Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

a tygodnia ciąży to sobie nie zaktualizowałam hehehe :P gapa... Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......29... .07.07.07... +2 C s-a-m-o-t-n-a...Olga..27...........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....29........05.07 .07 ???......+5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....29.. ..09.07.07...+12...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia.......28....Wrocław....28.. ...10.07.07.....+9...synek termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .27......18.07.07...+7.....coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...26.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......26. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko napisac ze odkrylam super stronke (dzieki gazecie mam dziecko zreszta) polecam artykuly bo sa konsultowane przez lekarzy i warto poczytac bo zawsze czegos nowego i ciekawego mozna sie dowiedziec www.babyonline.pl a tak w ogole to mam szlaban na wyjscia z domu, w sklepie zrobilo mi sie slabo i maz mnie wyeskortowal na zewnatrz i sam wrocil zaplacic. czuje sie fatalnie i fizycznie i psychicznie, duzo nie lazilam dzisiaj a bol brzucha znowu sie nasilil. a i psychicznie dzisiaj tez jest kiepsko - z dnia na dzien lek sie poteguje i jakos ciezko mi sobie z tym poradzic, zastanawiam sie nawet nad wizyta u psychologa – moze jesli bym trafila na kogos do sensu to pomoglby mi sie na to co nas czeka jakos przygotowac… musze to powaznie przemyslec. czy ktoras z was ma moze jakies doswiadczenia z taka terapia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ja cos spanikowana jestem od wczorajszego popoludnia, kiedy moj maz zaproponowal bysmy jechali do kliniki na usg3d i zbadanie calosciowe maluszka, jego kolezanka w pracy wlasnie sie wybiera, wiec mamy namiar a koszt ok. 210zl. wiem ze to jest dobrze wiedziec ze z malym jest wszysko ok, albo jesli cos nie tak, bo mozna wtedy wybrac odpowiedni szpital do porodu. ale ja sie juz boja na sama mysl ze mam tam jechac:( glupia baba jestem i tyle a na dodatek tchorzliwa :( anulka - mi piwo smakuje wysmienicie w ciazy, podkradam mezowi zawsze pare lyczkow:) aneczko - ja mysle ze wizyta u psychologa by cie uspokoila, choc przyznam ze nigdy nie bylam i nie wiem jak to wyglada, na pewno trzeba miec sprawdzonego. a co do stroju kapielowego na allegro jak szukam to rozmiary zaczynaja sie od 42 wzwyz, a ja pomimo juz 11kg!! mam dalej rozmiar M. a tak ogolnie mam dola z powodu tych walsnie 11kg, wychodzi na to ze mam przyrosty po 3kg w msc, do 4msc bylam na 0, jak tak dalej pojdzie to bede beka straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualizacja
I jak tu mozna sie zaktualizowac? Asiulek78 skrocila liste od dolu.Teraz zostaje skopiowac bez aktualnej Jej daty.Ale przynajmniej jest cala lista.Przepraszam Asiu ! Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......29... .07.07.07... +2 C s-a-m-o-t-n-a...Olga..27...........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....29........05.07 .07 ???......+5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....29.. ..09.07.07...+12...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .27......18.07.07...+7.....coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...26.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......26. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....26.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......26.......29.07.07 2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyni :) cos nam zmiane pogody od jutra zapowiadaj, mam nadzieje, ze złe prognozy siew nie sprawdza i słonko bedzie swiecic jak najdłużej! Anluka26, dziekuje za emo :) nova - sama nie zaczełam sie jeszcze zastanawiac nad tym wszystki mco cie trapi, ale rozmawiaam dzisiaj po drodze d opracy z koleżanka, któa niedawno urodzila na temat właśnie majteczek poporodowych, i im poożne polecały te wielorazowego uzytku. mówi, ze w tym jednorazówkach skóra sie poci i w ogóle nie oddycha, a te wielorazowe prepiera sie rekach i błyskawicznie schna :) no a cena tez jest ok :) dviki co do tych wróżb, to mysle ze to jest jednak nasz aprojekcja :) zauważyłam, ze kazdemu zawse wychodzi to co che i za nic nie chce inaczej :) ale moze to z drugiej strony przełoży sie na to, ze tak sobie wymarzymy ilosc dzieciaczków o okreslonej płci, ze koniec koncem, z taką własnie gromadka bedziemy tworzyc rodzine :) a co do twojego snu, to miałam wczoraj cos podobnego na jawie :) mj mąż bawił sie z małym, i jak ten mu odkopał, to całą stópke przez skóre zoabczył :) ale było to tyleż radosne co bolesne doświadczenie :) na koncu kicia poczuła sie zazdrosna o zainteresowanie mężem moim brzuszkiem a nie nią i zaceła tulic mi sie d opiersi i twarzy :) tak więc zostałam w przemiły sposób sponiewierana z każdej ze stron ;) anulka 78-bardzosie ciesze, ze wsystko jest ok!!! a jeśli chodzi o fryzurke, to jestem przekonana ze wygladasz ślicznie, choc rozumiem, ze czasami jak sobie wymyslimy fajna fryzurke i wyjdzize cos innego, choc