Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrówka malinówka

***AVON-czy na tym da się NAPRAWDE zarobić pieniadze???***

Polecane posty

Gość mrówka malinówka

Ciekawi mnie to, czy z tego da sie zyć?Nie podejmując innej pracy a zajmując sie tylko dystrybucją kosmetyków. ja wiem, że wazne są szkolenia itp. Wiele juz w Avonie kursów przeszłam ale poniewaz mam prace na stałym etacie to i Avon kuleje bo nie mam na to czasu...ale zastanawiam sie czy sa osoby, które tylko z tego zyją i ile zarabiaja no i ile pracy trzeba włozyc w to, by zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna077
Myślę, że wyżyć się z tego nie da. Znam osobę co zarabia 200-400 zł miesięcznie i naprawdę wkłada w to sporo pracy... w pracy:) Nie no generalnie troszkę czasu na to poświęca, ale w granicach rozsądku. Także można to traktować tylko jako hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
pracowałam jaki konsultantka, ale to byl koszmar! non stop nie dostałwałam całego zamowienia i świeciłam oczami przed klientami... nie wspomne jak mnie załatwili w zeszłym roku na świeta... W wilekiej kłotni odeszłam i jeszcze wyzwałam ich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinavon
Avon to jeden wielki bałagan wykorzystywanie ludzi i kombinatorstwo.Ja pracowałam jako konsultantka potem jako koordynator i znam pracę od podszewki tyrasz całymi dniami i nic z tego nie masz. Tyle się mówi że sprzedawać można tylko poprzez sprzedaż bezpośrednią a potem się okazuje że prze allegro możesz sobie zamówić kosmetyki za grosze taniej niż w katalogu, a wiesz dlaczego bo koordynatorzy mogą kupić paczkę nowości za 20-30zł a jest tam z 20 produktów i potem sprzedają to tak tanio na allegro. Niech sami sobie latają z tymi katalogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie chce naprawde zarobic to polecam federico mahora i miiko nakaido :) ja pomagam moim sponsorowanym , wysyłam zawsze nawet 2 sztuki jezeli nie maja 6 do darmowej przesyłki . Ale prosze uważac z kim podpisujecie umowe ... bo sprzedac starter może każdy a potem .... potem mam 5 wiadomosci dziennie na GG od obcych ludzi co maja teraz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dokładnie tak samo, jak ja w Oriflame. cóż, zapisać nową osobę może każdy, dobrymi sponsorami jest niewielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×