Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

Stańczyk??/ hm...czegoś się przestraszył:D, że ktoś go rozpozna ze znajomych, bo tak zabiegał aby jego zdjęcie nie wypłyneło;) A Calamity... no cóż, zerwała z nałogiem :classic_cool:, ale ma sie dobrze:)Nie ma co sie dziwić;)Była rekordzistka w pisaniu na forum Numer jeden jeśli chodzi o liczbe wpisów :classic_cool:, oczywiscie pod róznymi nikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez prosil ale fajne sa te moje wpisy wyzej ;) a wy kiedy zeswirujecie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka lat i też ześwirujemy:P, z frustracji że nie potrafimy poderwać żadnej dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś z 60. Czyli 30 w jedną stronę mógłbym przejechać:P. Bo więcej niż 60 km na raz nie jeździłem. Chyba więcej bym nie dal rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_taki_se
Uwielbiam jezdzic na rowerze, ale 60km jeszcze nie przejechalem za jednym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jeździc rowerem?:P Jak tak to jutro będziesz miała okazje przejechac się 60 km:D::D:D :classic_cool: byłoby niezłe wariactwo :classic_cool:, jeździc rowerem w listopadzie tyle kilometrów. To co, wyciągne Ciebie na rower ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz....:(niedobrze, a juz myślałem że mi sie uda namówić na jazdę rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka bym musiał mieć motywacje :D :classic_cool:, żeby na takie cos sie porwać:D Dnia by zabrakło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony ty przeciez /chyba/ jutro do roboty ;) ojjojjoj to rzeczywiscie lepiej odpoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy;), co to przyjemnośc pracowac raz 8 , raz 12 a i bywało czasami 15 godzin:O Niewiadomo o której się wróci:O I tak przez cały rok:O Czy to niedziela czy jakieś święto to często trzeba iść do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam ale przez 3 miesiace tylko tyle tam pracowalam raz pracowalam od 5 rano do19 fajnie co a codziennie 10 godzin to byla normalka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój rekord to od 8 do 1 -wszej w nocy:P Przecież mamy kapitalizm haha :classic_cool:, lepszych czasów chyba w Polsce już nie doczekamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????? ?????????????????????????????? ?????????????????????????????? napisz jaka dziedzina 1/handel 2/fizyczna 3/panstwowka 4/inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×