Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sawa

podkład Loreal Infaillible

Polecane posty

hej, czy któraś może go używała już? Zastanawiam się nad kupnem bo jest teraz w promocjii w Rossmannie. Mam cerę raczej przetłuszczającą się i z niedoskonałościami, myślicie że będzie on dla mnie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go mam -jest dość gęsty i ciężki,kryje dobrze powiem ci,ze bardzo trudno wydać mi opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on ma sie trzymac przez 16 h co jest sciema perfidna, bo tak 5-6 i tyle go bylo... no ale makijaz mozna zawsze poprawic w sumie bo to jest jego jedyna wada, ze sie nie trzyma tyle ile powinien. konsystencja dobra, dobrze sie rozprowadza, dobrze kryje niedoskonalosci w polaczeniu z pudrem w kamieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź :) cieszy mnie że chociaż dobrze kryje :] Ale efektu maski chyba nie daje, co? a z tym że się krótko utrzymuje to juz się przyzwyczaiłam, bo u mnie każdy podkład krótko trzyma i po tych 2-3 godzinach się świecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzyma sie świetnie 8-9 godzin, no chyba, że jest gorąco. Wymaga oczywiście drobnej poprawki pudrem sypkim, ale każdy makijaż tego wymaga. Na pewno przy cerze mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×