Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

tomek czyli nie zalamujesz sie grzeczny chlopczyk ;) a ty ramirez musisz sie w koncu do roboty wziasc ;) czas ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co?ales wymyslil :( zajeci faceci sa inna kategoria facetow na takiego wiekszosc normalnych kobiet nie spojrzy dlaczego? jezeli majac dziewczyne/hardcore zone/ kreci zdradza z inna to nawet jak go ta druga wyrwie nie moze byc pewna ze bedzie wierny tylko nienormalne k... wola zajetych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie obejrzyj sobie
i co podobalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ladnie ;) na moim topiku jakies gole babeczki :) tomek>doszly te twoje bicepsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRUS.
u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyvirus
qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg5qfg%qfg^qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%qfg%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virus_
grdaghtajj;jbyabmnoyvmYEAHYRJYIM4EBBBbbumoy;o,uytmylotkgd,rc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozyliscie sobie albo powrozycie dzisiaj ???? juz wiem jaka odpowidz a po co? ja i tak : 1/przegralem zycie 2/jestem niski i brzydki 3/zadna mnie nie chce 4/do konca zycia samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozka arenita prawde ci powie ale jak polozysz papierek wszystko moze sie zmienic jak w kalejdoskopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie a jak polozysz taki niebieski to ulala :P kobitki beda szalec i prawie bic sie o ciebie a robota luksus podwyzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie lubie jak sie faceci obrazaja ;) wiec slyszales o czyms takim jak zarty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ramirezie twoj wybor jak nie znasz sie na zartach a co do obrazania bo naogol sie wsciekacie dasacie a po chwili jakby nigdy nic zachowujecie sie jak zwykle ale zawsze kontakty po takich dasach sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie
calamity jest na odwyku od kafeterii ramirez normalka :P stanczyk jest albo go nie ma jeszcze sam nie wie tomek i tak gada bez sensu ania byla tylko na poczatku reszta uciekala szybko to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×