Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

No Eva... Z tą starą d... to trochę przesadziłaś :D Chyba zapomniałaś o mnie :D I pomyśl, że to dopiero moje (nasze) pierwsze dziecko, a nie wykluczam, że nie ostatnie (znaczy bardziej mój M. o tym myśli, ja podchodzę do tego nieco bardziej sceptycznie). Więc prosze mi tu nie dołować, tylko zacząć starania - będzie, co ma być. Bo inaczej wstąpię do Częstochowy po drodze do Krakowa, przewinę przez kolano i dam kilka klapsów na gołą d... :D Do Peppetti dziękuję Hmmmm... Staram się czytać wszystkie posty dosyć starannie, posty Celicy również. Nie przypominam sobie, by napisała gdziekolwiek, że nie akceptuje nowych forumowiczek. Coś jej po prostu nie przypadło do gustu w czyjejś wypowiedzi, nic więcej. Nie takie tu mieliśmy konflikty, ho ho... Każda z nas miewa gorsze chwile, a to forum jest między innymi po to, by się innym wyżalić. Szkoda, że się do nas zraziłaś, myślę, że rezygnujesz zbyt pochopnie, ale decyzja należy tylko do Ciebie. W każdym razie podtrzymujemy zaproszenie Peppetti :) Ja wiem, że to forum nosi tytuł \"Planowanie i starania po stracie\". Gdybyśmy jednak tak ściśle trzymały się topicu, to nas - zaciążonych - nie powinno tu być, bo już nie planujemy i się nie staramy. Moim zdaniem szkoda by było, gdyby ktokolwiek stąd odszedł tylko dlatego, że nie spotkało go to, co nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacilko terapia podzialala Aga mnie na ziemie sporowadzila i juz z usmiechem na ustach pisze do Was. Co do pisania o zakupach nie wiem czy to do mnie bylo bo ja ostatnio czesto o tym pisalam ale miala sie dzielic przygotowaniami przdslubnymi to to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Piękny dziś dzień! Postanowiłam, że wykorzystam fajną pogodę i umyję okna. Chciałam się pochwalić, że zamowiłam taką pogodę na nasze spotkanie w Białym. I proszę, jaki mam dar przekonywania! ;) Madusia, myślę, że nie o Ciebie chodzilo z tymi zakupami. Poza tym koniecznie zdawaj nam relację z przygotowań do ślubu! Dobrze, że humor Ci się poprawil. Oby tak było do samego ślubu! A, i jeśli chcesz, to zamówię pogodę na Twój ślub. :) Dziewczyny z Białegostoku chciałam powiedzieć parę zdań o swoich cechach zewnętrznych, celem rozpoznania się na spotkaniu :) Jestem długowłosą blondynką przy kości. I na pewno spotkaniu będę miala pomarańczową (ceglastą) torebkę. I pewnie po niej mnie poznacie. AniaBiałystok, będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella koniecznie mi zamow ta pogode na slub bo plener bedziemy robic smiejemy sie ze z piersiowka pojedziemy to wierzyki dla rodzicow i mam na m lepiej pojda i mniej sie bedziemy stresowac.Ale niezle wyglupy sie szykuja jak juz rodzice pojda bo swiadkowie tak zwariowani sa jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella dziekuje.Moje dziecie sie uspokoilo dzieki bogu kurcze Iza powinna isc z nim dom psychologa nie wiem czy on ADHD nie ma pracowalam z takimi dziecmi i cos mi sie widzi ze tak wlasnie jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 - no to się cieszę :) Piszę, bo mąż nie patrzy :P Madusia3 - dobrze, że już się uśmiechasz! :) A z ADHD problem chyba coraz większy - zastanawiam się skąd się to bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coś się poprzestawiało w moich planach(mąż utknął przy jakiejś robótce) i póki co czekam na niego i na wyjazd na działkę. Ale za to mogę tu do Was zajrzeć :) Przyznaję się, że czytam Was nieco pobieżnie i może nie zabardzo zrozumiałam pewnych rzeczy. Ale coś mi moja koncentracja spada i to chyba dlatego, że wciąż budzę się w nocy, a dziś od czwartej prawie już nie spałam :( Gdyby to był przejaw ciązy to już byście żadnego rozżalenia nie usłyszały! Słowo! Też mnie zdziwiło, że Celica nie poznajesz topiku??? Może dlatego, że rzadko tu gościsz? Ale trochę to rozumiem, bo ja czasem jak wracam do domu to padam na twarz i jak zdołam przeczytać wszystkie wpisy to już nie daję rady porządnie odpisać. Zresztą fakt jest taki, że jest tu nas spora gromadka :) Ja chyba muszę listę nicków wypisać sobie i przykleić gdzieś na kompie, bo jak chcę coś napisać to mylą mi się osóbki i