Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

No i jeszcze czekaja mnie przynajmniej dwie, trzy wizyty u dentysty...kolejna 16ego czerwca. Przynajmniej zrobię spokojnie ząbki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika a który u ciebie dziś dzień cyklu? Dziś zadzwoniła do mnie kolezanka i mówiła, że ma dziś 37 dc, normalnie miewa 34 dniowe...i boi się, ze jest w ciaży. Złapała właśnie kilka dni temu jakąś infekcje i bierze coś czego w I trymestrze brac nie można...no i jest troszkę spanikowana. A ja nie wiem czy doczekam do kolejnej @ :) , chociaz tak sobie myślę, zeby takie prawdziwe starania zacząć w sierpniu. Chciałabym w lipcu spokojnie sobie wyjechac i ewentualnie na wakacjach zajść w ciażę. Chociaz rok temu w lipcu nam się udało i nie wiem czy wchodzić drugi raz w ten sam termin...zobaczymy. Nastawiam się na sierpień. Własnie wzięłam tabletkę na alergię, zobaczymy jak się jutro obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i to juz po obfitej kolacji. u nas tez wszystko dobrze. malutka wazy 420g i lezy juz glowka do dolu. jest slodka. Balbinka- tez otwierala buzke i gin sie smial, ze zawsze na niego dlugonogie kobiety krzycza :-) zdjecia mam, ale na plycie dvd i cos na komputerze nam nie odtwarza. usg trwalo ponad godzine, bo niezle musialam sie nagimnastykowac, zeby Mala odslonila buzke. najwazniejsze, ze wszystko ok. jutro wszystko doczytam dokladnie. teraz zmykam do M i ogladamy Przeczucie z Bullock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczęlam nadrabiać zaległości i czytać co pisałyście i widzę ze są i Mika i Balbinka więc się od razu odzywam :D mam nadzieję ze jak dalej poczytam to dowiem sie co tam u Was słychać, naprawdę się już stęskniłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika napewno dostaniesz :). Pamiętaj, ze myśleć trzeba pozytywnie. Zresztą wszystkie o tym pamiętajcie. Myślałam, ze już nie znajde tabelki, ale udało się. No w akim razie ją aktualizuję i zakładam, że cykle już wróciły do normy i maja 29 dni :). TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.07....13tc_ 02.1 0.06..sierp Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23....Międzyrzec Podl...10.05.07...2x.......lipiec/sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............29.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23....................toxo,genetyka,przeciwciala antyfos,hormony ........................................................ .............................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.02.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie - super! rudi, przeciez monikapie cały czas sie odzywa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do łóżka poczytac dobrą książkę. Ale najpierw musze połknąc nospę, bo okrutnie mnie brzuch boli. Hi mam @ a jestem szczęśliwa. W ogóle wszystko już sie pokręciło. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Balbinka a jak możesz to mi tez wyślij zdjecie Michałka :) chętnie zobaczę tego kawalera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja to jakos nie mam czasu być tu z wami tak regularnie..ale zawsze staram sie w miarę wszystko nadrobić:) rudi..to ty teraz niezle zakrecona jesteś..hihi...wsypac cukier do zupy...a sukienka tez bardzo mi sie podoba szczegolnie ta czerwona.. joka...ja tez mam telefon w erze i właśnie teraz stoję przed wyborem nowego telefonu...zdecydowałam się na sony ericson K750i odebralam moje wyniki wczoraj i sa w miare dobre...ob troche podwyzszone...bo 20, toksplazmoza igg i igm ujemne, bhcg 1.20 wiec chyba dobry morfologia w maire dobra tylko hematokryt ponizej normy ale nie bardzo wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu musze uciekac bo moj m czeka na mnie w lozku niecierpliwie:) i pisze mi z telefonu na gg ze komp jest dla mnie wazniejszy niz on...ale to nie tak!! to nie komp tylko wy jestescie wazne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałek jest śliczny, tej buzi jeszcze się poprzyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a aj Ci sie wcale nie dziwię, że sie tak ciągle przyglądasz... pewnie tez bym tak robiła :D Hihihi, ja sama sie już nie umie doczekać, aż go zobaczę jak się urodzi a co dopiero Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Aniu i ejszcze moze zmień w tabelce termin porodu :D kiedy będzies zna Murckach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym na bloga muszę za chwilkę wejść bo czytam że jest tam coś ciekawego:):D Dziś zrobiłam zakupy...kupiłabym więej potrzebnych rzeczy gdyby nie to że zaszłam do sklepu kupić jakąś bluzeczkę...wyszłam z 3, spudnicą i spodniami na rower (ale na ich kupno namówił mnie mąż) no i 2 koszulki dla mężą....dobrze ze już nie miałam kaski bo bym jeszcze coś kupiła:P i daj babie kase jak ma deprechę:P Dawnajusty->2200 tyle ważyła moja córeczka jak sie urodziła Balbinka o jakich zdjęciach mówisz...? powidasz będziesz miała synka...jeny przez chwilę miałam przed oczami radość krzycha jak by się dowiedział że będzie miał syna....Gratuluję Michasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej A ja nie moge spać i właśnie zjadłam sobie śniadanko. Balbinka i Monikapie super, ze u Was wszystko dobrze:). Ok. poczytałam Was troche i idę robić kolejne podejście do snu. Pozdrówki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam Was Wszystkie = a nie które Podwójnie :) Zapowiada się śliczny słoneczny dzień. Wykorzystajcie go na full! Lidzia, jak już możesz brać leki to wreszcie odżyjesz! Super! Zwłaszcza, ze wczoraj przyjrzałam się masie ,,kotów\" z topoli :( To dla mnie wyznacznik tego co cierpisz, ale wiem, że to czego ja nie dostrzegam daje Ci jeszcze większego łupnia :( Teraz może jakoś odżyjesz :( Cieszę się, że u Waszych Maluszków wszystko wporządku. Jakby nie było dzięki Chłopakom nasz damski topik staje się kooedukacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia - ja tez mam zawsze hametokryt troche ponizej normy. rudi - a ktora Ci sie bbardziej podoba? czarna czy czerwona? na razie niestety nie wysle zdjec, bo nie mam ich na plycie. ale za to mam nagrane cale badanie usg od poczatku do konca. 50 minut filmu :-) no i mozna sie uczyc jak sie co mierzy? :-) pozniej sprobuje zrobic zdjecie zdjecia. nie wiem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja też bardzo chętnie obejrzałabym twojego Michałka :) A znalazłam pieniadzę :):):) Ale dopiero dziś rano. Ale nie mogłam przez nie spać. Nie wiem jak dlaczego jestem ostatnio tak roztragniona, przecież mi się jeszcze tego nie wybacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ewa-marchewa zakupy to dobry lek na depresję, zle niestety leczy na krótko :(. No jednak chwila szczęścia jest. Mika masz rację. Coś mi się pomieszało, chyba dlatego że @ przyszła przed 20tą i dla mnie to już chyba był kolejny dzień :) . No to 28 dni trwał mój cykl. To też w normie. Celavie wzięłam na noc tabletkę i oczy mi odpoczęły. Rano wstałam i mnie nie swędziały. Niestety katar jest jak był i gardło boli jak bolało. Teraz wzięłam następną...zobaczymy. Natomiast dziś kichnęłam tylko okoóło 10 razy...a normalnie to już bym dobijała 50ki. Chciałam iść się poopalać, ale są brzydkie chmury :(. Natomiast mam pomysł na obiad! Robimy sałatkę z ziemniaków i ogórka (coś pysznego) i do tego mięsko na grila! Pewnie później wpadnę jeszcze! I powiem Wam w tajemnicy, ze kusi mnie aby