Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ew napewno dokładnie odpowie Ci Dawna Justy,więc zagladaj tutaj a napewno dostaniesz odp. Asia nie dołuj się za bardzo. Jakos trzeba żyć i iść do przodu. Wiem że cięzko ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Lidka juz udzieliła odp. Bravo bravissimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na końcu miało byc że kobiety nie w ciąży maja mniej niz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka dziękuję Ci bardzo. A co myślisz o typowo moim przypadku? Bo ja się czasem zastanawiam, czy to nie przez lekarzy nie jestem dalej w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziś smutno mi minął dzień. Strasznie dużo łez. Za bardzo się wzruszam. Najpierw rano - wysyłałam e-kartkę do mojej mamusi i strasznie się wzruszyłam. Popłakałam sobie..... Potem Kamilek przyniósł mi przepiękną różę - białą, olbrzymią. Kwiat wygląda jak ptyś :) Cudna.... znów się popłakałam ze wzruszenia i ze smutku.... że od Łukasza nigdy nie dostanę kwiatka, ani nawet buziaka..... A wieczorem pojechałam do mojej mamusi - spłakałyśmy się obie. Byłyśmy na cmentarzu u mojego synka i mojej babci..... Oj dziwny ten dzień... niby miło go spędziłam, a wylałam morze łez... A teraz biorę się za czytanie tego co napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam coś takiego NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od terminu owulacji tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 tydzień od owulacji----- 9 - 130 4 – 5 tydzień od owulacji----- 75 – 2600 5 – 6 tydzień od owulacji----- 850 - 20,800 6 – 7 tydzień od owulacji---- 4,000 - 100,200 7 – 12 tydzień od owulacji---- 11,500 - 289,000 12 – 16 tydzień od owulacji--- 18,300 - 137,000 16 – 29 tydzień od owulacji---- 1,400 - 53,000 29 – 41 tydzień od owulacji--- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tak patrzę na te normy to chyba jednak moja beta była za niska. Ale nie rozumiem dlaczego rosła skoro już byłam po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew nie wiem co mam ci odpowiedziec. Kazdy przypadek jest inny. Czasem bywa tak, że nawet po zabiegu niektórym kobietom hormon ciaży jeszcze trochę rośnie albo utrzymuje się przez jakis czas. Na to ma też wpływ nasza psychika. Czasem (praktycznie w każdym przypadku) nie dopuszczamy myśli że już nie jesteśmy w ciazy. Naprawdę nie wiem. jedyna co moge ci poradzic to odczekaj tyle ile uważasz za stosowne i do dzieła. Ja po zabiegu chciałam być od razu w ciaży. 3 miesiące były bardzo dlugie, a jak juz mogłam się starać to zaczęlam sie blokowac. I tak już minęło 8 miesięcy a ja nadal jak nie byłam w ciąży tak nie jestem. Różnie to bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już raz po poronieniu próbowałam ale na próbach sie skończyło bo nic nie wyszło.Może w czerwcu? Choć zauważyłam że znów notorycznie o tym myślę więc pewno blokada zaś się włączy. Jak pech to pech. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Może jeszcze inne koleżanki coś dodadzą od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ma racje ze kazda ciąża jest inna. Moje dziecko umarło w 7 tygodniu a zabieg zrobiono mi w 10 i przez te trzy tygodnie ja sie czułam swietnie mysląc oczywiscie o tym ze dzidzius rosnie i tez sie miewa dobrze. Psychika jest nieodgadnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva Wer,jak ładnie piszesz po włosku :) Celavie,ale ja robiłam tak sobie tylko zeby zobaczyc jak wygladaja te kreski...tylko tyle.A pore wybrałam około 18-19 jakos tak :) Lidka jakby deszcz spadł,to by było mniej tych cholernych pyłków. U nas ani kropli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zna sie tam pare słów. Zwłaszcza muzycznych okreslen bo ucze muzyki tez. Fortissimo, forte, mezzopiano itp.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas lało jak z cebra. A niedaleko koło Czestochowy nawet grad padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera no ja uwielbiam upały, ale z taka lergią to modlę się o deszcz...a tu nic! Celica nie śpisz? I EvaWer jeszcze jest, fajnie, bo ja chyba prędko do łóżka nie pójdę. No i zaraz peppetti cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jeszcze po dwa kawałki arbuza, bo mnie strasznie suszy, chyba od tego kataru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem a Peppetti miała nas czytac tz przeczytac zaległe wypowiedzi. Ta alergia Ci chyba w nocy strasznie przeszkadza. A co małzonek porabia? Nie krzyczy ze siedzisz przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyniosłam sobie parówke, musztarde i chlebek i jem. Lidka ma arbuza a ja parówke chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy to nie jest tak źle. tragicznie zaczyna się o świcie, szczególnie jak mam okna w domu pootwierane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpie,nie śpie.Siedze nad projektem banera i napisów na autka,bo cos mi nie pasuje i szlag mnie trafia bo mam tydzien a tu wzsystko jeszcze w proszku ....aaaaaaaaaaaaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka chodziałm po paru bankach juz w sprawie tego mojego 40 tys kredytu i narzaie Maney Bank miał najlepsza oferte. Jak ty widzisz ten bank oczami bankowca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaby ten arbuz. nigdny nie zpomnę arbuzów z włoch...to dopiero słodycz. chociaż te w izraelu podobno jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadłam przed chwila truskawki rozduszone w kubeczku ze smietana i cukrem i pewnie przybyło mi z pół kilo sadła,a teraz dogryzam drozdzowka z serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva o GE Money bank chodzi? Powiem szczerze, że nigdy nie przeglądałam ich oferty. Pewnie bank jak każdy inny :). Natomiast 40tys na hipotekę to mało (w sensie , że mały kredyt hipoteczny). Jesli marża ok, jeśli bierzesz w CHF to ważne żeby można było robic przewalutowanie. Jesli w tym momencie jest jakas promocja to upewnij się, czy marża albo oprocentowanie nie wzrośnie po zakończeniu promocji...bo tu róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście ważne jest w jakim czasie uruchomią ci ten kredyt. Bo czasem trwa to miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica pogniecione truskawki ze smietana i cukrem to niebo w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×