nicki. I wtedy wertuję strony i wracam do pisania i albo coś wyjdzie albo mi ucieknie, albo wcisnę krzyżyk i po liściku. Ja to bym powiedziała tak, że topik mnie przyjął i jestem szczęśliwa. Dlatego nie widzę jakoś problemu, że ktoś tu się źle czuje... Ale może jestem niekumata :( I za to sory! Ale może nie poddawajmy się tak odrazu... Może czasem nasze odczucia są mylne? Może tu nie jest, aż tak nieuczuciowe towarzystwo, jak się może czasem wydaje? Wydaje mi się, że łączy nas tragedia, ale nie tylko... Jesteśmy nie tylko Mamusiami Aniołków [ :( ]... ale również kobietami, żonami, partnerkami... I w sumie wiele nas łączy! A jeśli dzieli? To też trzeba uszanować... A jak coś macie do mnie kiedykolwiek to piszcie wprost, bez ogródek!!! Nie jestem oczywiście tak twarda, jak deklaruję i mogę dostać apopleksji, zasłabnąć, poryczeć się, zawstydzić, oburzyć, wściec, ale przede wszystkim mogę się próbować bronić! ;) Bo owijanie w bawełnę to niczemu nie służy... Może umówić się, że albo piszemy żal... Albo go chowamy do kieszeni... Albo... A co do filmowania się z mężem! ;) To jakby tu, co niektóre Kobietki nie były ,,sprośne\" ;) to bym powiedziała, że była z nami moja bratanica! Ale nie powiem ;) bo w ich oczach wypadłabym jeszcze gorzej z tym ,,trójkątem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, zadzwoń i dopytaj się, bo może ? zaprosisz znajomych, sponsor ufunduje mały wstęp a potem zostaniesz na lodzie i będziesz musiała w tej pięknej restauracji ufundować kolację paru osobom Uprzedź sponsora, że masz problemy finansowe i jakby co to rezygnujesz jeśli jest to taka taktyka. Oby nie była !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Dawna Justy chce mnie bić to ja juz nie jęczę. Zapomniałam przez chwile ze jestes starsza no bo juz nie planujesz tylko ja się tam ostałam. To ja juz będę grzeczna od tej pory , hehe. U nas pogoda super. A wieczorem jest festyn niedaleko mnie. Ma spiwać Brodka i Wilki. Namawiam męża zebysmy poszli ale on nie lubi takich spędów. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, mój też nie lubi imprez masowych :( Ale może Twój się da namówić... Powiedz, że jedna tak z prowincji mówi, że jak małe miasto to małe gwiazdy, ale jak duże miasto to i gwiazdy pożądne... I trzeba na nie iść! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem słonko, błękit nieba, ,,pticki\" śpiewają... Mam nadzieję, że zaraz zjedzie mój mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chciałam się Wam wyżalić na mojego męża, ale skasowałam całą tę epistołę. Widocznie to był znak z góry, żeby tego wszystkiego nie pisać... Ryczeć mi się chce, tyle Wam powiem. Chce!!! Co ja opowiadam, ryczę sobie w samotności. Czy ja mówiłam, że czasami mam dość tego małżeństwa? Niech ktoś mi odda moje życie :( Natychmiast!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Justy ! Główka do góry i łap głęboki oddech! Przynajmnie próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Justy ile razy mnie mój wkurza ............nie daj sie. Co tam mąż, my tutaj jesteśmy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy....... Jak się na męża ,,wypisałaś" a skasowałaś to też dobrze! Ale jakby co możesz tu na niego pokrzyczeć!!! Tylko nie po nazwisku i imieniu! ;) Bo ochłonie, ścieżki wyprostujesz, a chłop się uwstydzi! (a może by się czortowi jednemu przydało?) Ale tak czy inaczej to chodzi mi o to, żebyś nerwy trzymała na wodzy... Spokój... a jak za 24 godziny nadal będzie Cię wkurzał i będziesz spokojniejsza to możesz mu wygarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy - podpisuję się rękami i nogami pod Celavie i Evcią! Głęboki oddech, spacerek, łap się za to, co Tobie teraz dobrze zrobi. Nie wiem, co zrobił, ale mam nadzieję, że to chwilowe i przeprosi i będzie miłe godzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie skopiowała złą tabelkę! znowu poprawiam się w tabelce :) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........07.06....13tc_ 02.1 0.06......? Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab..........26.......Doncaster...??.......21tc_10.02. 