starania przesunąć z sierpnia na czerwiec :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki A ja na długi weekend zawitałam do Mamusi i Tatusia do Włodawy :) U mnie wszystko ok - chociaż wczorajsza podróż mnie wymęczyła - 400 km :( Sama nie wiem czy powinnam podróżować :P Dziś w kościle zrobiło mi się słabo i mężulek dzielnie mnie wyprowadził w połowie mszy... Peppetti imię dla synka śliczne :) A jak czytałam opis Twojego męża z tym młotkiem to wypisz wymaluj mój Jyndrek :P Balbinka dzięki za fotki - śliczne - oglądaliśmy razem z mężem i zgadywalismy gdzie co jest hi hi hi Co do sykienek to zaczynam sie martwić w co ja się ubiorę na wesele mojej siostry w sierpniu - to będzie juz się zaczynał 5 m-c - kurczę jakś kreację ciążową muszę wykombinować A co do moich bakterii to oczywiście po długim weekendzie mam zamiar zrobić posiew i jeszcze na dodatek piję sok żurawinowy - podobno działa na bakterie w moczu!!1 Narazie zmykam - odezwę się wieczorkiem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - mysle, ze powinnas oddac sie pokusie :-) pogoda sprzyja :-) Balbinka - z moja szybkoscia interentu to raczej nie uda mi sie przeslac tego nagrania. a poza tym to prawie godzina. kto by to chcial ogladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka dostałam zdjęcia...komentarz w mailu:) jeśli chodzi o pieska to mani mi się owczarek niemiecki...mąż by wolał coś mniejszego ale ja mu powiedziałam że im mniejszy tym bardziej krzykliwy:P a on chce takiego psa który nie będzie szczekał bez powodu:D namawiali mnie na yorka czy jakoś tak nazywającego się pieska...ale mam co do tego mieszane uczucia, generalnie całe życie miałam psa w domu:) mieliśmy owczarka niemieckiego, raz mieliśmy owczarka podchalańskiego...ale był u nas tylko dobę:Pnie dał sobie nałożyć obroży, ojciec kupił go jak miał juz kilka mies, raz mieliśmy tylko jakiegoś kundelka, mieliśmy sznaucera olbrzyma no i ostatni za mej kadencji w domu to stróż moskiewski, rety jak ona bała się grzmotów i petard:P😠 nie raz przez to mialam okazje przejechac wiele metrów po glebie...zazwyczaj ubranie było do wyżucenia😠 z kolei sznaucerek szedl tam gdzie byly takie odglosy;) Dlatego zostaję przy owczarku niemieckim...ale z zakupem jeszcze się wstrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) peppetti mam nadzieje ze tak ksiazkowo bedzie juz do 28 stycznia:) a u mnie nowy objaw ,az wstyd sie przyznac ale ostatnio wstaje w nocy aby sobie cos przegryzc bo normalnie budzi mnie głod a jak nie głod to siku:) jak pierwszy raz wstałam zjesc w nocy to myslałam ze to dlatego ze wczesnie zjadłam kolacje ale jak juz wstałam ktorys raz z kolei to..... jesli chodzi kompot i zupke to obeszło sie bez szwanku zupe wstawiłam jeszce raz:) balbinka super :) bardzo sie ciesze,teraz juz bedzie z górki:) moniapie Tobie rowniez gratuluje:) a sukienka bardziej podoba mi sie czerwona:) lidka to kuruj sie z tej alergii i do dzieła:) mika i sysunia❤️ joka jak po balu a raczej jak po powrocie do domu po balu? pisz szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuski, byłam dziś w szpitalu na wizycie u mojego prowadzącego. Zrobili mi usg bo poprosiłam po tej chorobie. Z dzidziunia wszystko w porzadku, ruszała się biło jej serduszko. Jestem szczęśliwa i już troszczkę się uspokoiłam. Pytałam też ta moja infekcję lekaż powiedział, że po ostatnim wymazie wyszło, że nie mam juz żadnej bakteri, więc pewnie to nie jest ona tylko jakaś własnie infekcja grzybiczna. Wierzę bo muszę :), oby mówił prawdę. To tyle nowości u mnie. Aha jeśli chodzi o tą moją angine to chyba przerzuciła mi sie na ucho, bo mnie boli prawe we wnatrz. Całuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×