Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

ja slyszalam ze tomek i stanczyk to jedna osoba a teraz dowiedzialam sie ze kornik to kobieta ciekawe rzeczy sie tu dzieja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie dowiedzialam, ze Tomek to TMT, a TMT to zywa legenda kafe :D MIlo poznac blizej legende ;) Ale stanczyk to powiedzial - nie wiem, czy nie sciemnial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie znudzilo wiem dziwna jestem film fajny ale reklama mi odechciala ogladania dla mnie film powinien trwac 1,5 godz ale bez reklam!!!!!!!!!!! ok lubie czasami je ogladac zwlaszcza te smieszne, fajne ale nie az tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Też chce faceta!!! Już go sobie "upatrzyłam"... I co dalej?? Nie podejdę, nie zagadam...bo jest setki km stąd :( i nie wiem kiedy go zobaczę? (a już nie widziałam 2 m-ce :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk to twoje zdjecie to widok z rodzinnego zamku na NOVą zgadłam? skad ty? a poza tym masz 100%racji ale tak chyba jest z wiekszoscia tu sa "chojrakami" co rusz zmieniaja niki a w zyciu sa cisi i zakompleksieni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krateczka>>>>🌻 trzeba zrobic liste rzadan i wyslac do jakiegos ministra np ds rodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
arenita> to jest myśl!! hehehe zaraz wystosuję jakieś pismo :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze na zdjeciu jest data z 2001 roku? dokladnia 14-02-20001 r kogo ty chcesz nabrac:p no chyba ze dla ciebie czas zatrzymal sie w miejscu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze na zdjeciu jest data z 2001 roku? dokladnia 14-02-20001 r kogo ty chcesz nabrac:p no chyba ze dla ciebie czas zatrzymal sie w miejscu:p albo poprostu przylapalam cie na klamstewku i po co??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek>>>>>>>>>>>>>>>> dobra rada przykladaj sie bardziej do tych \"rozmow\" bo jaka narazie robisz to na odwal :( serio przyloz sie chlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisze szczerze i z przymruzeniem oka zawsze zartuje ze jestem z urodzenia rudzielcem wiec mam te geny i nie moge zrobic krzywdy przyszlym dzieciom zeby tez byly rude {bo dziewczynka to jeszcze jeszcze ale chlopak zawsze jak jest rudy ma problemy} wiec u mnie osobiscie odpadaja blondyni a ze z wiekiem kazdy z nas jest bardziej wybredny wiec ......... ale nie tylko to sie liczy wiec nie jestem w stanie ci odp.tak dokonca tak czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek>>>>>>>>>>>>ciebie ostatni raz upominm!!!!!!!!1 stanczyk>>>>>>>>>>>szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tu akurat brazowa teraz jestem czarna ale zdradze ci najwieksza tajemnice kobiet tylki ciiiiiiiiii nikomu nie powtrzaj my malujemy wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja sie nie moge wypowiedziec na temat stanczyka, bo nie widzialam... Ale jesli chodzi o Tomka - to jest przystojny :) spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pytania? Kto? :D Jak moglas wczoraj filma nie zobaczyc? :O Zadne reklamy by mnie od tego filmu nie odstraszyly! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arenita ty tez wyslalas
fote niskiemu stanczykoiw??:O powariowaliscie wszystkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czy mi sie podoba daj spokoj zaklopotalam sie troszku :( ja ostatnio nie zyje dobrze z tym pudelkiem co tam ludzie laza wkurza mnie ale tom jak na niego to ok 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×