Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa-Marchewa1984

....białostoccy ginekologowie, którego polecacie???......------

Polecane posty

Gość to polecam
ul. Mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
to ja bym poprosiła oprócz nazwiska ...jeszcze jakiś namiar np gdzie przyjmuje czy coś takiego? Dzięki PS. Niestety sama nikogo specjalnie nie mogę polecić bo byłam tylko jeden raz u jednego nie mam zdania i porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podtrzymując wypowieź poprzedniczki, poproszę jakieś konkretniejsze namiary (dokładny adres, np tel lub dni w których przyjmuje)...bo samo nazwisko i ulica bez numeru to trochę mało :( Dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dolączę sie do prośby..Bo leczę infekcje i nie moge jej wyleczyć... a w sprawach bieżacych, tabletki ciąza, polecam Dr Bagan , przychodnia na Mickiewicza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie cuda.......
pan kolada przyjmuje w szpitalu mswia... a gabinet prywatny ma chyba przy ulicy cieplej albo cos takiego nie pamietam juz dokladnie nie jestem z bialego wiec nie znam ulic co do dni to prywatnie chyba codziennie po poludniu a w szpitalu ba bank ma usg we wtorki i czwartki reszty nie wiem bo umawiam sie z wyprzedzeniem zawsze jak mi i jemu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Mrugacz - ginekolog poloznik, przyjmuje prywatnie (nie pamietam dokladnie gdzie) ale takze na ul Parkowej 8 w przychodni ginekologiczno-polozniczej, ceny to wizyta 50zl, usg dodatkowo 50zl, bardzo wesoly pogodny i co najwazniejsze kompetentny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dr Biedryckiego-przymuje w Multimedica przy ul. Św. Rocha ale wejście od Krakowskiej nr tel.604296954-mozna sie umawiać. ma kontrakt rónież z NFZ więc wizyty sa bezplatne:) Naprawdę kompetentny, rzetelny specjalista dod tego niezwykle pogodny i usmiechnięty ; pacjentki go uwielbiają. Prowadził moja ciążę, zlecał wszytskie badania, podtrzymywał na duchu,a potem dzwonil zapytać co sie urodzilo itd:) W gabinecie ma usg, ktg. aha-i jeszcze jedno-często kobiety decyduja się iśc do lekarza który akurat przyjmuje w danym szpitalu. chodza do niego cała ciążę wydając za każą wizytę 50-150 zł. Błąd!!! Przeciez poród prowadzi położna a learz przychodzi tylko na gotowe-w zasadzie odebrac dziecko. dlatego ja polecam wstrzemięźliwie wydawać pieniązki w czssie ciąży na lekarza(przydadza się jak dzidzius się urodzi-same zobaczycie jak bardzo hehhe), w zamian wybrac sobie zaufana położną która bedzie obecna przy porodzie-nikt na was nie bedzie się wydzieral, krzyczał, rozcinał jesli nie chcecie a koszt nieporównywalnie mniejszy-ja dałam połoznej 300 zł-tak sie umówiłysmy. Poród wspominam bardzo miło, żadnego stresu, zaufana usmiechnieta i dowcipna kobietka obok mnie, mąż , anestozjolog i ... dzidziuś:) Lekarz podejmuje decyzje a nie odbiera poród-np, o innym sposobie rodzenia, cesarce itd. Poddaje mój wywód pod rozwagę:) Aha-i przepraszam ze taki długi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam Koladę. Przyjmuje \"taśmowo\" nawet w swoim prywatnym gabinecie. W szpitalu mswia jest jeszcze gorzej: aby szybciej, aby mieć z głowy (przynajmniej ja miałam takie wrażenie). Natomiast gorąco polecam dr Lenczewskiego. Przyjmuje prywatnie przy ul. Branickiego, a poza tym pracuje też u Arciszewskiego w klinice (ul. Zamenhofa). Miły, konkretny, bardzo zaangażowany pan. Jeśli ginekolog-to tylko ten! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewa-marchewa, dopiero zauważyłam twój nowy temat. Brawo. Ja podam kilka nazwisk. Po pierwsze dr. Suchecka, przyjmuje w eskulapie i w przychodni na Antoniukowskiej (za ing śląskim). Jest wesoła i o wszystko bez skrupułów można ją pytać. Poza tym bez żadnych problemów dostaniecie u niej L4. Dr Kurzątkowski - przyjmuje prywatnie w Konsylium przy ABC ul. Waszyngtona (chyba) poza tym jest zastępcą ordynatora w wojewódzkim na patologii ciąży (trafiłam do niego z ciążą obumarłą). Również dr. Kobylec ordynator tego oddziału wydawał się ok - robił mi zabieg i wszystko jest pięknie. Obaj też przyjmują na warszawskiej w szpitalu w poradni ginekologiczne \"ciąża wysokiego ryzyka\" I ostatni lekarz, u którego byłam 30 października - zadałam kilkanaście pytań, a on odpowiedział mi na 2 razy więcej. Nazywa się Dr Tadeusz Zbrych. Pracuje w SPSK, przyjmuje w przychodni ginekologicznej na Waszyngtona 15a (budynek m) i u arciszewskiego. No i jeszcze lekarz który uratował ciążę mojej koleżance dr Lipski (u arciszewskiego). A Ewcia ten lekarz o którym mi wcześniej pisałaś na topiku tiki-tak dr Skotnicki (o ile dobrze pamiętam) to on przyjmuje w poniedziałki własnie w przychodni ginekologicznej na waszyngtona 15a od 10 - 12. Pozdrawiam :) Chyba tasiemiec mi wyszedł - przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja:) co do doktora kolady prowadzil moja poprzednia ciaze- i bylam niezmiernie zadowolona wiec polecam- nie sadze ze przyjmuje tasmowo- wszystko tlumaczy sprawdza- w kazdym momencie jak czulam ze moze byc cos nie tak szlam do niego bez kolejki i nigdy nie bagatelizowal moich malych schiz:) a teras dla zasady chodze do doktora biedryckiego- tez juz ty wspomnianego ( jest mi blizej) i tez nie narzekam bardzo mily cierpliwy, wszystko wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×