Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

chyba kazdy w to wierzy pesymistycznie przeznaczeniem jest tez nasza smierc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcio---> Jednemu trudno, innemu latwo ;) Ale skoro wierzysz w przeznaczenie to nie rozumiem dlaczego masz sie z czymkolwiek teraz godzic ;) I Ilawy... :( NIe wiem jak daleko - ale i tak wspolczuje ;) Ja kiedys do Krakowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek>>>>>>>>>>>jak to jest byc takim uzalajacym sie nad soba pesymista kogos takiego jeszcze nie znalam a wierz mi niektore kobiety jak zacznal biadolic to leb boli choc nie moj znajomy tez jak zaczal biedolic to rzygac sie chcialo tyle ze on w druga strone ze jest mlody i piekny / przy czym nic z tego nie bylo prawda/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzel---> No zalezy na czym miala pomoc polegac i w ogole od sytuacji ;) Wyrzuc to z siebie i powiedz :) Poczuj sie jak w konfesjonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek---> Teraz to juz herezje opowiadasz :P Nikt nie zna swojego przeznaczenia. A TY wyjatkiem w tej kwestii nie jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wmawiaj mu a on uwierzy na bank ze tylko by zepsul a moze sie liczyly checi co??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie czaje psychiatra bylby ze mnie chyba kiepski z niku to ty masz chyba 24 lata i co porostu taki niesmialy jestes mam dla ciebie rozwiazanie szukaj roboty wsrod kobiet ja tak mialam na stazu 20 chlopow i ja sama w ostatniej robocie 9 facetow/2 zonatych/i mnostwo interesantow plci przeciwnej i ja to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawde działa jak lodowaty prysznic ale i tak bardzo milo to wspominam choc czasami nie bylo kolorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×