Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

zapomniałam napisać, ze jutro jedziemy do Krakowa. Błagam nie piszcie dużo, bo nie będę w stanie w poniedzialek nadrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzarella-> uszy do góry- musi byc dobrze! Peppetti-> przykro mi z powodu maleństwa Twojej bratowej... trzymam kciuki! 🌻 Auto nadal stoi pod blokiem, facet się umawiał i nie przyjechał:( Zapomniałam Wam wczoraj napisac, ze Borys przez te 1,5 tygodnia u nas, przytył prawie 3 kg i sporo urósł:) na pewno nie bez znaczenia było tu pozbycie się robaków... guzek całe szczęście nie powiększył się od wczoraj... mam czasem wrażenie, że po środku robi się jakby białawy... może to jakiś wrzód? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i jeszcze raz dzięki za słowa pocieszenia... jesteście kochane 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozarella GRATULUJĘ Ci z całego serduszka maleńkiej fasolci pod serduskziem :):):) A Masz jakies objawy ciążowe oprócz braku @ ? W którym dc zrobiłas testowanko? Witam wszystkie kobietki, które z kolei przywitały mnie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych wszystkich dolegliwości doszły okropnie silne upławy, czyżby przyplątało się coś wstrętnego?? Nie chce mi się pakować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu nikogo nie ma.... Mój dół troszkę zasypany, jednak niepokoją mnie te dziwaczne dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... staram się być na bieżąco ale nie mam czasu pisać:( Lidka a może Ty jesteś....:) Mozzarella nie martw się bo tylko szkodzisz dzidzi a na pewno wszystko jest ok...❤️ Peppetti trzymam kciuki za Twoją bratową i jestem z Tobą całym sercem... i tak jak mówią dziewczyny...dopóki dzidzia jest w brzuszku to jeszcze wszystko może być dobrze...❤️ katka witaj:) Będę na pewno w sobotę trzymać kciuki:) Pozdrawiam bardzo mocno wszystkie ciężaróweczki do których nie napisałam osobiście no i oczywiście wszystkie starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak, to miłego weekendu i do zobaczenia z poniedziałek. Zapisze sobie do ulubionych, zeby szybciej znaleźć ostatni wpis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia, hehhe, no t jest dopiero chyba 20dc...chociaż w poprzedniej ciąży już na długo przed @ miałam mdłości...ale narazie to ja jadę na mam nadzieję super weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ide już na 100%. Celavie a co z Tobą, kiedyś tak dużo pisalaś...mam nadzieję ze jak wrócę to już będziesz zdrowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę godzin mnie nie było, a Wy tyle namachałyście! :) Lidka, no to może tym razem się udało? Milego weekendu życzę! Już nie panikuję! I w ogóle nic już na ten temat nie będę pisać, bo aż sama siebie tym zanudzam. Przepraszam! Poza tym jakieś pomarańczki mi radzą, żebym nie panikowała i nawet wyliczają mi dni od zapłodnienia!!!!! Ho ho ho!!!!! Celavie, kuruj się kochana! Nie ma chyba nic gorszego niż być przeziębioną w środku lata. Współczuję. Katka, ja miałam cykle 30 dniowe i testowałam w 28 dc testem owulacyjnym, a potem w 29 dc testem ciążowym. Oprócz bólu piersi, zawrotów głowy, zlewaniem potem i falami gorąca (już myślałam, że przekwitam :) ), nie miałam innych objawów. Teraz mam lekkie mdłości i senna jestem straszliwie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja moze z innej beczki. Panele juz połozone. Teraz tylko meble i syn ma pokój zrobiony. Nastepna w kolejnosci leci łazienka. Widze ze lidka znowu wyjezdza w celach słuzbowych. jezeli o mnie chodzi to napdewno duzo nie bede pisac bo jutro przewozimy meble. Poza tym jest duszno. Pozdrawiam wszystkie. Zycze wam wszytskiego dobrego. Aha , CEAVIE ja tez tak sobie niedawno myslałam co zta Celicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer i jak panele? No i ja też dołączam się do tych myślących o Celice. A do Krakowa prywatnie jedziemy...ja służbowo już nie chcę nigdzie jechać przez min dwa miesiące :). Nie jestem spakowana...najwyżej wcześniej jutro wstanę. Bo co tu brac jak w niedzielę już będziemy wracać...spać mi się chce, ale jakoś nie dam rady. Idę na film. Mozzarella zobaczysz że będzie dobrze :), trzymam kciuki w każdym bądź razie. Nie nakręcaj się negatywnie!!!! Może i się udało? