie boli na pewno dlatego ze mam płodne dni.....:) miłego dnia Wam zycze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki- te moje worki fasoli są jednym z objawów...no ale dr mój zapał studzi...mówi bym sie nie nakręcała, bo to może też być przesilenie wiosenne:Ppoprostu trzeba czekać Wczoraj w pracy miałam czkawke i taka jedna mi powiedziała że dzidzia o mnie solidnie myśli...bo ponoć kobniety w ciązy mają często taką przerywaną czkawkę...a ja na to...o matko to ja lepsza jestem od słonic:D (ciąza słoni trwa 22 miesiące jeśli dobrze pamietam...a taka czkawka męczy mnie chochocho i jeszcze trochę:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×