Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1122

Jak powiedziec ze rani??

Polecane posty

Mam wielki problem.Jestem ze swoim chlopakiem prawie trzy lata,znamy sie bardzo dlugo-nasza milosc zrodzila sie z przyjazni.Wszystko byloby dobrze gdyby nie to ze widze ze przez nadmiar obowiazkow nie mamy dla siebie prawie w ogole czasu..nie mieszkamy blisko siebie,chodzimy do innych szkol..wczesniej to nie byl problem teraz jest ogromny!Boje sie ze stracimy ta nasza milosc,bo on sie zmienil..wiem ze nie ma nikogo o to jestem spokojna,wiem ze mnie kocha i ze chce byc ze mna,ale nie widzi penych rzeczy,pewnych zmian jakie w nim zaszly przez ostatnich kilka miesiecy..kiedy jestesmy razem jest cudownie,kiedy nie wiedzimy sie kilka dni mam wraznie ze mnie olewa..stal sie nieslowny,mowi ze przyjedzie a tego nie robi,czekam jak glupia na niego a on pisze w ostatniej chwili ze nie moze jednak przyjechac,doszlo do tego ze jak cos mi obieca,chocby to glupie spotkanie,to wiem ze nic z tego na 90% nie bedzie..kiedy mu mowie jak to odbieram on sie denerwuje i zwala wine na caly swiat..zloszcze sie na niego,ale jak go zobacze to wszystko mi przechodzi-wtedy chce sie poprostu nim cieszyc..prosze o rade,w jaki sposob mam mu uzmyslowic,ze ja go potrzebuje?co zrobic zeby zrozumial ze mnie rani swoim zachowaniem?co moglo by pomoc oprocz szczerej rozmowy (na ktora rekacje juz znam...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
u mnie takie zachowanie faceta bylo poczatkiem konca, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
ponad pol roku 1. tez umawialm sie z nim a nie przyjezdzal lub dzwonil w ostatniej chwili- to brak szacunku dla kobiety 2.on probuje zwalic wine na caly swiat tak jak moj osttania deska ratunku, sczera, dluga rozmowa jak to nie pomoze i bedzie nadal tak robil, musze ci powiedziec, ze to koniec czesto facet znudzony kobieta, tak robi moj w koncu odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh, tylko zakochane osoby potrafią być tak ślepe. Przecież to są jasne sygnały, że komuś przestało zależeć. Tak byś sama to oceniłam, jakbyś patrzyła na tę historię z boku. Tylko że ponieważ jesteś zaangażowana nie widzisz najprostszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
jezeli romowa nie poskutkuje i nadal bedzie cie olewal to nie tlumacz go on nie ma zadnych problemow, on nie umiera, ma dwie rece i dwie nogi kobitki czesto tlumacza facetow a to jdna wielka bzdura pamietaj, ze tylko kilka przypadkow tlumaczy faceta: szpital, smierc, tragedia w rodzinie, choroba lub jakis duzy problem ..reszta? to jedna wielka sciema!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
nie martw sie, jak dostaniesz kopa w dupe od faceta to bedziesz silna jak skala pogadaj z nim i pamietaj: on nadal bedzie tak robil, to cie po prostu olewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto jednak także uzyć rozumu. Będzie głównie coraz gorzej. Będziecie się szarpać, kłócić, twoje pretnesje, jego kłamstwa. Wolna wola, jak tego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek1122 trzymaj się mocno!widać, że jesteś fajną i wrażliwą dziewczyną i wiem, że napewno nie jest Ci łatwo, ale wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,czas wziac sie za siebie..dzieki dziewczyny ze mi uswiadomilyscie kilka spraw..maly prysznic..mam teraz wrazenie ze jest ze mna tylko zewzgledu na zdjecia,ktore mi robi..najwyzej bedzie musial poszukac nowej modeli:D szkda tylko tych lat razem..bo bylo pieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 123
niestety muszę się zgodzić to początek końca niestety 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
co moglo by pomoc oprocz szczerej rozmowy (na ktora rekacje juz znam...). ups, nie doczytalm koncowki!!! czyli gadalas z nim i on to zlewa? widzicie sie rzadziej niz kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacznie rzadziej..czasem nawet tydzien..przez wakacje nie bylo mnie miesiac bo bylam w anglii,ale wszystko bylo ok.Jestesmy w klasie maturalnej i teraz mamy mnostwo obowiazkow..ale to chyba nwet nie chodzi o to ze sie nie widujemy..tylko o to jak on sie zachowuje..poprostu mnie olewa..zreszta juz pisalam..przed chila zlapalam go na gadu:P umowilismy sie na rozmowe,co by nie uciekl:P ja przyjde do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
kolejny blad ty idziesz do niego ja tez tak robilam chcoiaz on mnie zlewal oj dziewczyno , on chyba jest pewny ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
może pomóc juz tylko jedno...jak sie nastepny raz z nim umówisz i ci powie, ze nie może, to mu powiedz, żeby sie więcej nie fatygował, bo ty JUZ OD NIEGO NIC NIE CHCESZ...i odłóz słuchawkę, niczego nie tłumacząc, bo on wszystko rozumie, tylko robi tak, jak mu wygodnie...odmawiajac mu kontaktu ze sobą i nie podejmując pertraktacji sprawisz, że on poczuje sie niepewnie i [przynajmniej przez chwile tak jak ty ostatnio...szczera rozmowa nie pomoże, najwyżej rozdrażni go ponownie, a ciebie upokorzy trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
a jak to nie pomoze to zerwac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
a jak to nie pomoze to zerwac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest.Bardzo.Powiedzcie mi ile razy trzeba sie przejechac na facecie,zeby w koncu zrozumiec,ze facet to facet i jak sie znudzi to zostawi???Jestem szalenie przywiazana do niego,nic na to nie poradze,uzalenilam sie i tyle..on duzo dla mnie poswiecil ja dla niego tez..nawet przekonal mojego ojca do siebie..chcialabym zeby to bylo jakies chwilowe jeco zachwianie,ale wiem ze jak sie pojawilo jedno to beda nastepne..i w koncu bęc..koniec-i nie ma powrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,kiedy probuje pojechac na zazdrosc albo cos w tym stylu- wtedy on odplaca sie tym samym..no i wtedy czuje sie jeszcze gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
ja sie przejechalam raz ale tak porzadnie, ze nikomu tego nie zycze i tez siedzialam na forum i radzilam sie innych i kazdy mi mowil prawde a ja slepo mowilam swoje!!! ile razy juz tak cie zawiodl z tym przyjazdem do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
zwala wine troche na ciebie? jak mu mowisz ze to cie boli, wkurza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys zgadla..oj chyba wiem do czego zmierzasz..chcesz mi powiedziec ze juz nie ma w ogole sensu..Tylko dlaczego jak jestesmy razem to wszystko wraca do normy??ja tego zrozumiec nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
u mnie bylo identycznie dzwonil 3 minuty przd wizyta, ze jednak nie moze.... cale mnoswtwo razy rozmowy nie pomagaly coraz rzadziej sie wydywalismy potem kontakt raz na tyzien, dwa lub trzy zwalal wine na mnie, denerwowal sie dzwoni do ciebie chcoiaz codziennie? smsy, czule rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×