Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

Tomek---> Ale przynajmnie w zyciu Ci sie przyda!! Zreszta nawet mowia, ze mezczyzni lepiej gotuja :) Ja tez zaluje wyboru LO... jeszcze klasa humanistyczna. Jak ja tam wytrzymalam 4 lata to nie wiem :D A ja nigdy za biurkiem nie chcialam - bo telefony trzeba odbierac :P Nie cierpie rozmawiac przez telefon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ NIE CIERPIE PRZEZ TELEFON GADAC ALE PZRE OST 3 M-CE PRACOWALAM Z TELEFONEM PRZY UCHU I JUZ SIE PRZESTAWILAM UPS sorki za caps locka tomek a nie myslales zeby zalozyc wlasna knajpke ja tam bym chciala miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kompletnie nie mam pomyslu na swoja dzialalnosc oczywiscie gdybym chciala ja kiedykolwiek zalozyc tomek ty tak dla przyjemnosci gotujesz w domu? w czym sie specjalizujesz? poczestuj nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala tam gotowac... Lubie :) Ale to taka knajpka z piwem moglaby byc tez ;) MOze zalozymy wspolny interes? :D Wlasnie Tomek - pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony dobrze jest miec kogos nad noba... Jak sie nie ma bata to pracowac sie nie chce :D A ja wlasnie najbardziej lubie gotowac dla innych. Dla siebie samej to mi sie nie chce :P Tomek, czyli tak samo sie pomyliles w wyborze sredniej szkoly jak i ja ;) Ale mlodzi bylismy, glupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet dla siebie nic nie gotujesz? no co ty? sory ale nie rozumiem takiego podejscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole dla kogos dla siebie to ja moge kanapke zrobic:) a jak juz cos robie to zawsze wymyslam cos nowego cos dodam cos przekombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to niespecjalnie lubie nic tam przekombinowywac... ;) Lubie takie zwykle zarcie: placki ziemniaczane, pierogi, golabki (Nie umiem robic :( ), spagetti, schabowe, bitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam ja mam tu sie uzalac a nie ty!!!!!!!! calamity tomka trzeba do porzadku doprowadzić! :) ;) :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek---> Napewno bys sobie poradzil :D A poza gastronomiczna i samochodowka to sa jeszcze inne szkoly - ekonomiczne wlasnie, geodezyjne... i wiele innych. No ale wtedy sie za bardzo nie mysli jeszcze o przyszlosci. Ja nie wiedzialam wtedy co chce robic :D Zreszta dalej nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ostatnio robilam ciastko, gdzie do biszkoptu daje sie pol zmiksowanej pomaranczy pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no zebys nie wytrzymal to rozumiem - ale nie, ze nie dalbys rady! ;) No skoro dalej poszedles w ekonomie... to co zlego jest w sredniej szkole o charakrerze ekonomicznym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrecz przeciwnie!!! Nie bylam odpowiedzialana, ani dojrzala i wybor szkoly napewno nie byl przemyslany :D Gdzie ja to napisalam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt majac 15 lat nie jest w stanie podjac dobrej decyzji nawet po maturze gdy ma wybrac co dalej ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pisze wlasnie - ze po studiach tez sie ma... Ja wciaz mam ;) Ale moze niedlugo bedzie koniec swiata i pozbede sie dylematow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×