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki pepetti naprawde strasznie mi przykro z powodu bratowej ale wierze ze wszytsko ulozy sie dobrze i dzieciaczek wytrzyma w brzuszku u mamusi. mozarelko ty sie niczym nie przejmuj jak ja poszlam w 5 tyg do gina to nie widzial kompletnie nic nawet nie byl w stanie potwierdizc ciazy. a za 10 dni juz byl sliczny pecherzyk który wlasnie kopie jak szalony :) madziu nam bardziej zalezalo na czyms blisko centrum pozatym ja sobie ubzdurałam ze chce zeby byl w poblizu kryty basen zebysmy troche popływali.... ale juz zglupialam od tych ofert . teraz wiem tylko ze musi byc z wyzywieniem i łąziennka. i zalezy mi zeby bylo z prawdziwym góralskim klimatem. moj brat jutro jedzie do zakopanego na weekend i poprosilam zeby sie troszke tez rozejrzal. w sumie to my bedziemy autkiem to moze byc gdzies na uboczu w ladnym miejscu. rudi bezusiem sie nie przejmuj tylko ciesz ze ci nie ciazy :) ja sie tez martwilam ze byl maly a dzis zaczynam 27 tydzien i nagle wystrzelil ze chodze jak kaczka :) takze wszystko w swoim czasie :) no i oczywiscie witam nowa forumowiczke. i trzymam kciuki. zagladaj do nas czesto ten topik to naprawde balsam dla duszy. a i jeszcze temat pieskow. ja mojego macam prawie cidziennie czy mu cos nie wyskoczylo czy nie ma kleszcza i takie tam...i ostatnio cos w trakcie macania wyczulam i juz postawilam na nogi caly dom ze cos ma wbite pod skóra juz przygotowywalam sie na operacje...hehe...no i w pewnym momencie ktos sobie przypomnial ze wlasnie w tym miejscu czesterek ma chipa wszczepionego i ze to wlasnie on... strasznie jestem przewrazliwiona ale dobra rada to nie panikowac...psy czesto cos lapia albo cos je uzre :) i jkaby wet podjal decyzje zeby mu to wycinac to proponuje udac sie do innego po diagnoze. my w ten sposob dzieki bogu uniknelismy kastracji mojego psiaka bo lekarz byl tak malo oczytany...to jak z ginkami :) co jeden to inna diagnoza i trzeba znalezc tego naj :P no zmykam bo moj m juz w łózeczku . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkocja-> no to nie wiem, co Ci poradzić... też bym się wkurzała:O chyba trzeba albo poczekać, albo iść do gina... A ja dziś idę do pracy- dostałam wezwanie do układania planu lekcji, mimo że powinnam chodzić na kurs... bo jak się dyrki dowiedziały, co jest na tym kursie (nie ode mnie tylko, od drugiej v-ce, bo też była na kursie) to stwierdziły, ze mi on nie jest potrzebny, bo i tak to wszystko umiem... tak wiec zaraz jadę do szkoły... znów mi będzie serce pękać, jak będę musiała zostawić piszczącego Borysa:( ok. 11-tej wpadnie M go wyprowadzić i dac jeść, a ja powinna wrócić po 14-tej... jakby jednak kazały mi zostać dłużej, to poprostu przyjadę po niego i zabiorę do szkoły... Wczoraj, po powrocie z kursu, jak wynosiłam go na podwórko (wynosimy go na rękach, bo jak sam idzie, to potrafi nasikać na klatce), zaczął w ramach zabawy mnie gryźć za rękę, no i spadłam ze schodów:O dobrze, że do końca były tylko 2 stopnie:O strasznie poobijałam kolana, dziś bolą i mam siniaki:( całe szczęście guzek sie zmniejszył, więc moze samo przejdzie... Peppetti-> mam nadzieje, że z maleństwem Twojej bratowej wszystko ok 🌻 Nie wiem, czy zauważyłyście ale oprócz Celicy dawno też nie było Madusi... Miłego dnia! Zajrzę po południu... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie porankową porą :):):) pędzę zaraz po test do apteki, ale mam pietra przed jutrzejszym testowaniem ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka-> witaj! Przepraszam, że dopiero teraz to piszę... trzymam kciuki za testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a teraz już naprawdę musze kończyć... chyba jeszcze raz wyprowadzę Borysa i jadę do pracy... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello szkocja ❤️ mozarella - kochana i tak trzymaj, już się nie zadręczaj niedobrymi myślami, wszystko jest dobrze :) Lidka - udanego wyjazdu do Krakowa :) EvaWer - jakie wybraliście te panele? kurcze przede mną wciąż tttttyyyyyyyyylllllllllllllllleeeeeeeeeeee wyborów. joka - ojej, oby te siniaki szybko zlazły i dobrze że tylko na nich się skończyło. No i no nauczycielki - skończyło się wolne - czas wrócić do pracy. UUUU i teraz będziecie tu rzadziej :( Peppetti - daj znac jak się ma Kubuś ? Mam nadzieję i mocno wierze, że on i jego mamusia dobrze sie mają. Pppetti - a jak Ty się czujesz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki Nawet nie wiecie ile Wasze słowa dały mi siły na wczorajszy dzień. Zaglądałam tutaj kilkakrotnie, ale nie miałam siły nic pisać. tylko czytałam... niektóre Wasze wypowiedzi czytałam kilkakrotnie..... Na szczęście lekarze powiedzieli, że nie jest jeszcze beznadziejnie. Od wczoraj walczą ze skurczami. Bratowa dostała kilka kroplówek.... skurcze jeszcze są, ale wyciszają się. Gdy uda się je opanować lekarze będą próbować założyć szew na szyjkę macicy i trochę ściągną to rozwarcie. Na pewno będzie musiała leżeć do końca ciąży. Oby tylko ta ciąża trwała jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, będę bardzo mocno trzymała kciuki za Bratową i jej upragnione Maleństwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, widzę w Twoim suwaczku, że Ty juz cąłkiem niedługo będziesz tuliła w ramionach swoje dzieciątko :):):) czy możecie mi polecic jakis test ciążowy?Słysząłam, ze najlepszy jest BOBO test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam jeszcze napisac, że malinke, którą straciłam urodziłabym w styczniu 2008.zaciązyłam w tym samym czasie co moja młodsza Siostrunia, jej ciąża jest starsza o 2 tygodnie. Cieszyłysmy sie ogromnie, ze bedziemy razem rodzić ;) i wychowywać nasze maleństwa ...Rodzice nie mogli wprost uwierzyc, ze beda mieli wnuczątka w jednym wieku.Co to była za radosc w naszej rodzince:) Teraz jak patrze na brzucholek Siostrzyczki to czasem coś mnie zakłuję w serduszku.Bardzo sie ciesze ich szczesciem i nie moge doczekac sie chwili gdy poznam Siostrzenice czy Siostrzeńca, ale czasem coś w środku zaboli.zasatanwiam sie jak wyglądałby obecnie mój brzuszek, jaki duży byłby dzidziuś... Siostra chce, zebym towarzyszyła jej podczas porodu. Ja z jednej strony bardzo tego pragne, a z drugiej boję sie troszeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - bedzie dobrze, wierzmy mocno, ze lekarze im pomogą ❤️ Balbinko - ja ide jutro na badanka w tym na obciązenie glukozą 50 też, ja nie chce czekać 2 godz. tp ja juz teraz nie wiem, czy czeka sie 1 godz czy 2 ??? Katko - nadal trzymam kciuki :) mi bobo test w tamtej nieszczęsliwej ciązy dwa razy nie wyszedł :( w tej wyszedł mi chyba pre test-niepamietam dokładnie który robiłam. mysle, że sam test nie ma znaczenia, idź do apteki i poprost weź to ci Pani farmaceutka da. niussia - przeslij jakąś nowa fotke swojego cudownego 27 tygodniowego brzuszka do wklejania na blooga :) Celica sie długo nie odzywa - to fakt, ale mozarela nam pisała, że wie czemu tylko nie chciała powtarzać. Miejmy nadzieje, że wszystko u niej super. No ale malenkiej to wieki tu nie było a ona ma termin na październik jak Balbinka :) maleńka - odezwij się. No i Madusia 3 - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, masz rację wezme to co zaproponuje farmaceutka co mam zrobić, by w podpisie załączyc takie sliczne serduszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pieska już nie mamy. :( Cały czas zostawialismy mu otwartą furtkę i w nocy poszedł sobie. Mam mieszane uczucia - z jednej strony dobrze, a z drugiej trochę szkoda. Pewnie to taki piesek wędrowniczek był. :) Może wrócił do swojego pana... Celavie - zastanowiłam się nad brakiem Twojego pęcherzyka, bo ja też miałam cylke 24-25 dni. I pamiętam jak byłam na usg w 10 dc to już miałam dojrzały pęcherzyk. A jeśli go nie było to być może masz później owulację.. .czyli tak jak chyba 100krocia kiedyś pisała może być niedomomoga lutealna, albo właśnie nie w każdym cyklu jest jajeczkowanie. Co teoretycznie u kobiety po 30 jest normalną sprawą, ale wtedy można wspomóc jajeczkowanie hormonami. Moje wątpliwości nie były po to by Cię wystraszyć, tylko po to by Cię uczulić. Abyś właśnie powertowała neta i pokręciła dziurę w brzuchu gince. Oni są mądrzy - jeśli przez x czasu nie wychodzi to proszę się zgłosić. A my przecież nie chcemy tak długo czekać, jesteśmy niecierpliwe istoty. mam nadzieję, że ze zdrowiem już lepiej. JoaskaPelaska - Maleńka przestala tu pisac, kiedyś ją zapytalam na gg, powiedziala ze odezwie sie niedlugo.... i cisza.... szkoda, ale to jej wybór. Celica też się nie odzywa... ale jak na wakacje u teściowej to trochę długo. Mam nadzieję, że za jakiś czas znów tu wpadnie. Ja też za nią troszkę tęsknię. :) mozzarella - nie martw się. aby miec pewnośc, że jest bijące serducho warto iść na usg po skończonym 6 tc. A w Twoim przypadku może nawet pod koniec 7 tc (miałaś trochę dłuższe cykle, więc i do zapłodnienia najprawdopodobniej zaszło trochę później niż standardrowo). A wielkość pęcherzyka jest ok. Balbinka - pierwsze onciążenie 50gh glukozy - po godzinie, jeśli robisz kontrolne to powinno być 75 g - po dwóch godzinach. Katka - kilkoro wnucząt na raz w jednej rodzinie to rzeczywiście dla dziadków ogrom szczęścia. Moi rodzice tak mają. Właśnie w sierpniu urodziła moja przyszywana siostra (córka męża mojej mamy), ja urodzę we wrześniu, a moja bratowa ma urodzić pod koniec listopada. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - obu tak dalej. wierze, ze te skurcze nie wroca i bratowa wylezy jak najdluzej. ewa - a co u malego Krzysia? szkocja - ja tez nie rozumiem co sie dzieje. wizyta chyba nieunikniona. mozzarella - trzymam kciuki. rudi - powinnas sie cieszyc malym brzuniem.przeciez to w ogole nie swiadczy o wielkosci dziecka. mam kolezanki, ktore mialy male brzuchy do konca a dzieciaki spore. podobno to w jakims stopniu zalezy od tego jak dzieci sa ulozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-------> dobrze, że u twojej bratowej wody płodowe nie odeszły bo wtedy nie byłoby ratunku, a tak jest nadzieja. Ja trzymam za nią kciukasy jak reszta dziewcząt. Kurna, że los musi nas tak doświadczać, 24tc to juz taka duza ciąża:( Moj K jutro jedzie do mamy ja raczej nie pojadę, nie chce mi się, bo musiałabym brac ze sobą Pimpka a wtedy bedzie gadanie, że sobie psa kupiliśmy zamiast dzieciaka robić:P:( nie chcę gadania Mozzarella---------->kurna ty w 5tyg chcesz coś widzieć?kobieto zlituj sie i poczekaj 10 dni cierpliwie;) bo naklepię w tyłek Patrzę że już nie długo powiekszy sie nasza ostatnia tabelka:D już nie mogę sie doczekać:D tiki, Gabilis, Balbinka, Lidka, EwaWer, Niusia, Szkocja, Joka, Katka, mmonokapie, Anusia, Celavie, Joaśka Pelaśka, Gawit, Asia b, Rudi, Kamilkaa, Rudi, sysunia, Madzia, Pyza, mika 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼...w końcu mamy lato;):D pozdrawiam i lecę do szpitala dowiedzieć się co tam u Andzi i Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa1984, o jaka tabelke Ci chodzi, bo troszke nie w temacie jestem :) dziewczyny, powiedzcie mi jak Wy robiecie te serduszka, kwiatki i usteczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×