07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23....Mieedzyrzec Podl...10.05.07...2x....lipiec/sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23.......toxo,genetyka,przeciwciala,hormony, ---------------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.02.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007........26.12.2 007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja lecę sie przebierac i do kosmetyczki! Posprzątałam górę, a na dole już mi zabrakło sił! Poza tym jest mi niedobrze bo razem z mamą smazyłam placki ziemniaczane (ogólnie bardzo dobre, z czosnkiem i szczypiorkiem). Ja zawsze jestem takie popie oczy na placki ziemniaczane. Wydaje mi się, ze zjem niesamowita ilośc, a jak co do czego przyjdzie to góra 6 plackow, dziś 4 na siłę! Lecę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 placków i taką masz figurę?! Ja jak zjem 3 to juz jestem przejedzona. Ale u mnie placki piecze mąż bo robi to najlepiej. Macie juz jakies plany na wakacje?Moze coś mi podpowiecie. Zwłaszcza dziewczyny z okolic lub Z Łodzi bo tam niedaleko jest jezioro Sulejowskie. Chyba ze cos mi sie pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że ja robię awantury od razu, a potem mam wyrzuty sumienia... :( I jestem wśicekła na siebie za te wyrzuty sumienia, bo wiem, że mam rację, a jednak sumienie mnie dręczy. Żeby się nie wdawać w szczegóły - ja jestem z tych, co nienawidzą niedotrzymywania terminów i spóźnień, a mój mąż zawsze wszystko robi na ostatnią chwilę i wiecznie coś zawala. Resztę możecie sobie dośpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jeszcze raz dzięki za kciuki dla męża:) Tak jak napisała Peppetti, dziś czuje się o wiele lepiej, sam do mnie zadzwonił przed 8 rano, żeby się pochwalić, ze już ma wyjęte opatrunki z nosa, ze ból przy wyjmowaniu nie był aż tak wielki:) Apetyt też mu wrócił, ale nie chce jeść jedzenia szpitalnego (zresztą- wcale mu się nie dziwię:) ), więc zrobiłam mu dobrej zupki:) Wszystko wskazuje na to, że jutro wyjdzie do domu:) Balbinka-2 -> co do tej wygranej, to i ja byłab6ym ostrożna... Celavie -> ja też czasem gubię się w nickach dziewczyn, też nie zawsze mam czas i ochotę napisać coś dla każdej... ale czuję się tutaj całkiem dobrze, i jakoś sobie nie wyobrażam, ze mogłabym przestać tu zaglądać... zgadzam sie- nie ma sensu owijać w bawełne jak się której coś nie podoba, nie ma sensu pisać na pomarańczowo... zdrowiej będzie, jak będziemy o tym pisać wprost! Dawna Justy -> współczuję z powodu męża... mój też czasem tak ma, ze coś mi obiecuje, a później zapomina:( i też nie zawsze potrafię okazać mu, ze jestem na niego zła, tłumię emocje w sobie, a potem, przy byle błahostce- wybucham 😠 Dziewczynom z Białegostoku (czyli, moim sąsiadkom) życzę udanego spotkania:) napiszcie jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...:) Dżoli- bardzo mi przykro, że spotkało Cię coś tak potwornego..eh Ci lekarze...za coś takiego to nic tylko podać ich do sądu... Lidka79...a może ty jesteś w ciąży?????:) najpierw ten prysznic...potem te placki???:) Eva Wer...dzięki..❤️ale na blooga jakoś nie mogę wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy...nie martw się mężem...chociaż wiem, że łatwiej powiedzieć a trudniej zastosować...mi już trudno zliczyć ile razy płakałam przez mojego męża...a jesteśmy dopiero 8 miesięcy małżeństwem... Nasi M po prostu tak mają, że lubią nas wkurzać...ale potem przyjdą przytulą, przeproszą i znów wszystko wraca do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysunia hasło jest dobre, ja nie mam problemów z wejsciem. Ale tu kilka dziewczyn pisalo ze nie moze wejść. Nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna. Może jakość łączy , czy co?! Nie mam pojęcia. Próbuj może w koncu sie otworzy. Nawet przed chwila sprawdzałam i wszystko działa.hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer -> a mi też nie działa:( jak wpiszę hasło, to coś tam niby próbuje otworzyć, ale nie otwiera i znów wyświetla stronkę do wpisania hasła:( a jak spróbowałam wpisać inne hasło, to pojawił się komunikat, że podałam nieprawidłowe hasło... nie wiem co sie dzieje, ale zaczyna mnie to wkurzać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×