Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

studniówka!Pomocy!

Polecane posty

idę jako osoba towarzysząca na studniówkę.nie mam zielonego pojęcia jaką kreację kupić.... Nie wiem jak inni idą ubrani bo nie znam żadnej dziewczyny która się wybiera na tą studniówkę(no,może jedną znam,ale słabo).Nie wiem czy suknia na studniówce powinna być do ziemi czy wystarczy za kolano ...Naprawdę nie mam pojęcia.Nie wiem nawet jak bardzo eleganckim trzeba być (czy np.szal lub długie rękawiczki nie byłyby przesadą)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczki trochę tak
ale elegancki szal jest piekny, np. do prostej długiej czarnej sukni, dostojnie i z klasą, byleby nie gorset z szeroka kiecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wiemja wiem
standardowa tandeta.... gwarantuję,że w gorsecie i szerokiej spódnicy zobaczysz 3/4 sali....mdłe to jest... Ja radzę elegancką ,ale krótszą sukienkę, krój dopasowany do sylwetki, kolor wg. uznania...szal i rękawiczki - pewnie! jeśli będą sie dobrze komponować z kreacją.Nie musisz być ubrana typowo balowo,moim zdaniem takie kiece a la królewna z bajki są mało kobiece, niewygodne i przejedzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna, no nie? I myślę, że idealna na studniówkę, bo nie ma w niej ani weselnego przesytu, jest dziewczęca, ale zarazem seksowna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze sukienke tez nalezy dobra do lokalu tzn jak macie studniowke w jakiem pubie czy w mniej wystanem lokalu to rekawiczki szale itp sa jakby nie na miejscu....wtedy cos bardziej kalsycznego lekkiego ale oczywiscie elaganckiego a tak jeszcze dodam ze najwazniejsze zebys Ty sie czula dobrze wygodnie i swietnie sie bawila:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Ta pierwsza jest cudna :) Idealna na studniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z klasa tzn prawie cala wybieramy sie na dyskoteke,wiec w takiej sukience do kostek bardziej taka na studniowke to nie zbyt by pasowala,wiec mam zamiar kupic sobie taka za kolanka na ukos najlepiej.Obym jeszcze taka dostala,to by bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te pierwsza sukieneczka jest naprawde przesliczna,no ale taka raczej by juz nie pasowala zreszta pozniej by lezala w szafie jak jedna ktora kupilam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu naprawde piekna sukienke ale byłam w niej już raz na sylwestrze... z tym że ona może bardziej jest sylwestrowa niż studniówkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ukrywam nicka
Ja miałam gorset i spódnicę,fioletową,mieniącą się,do tego kolię i branzoletkę z prawdziwych diamentów,włosy pokręcone i podpięte,dużo osób mi mówiło,że wyglądałam świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli szukasz eleganckich, stylowych i klasycznych rzeczy poszukaj w Morganie. Gwarantuje ci, że bedziesz oryginalna bo ubrania, które tam mają, zamawiają w kilku sztukach i każda w innym rozmiarze. Ja tam na bardziej galową imprezę upolowałam ostatnio rewelacyjną czarną sukienke do kolanka, z wsawkami z koronki. Ceny są wysokie, ale nie zawsze. Poza tym moja sukienka miała naderwany taki plastikowy uchwycik, do regulowania ramiączek (tak jak przy biustonoszu) i dostałam duży rabat;) Nie szukaj kiecy z gorsetem i spódnicą jak na kole, bo będziesz wygladała smiesznie. To naprawdę nie jest ładne. Poszukaj klasycznej, prostej sukienki a sie wyróznisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulawa gazelo,masz rację,sukienki są piękniejsze :) a gdzie mogę znaleźć sklep Morgan?czy jest to butik który można znaleźć w dużych galeriach handlowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwy komentarz
Dementio, szukaj na stronie http://www.morgandetoi.com Z tego co wiem to sklepy MORGAN'a znajdziesz w Katowicach - ul. 3-go Maja 13 Krakowie - CH Zakopianka Carrefour -Zakopniańska 62 Poznaniu - Swadzim, ul. Sw. Antoniego 2 (CH Auchan) Zielonej Górze - ul. Kupiecka 39 To są adresy ze strony, ale ja mieszkam w Rzeszowie i Morgan'a znalazłam w duzym CH, więc ty też poszukaj, popytaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turrniaaas
Moim zdaniem na studniowke nie pasuje troche sukienka do kolan... wyglada sie w tym na w jakims klubie wiem bo widzialam duzo studniowek i zawsze panny w ładnych dlugich sukniacz przytlaczaja te do kolan... w koncu to BAL !! polecam suknie typowo balowe a nie sylwestrowe... to jednya w zasadzie okazja zeby ubrac taka piekna suknie no nie liczac slubu i takich tam ;) sama mialam sukienke z kolem i wyglrałam nawet konkurs na królową balu na mojej studniowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×