Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

oj ja tu jeszcze nie znam waszego regulaminu uzytkownika kaffe nikomu wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zagladajac tutaj to stwierdzam ze jest 1/ we wczesniejszej wypowiedzi a reszte same mozemy zmyslic :) np 2/debilne tematy maja duze wziecie 3/im glupszy nik tym lepiej 4/uzalaj sie do woli] dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym punktem 2 to trafilas :D Z 2 i 3. Im durniejszy tym ma wieksze branie :D Ale z drugiej strony to na niektorych mozna miec niezly ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączus>>>>>>>>>>>>>>>>ale co podzielimy sie jednym ;) nie ma sprawy ale janinka to pewnie calego chce dla siebie;) wiem glupoty pisze ale mam dzis troche dzien swira ;) 🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wymarzony facet niestety jest jakis glupi :o Napisalam mu wczoraj,ze Tak masz racje ejstem pojebana,bo zakochalam sie w kims kto nie czuje NIC!A juz niechcialam pisac ,ze wkims kto nie ma uczuv:o wr 😠 lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pączki z różą w środku ubóstwiam ci ktorzy o tym wiedza zawsze jak kupuja paczki to dla mnie z roza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam na balange sie pewnie jakas szykujecie u mnie za oknem zima jakby ja tu ktos zapraszal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zaluje... Nie lubie ;) No chyba, ze imprezy plenerowe - typu ognisko, czy nasiadowy przy piwie :D Bo tanczyc to ja nie umiem, a co za tym idzie nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto dzis umie tanczyc :p ja tam preferuje nasiadowy przy piwku a pozniej do klubiku u nas to tak sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w tym klubiku to co sie robi jak nie tanczy?! :D Ja lubie nasiadowy przy piwie, ktore konczas ie tak jak sie zaczely :D Tanczyc nie umiem to nie tancze... Ale lubie patrzec i podziwiac jak to robia inni ;) A w klubie to pogadac sie nie da, a poza tym smierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×