Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JUSTUS

!!!NAJLEPSZE FARBY DO WŁOSÓW w BRĄZACH!!!

Polecane posty

11 minut temu, MmM napisał:

Dziękuję 🙂 Szkoda, mój włos nie lubi farb. Próbowałaś szamponami koloryzującymi? Była różnica?

A co powiesz na hennę? Może jest trochę upierd/liwa w nanoszeniu, ale efekty na włosach są świetne. Mnie niestety też uczula : ( No i kolory są dość ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM
5 minut temu, *Małgośka* napisał:

A co powiesz na hennę? Może jest trochę upierd/liwa w nanoszeniu, ale efekty na włosach są świetne. Mnie niestety też uczula : ( No i kolory są dość ograniczone.

Niestety, henna nie. Ten Herbatint też jest ziołowy z tego co czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MmM napisał:

Niestety, henna nie. Ten Herbatint też jest ziołowy z tego co czytam?

Tak, chociaż 100 % natury jest tylko w hennie 😉 😛 Ale moja znajoma, która zajmuje się chemią i kosmetykami czytała kiedyś jej skład i go pochwaliła, no, miała może 1 uwagę. Ogólnie wyszedł bardzo dobrze na tle innych farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM
Dnia 21.01.2022 o 20:14, *Małgośka* napisał:

Tak, chociaż 100 % natury jest tylko w hennie 😉 😛 Ale moja znajoma, która zajmuje się chemią i kosmetykami czytała kiedyś jej skład i go pochwaliła, no, miała może 1 uwagę. Ogólnie wyszedł bardzo dobrze na tle innych farb.

Tak się zastanawiam czy mając zafarbowane chemicznym Castingiem można nałożyć tę co polecasz?Farbuję sama więc nie wiem. Zapytam fryzjerki.Prawie powinnam podciąć włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, MmM napisał:

Tak się zastanawiam czy mając zafarbowane chemicznym Castingiem można nałożyć tę co polecasz?Farbuję sama więc nie wiem. Zapytam fryzjerki.Prawie powinnam podciąć włosy. 

Wiesz co, ja np. farbowałam właśnie Castingiem zanim przeszłam na Herbatint, ale nie pamiętam już jak pierwszy raz kolor chwycił, jednak chwycił na pewno. To nie henna 😉 Ja farbuję u fryzjerki lub z pomocą mamy (najczęściej), mam za dużo włosów, (zużywam 2 farby) i już zbyt długie żeby ogarnąć je sama. Masz rację, podpytaj najlepiej fachowca. Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre jakościowo są farby Color&Soin. Zawierają wiele fito składników, za to nie ma w ich składzie parabenów, SLS, amoniaku i innych dodatków, które nie do końca mają dobry wpływ na włosy. Poza tym w przypadku systematycznego farbowania ta jakość produktu ma szczególne znaczenie, bo od tego zależy stan tych włosów. A częste korzystanie z byle czego raczej pozytywnie się nie skończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×