Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

jakie kobiety sa DURNE! sama taka jestem i mam dosc

Polecane posty

po co my tak wszystko komplikujemy?? dlaczego doszukujemy sie drugiego dna i takie tam?? po co nam to?!?!?! jak widze topiki facetow na tym forum to dochodze do wniosku, ze to nic dziwnego, ze oni zupelnie nie lapia o co nam chodzi.. i typowe odpowiedzi kobiet: \"nie o to chodzi\" czy \"nie w tym rzecz\".. ale o co tak naprawde chodzi to juz nie powie albo: \"bo ty nic nie rozumiesz\"- ale wytlumaczyc to nam sie nie chce... boze- ja naprawde wspolczuje facetom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooooooory
!! bo to wszystko prawda! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaaaaaa
ja nie durna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaaaaaa
wierzysz, wierzysz tylko o tym nie wiesz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawe jestem bezproblemowa biore zycie takie jakim jest, nie wikam w sytuacje bez wyjscia bo po co,problemy rozwiazuje szybko i kompromisowo...zycie jest tak krótkie wiec po co połowe starcic na bzdurne dochodzenia a dlaczego ,po co itd....raz sa wzloty, raz upadki....człowiek człowiekowi równy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mówcie, co chcecie, ale my naprawdę jesteśmy skomlikowane - w pełni zgadzam sie z autorką, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty83
Witam! Kobiety są durne. Robią irracjonalne rzeczy, są skomplikowane, rządzą nimi emocje i bardzo często same nie wiedzą o co im chodzi, a wymagają od faceta żeby wiedział ;) Tak , są durne z natury, próbują udawać mądre, zaczepią się w życiu np. o karierę i "samorealizująca się kobieta na wysokim stanowisku". Wkręcają sobie, że nie potrzebują faceta, a w domu z samotności wylewają litry łez. Kobiety już same wobec siebie są fałszywe, dwulicowe, zazdrosne i wredne. Zawsze były (jakby to ładnie ująć) "rasą niżej" w historii cywilizacji, Ziemi, religii, kulturze. Kobieta zawsze musiała mieć faceta (normalna kobieta) żeby nią kierował i podpowiadał. Ech , szkoda pisać . Znam w swoim życiu trzy mądre kobiety , które same mi się przyznały, że wszystkie kobiety są durne i że same też są durne. Reszta kobiet niech żyje w przeświadczeniu, że są zaradne życiowo :) pozdro . Aha, jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty83
wole kutasa mojego starcuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wyraznie powiedzial mi, ze nie bedzie ze mna bo nie nadaje sie do zwiazkow i nie cche byc w zwiazku. Razem z masa przyjaciolek zinterpretowalismy to, ze : nie jestem jego jedyna wymarzona, nie cierpi mnie, ale nie umie mi tego wprost powiedziec, splawil mnie w delikatny sposob, nigdy mu sie nie podobalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety durne i madre. Całe szczescie zaliczam sie do tych ostatnich. Nie komplikuje zadnych spraw, mowie wprost o co mi chodzi. W moim zwiazku typową babą jest moj facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z durnych
Dołączam do kółka. Stara i durna! Straciłam głowę i resztki rozumu dla faceta, który ma rodzinę, żonę i tak się papram w tym blotku emocjonalnym od trzech lat. Durna, durna baba! Nic tylko strzelić w ten głupi łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×