neikoniecznie gorszego, to nie do konca bywamy zadowolone :) aneczko wiem, ze łatwo mi pisac, zebys była dobrej mysli, jak my wszystki z tobą, jak sama jestem na chodzie i w zasadzie nic mi za bardzo nie dolega, ale naprawde myslenie pozytywne wpływa pozytywnie na maluszka. nie bardzo moge pomóc ci z psychologiem, bo nic na ten temat nie wiem, ale to już koncówka. dotrwasz na pewno i wszystko bedzie ok. pomysl o tym co bedzie potem, a wierze, ze twoje obezne leki bedą tylko wspomnieniem, bez żadnych przykrych konsekwencji :) trzymam kciuki 🌼 wczoraj kupiłąm sobie glukoze na badanie. jak taki słoiczek moze rozpuscic sie w szklance wody! nie wiem jak mi sie uda to wypic,ale moja pani doktor mi powiedziała, ze bez cytrynki mam nawet nie próbowac ;) no nic, to mnie czeka w poniedziałek, do tego wizyta u okulisty i pytanie, czy bedzie cesarka. ale nie martwie sie na zapas, zaczne stresowac sie dopiero w weekend ;) a co do pieluch to czytałam ostatnio o tych wielorazowego użytku. podsyłam wam stronke, napiszcie, co o tym sadzicie :) http://www.pieluchy.com.pl/ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat temu o tej porze robilam sobie depilacje tego i owego bo wiedzialam ze po 15 mam sie zjawic na oddziale i bede probowala... urodzic :) ojjj pamietam ten stresik i mysle ze chyba lepiej jest byc zaskoczonym niz dobe czekac na niewiadoma :) w kazdym badz razie z rozzewnieniem wsopminam 17kwietnia 2002. mam nadzieje ze za jakis czas bede tak samo myslala o tym roku i cesarce!!! probuje sie dodzwonic do pani psycholog ale niestety na razie nikt nie odbiera. moze dzisiaj nie przyjmuje...wybieram sie panstwowo (bo na terapie prywatna niestety nie mam funduszy) do babeczki do ktorej chodzila znajoma, nie wiem czy jest dobra ale moze jakos mi to pomoze wszystko sobie usystematyzowac i pozbyc sie lekow. pojde zobacze sprawdze. jak mi nie bedzie pasowalo to wiecej chodzila nie bede blada - widzialam na allegro bardzo fajny stroj kapielowy z old navy ale rozmiar L, jest jeszcze 2czesciowy z calzedonia tez ciekawy, mysle ze spokojnie jakis 38/40 powinnas znalezc tyle ze musisz szukac w odziezy ciazowej i nie tylko pod stroj kapielowy ale i pod haslem kostium kapielowy. ludzie roznie wpisuja. jesli idzie o usg 3d to jest ono uzupelnieniem badania 2d i ma male znaczenie diagnostyczne, przynajmniej tak twierdzi i moj lekarz i ten warszawski guru, jest ono bardziej dla rodzicow zeby pokazac twarzyczke i w ogole maluszka niz zeby stwierdzic jakies wady. jesli mialas robione badanie 2d na dobrym sprzecie i przez speca to teraz nie masz sie co nawet obawiac bo tylko dobrze sie maluszkowi przyjrzysz :) takze glowa do gory no i milego seansu :) basia - czytalam juz kiedys o tych piekuszlach, szczerze to sama nie wiem co myslec, wydaje mi sie to lekko naciagane no i cena!!! po prostu jak z kosmosu. ja przy corce stosowalam przez 3 pierwsze miesiace na dzien tetrowki na noc pampersy a to z prostego powodu - przez 2 tygodnie pobytu w szpitalu poszlo nam ok2 paczek pampersow - mala siknela i juz trzeba ja bylo przebierac bo marudzila no i niestety baczki i kleksiki kupkowe sa tak czeste ze przechodzi to nawet najsmielsze oczekiwania ;) pamietam ze jednego dnia policzylam i poszlo mi... UWWAGA - 15 pampersow. tetrowki kupilismy w hurtowni cos ok 50szt. pranie raz dziennie na wieczor na pol pralki, rano byly suchutkie, pozniej to po prostu splukiwalam i namaczalam w misce i pralam co 2dzien. jednorazowe wprowadzilismy na stale jak juz przestala tak czesto \'baczkowac\' czyli mniej wiecej w polowie 4 miesiaca zycia chociaz i wtedy sporo w dzien ja bez pieluszki kladlismy zeby dupka sie wietrzyla ;) wracam do pisania pracy... alez mi sie nie chce 😭 no ale przynajmniej mysli czyms sa zajete i nie mam czasu na placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam linka do wózków , co o nich mysliscie? http://www.allegro.pl/item179547718_wozek_rodeo_2007_gondola_abc_design_4_kol_wys_0zl.html http://www.allegro.pl/item185755397_maclaren_mx3_gondola_spacerowka_gratis_wys_0_zl.html mysle ze cena jest przyzwoita, waga moze nie najmniejsza, ale ja mieszkam w domu, i moge trzymac wózek w garazu, nie musze go dzwigac, a poza tym moj mily ma hopla na punkcie trojkolowcow :) marylka ja mam juz 29 tydzien, a tez nic nie leci z moich piersi. wlasnie a piersi moje to tez lekki problemik, jestem z tych co maja lekko wklesniete sutki, wiem ze to jest problem przy karmieniu, probuje je cwiczyc ale nie wiem czy skutecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Mam do Was pytanie , jestem teraz w 29 - 30 tygodniu, a moja córcia właśnie dostała ospy.Czy grozi mi coś lub maleństwu?? Dodam ,że przechodziłam już ospę, ale strasznie się martwie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada podoba mi sie ten drugi wózek :) ale ja osobiscie bede kupowac czterokołowy, bo słyszałam juz od paru osób, które mają wózki trójkowłowe, ze sa bardzo nieporęczne i niewygodne w prowadzeniu :) ale z własnego doświadczenia nic nie moge powiedziec :) ja osobiscie chyab zdecydouje sie na wyrób polskiej produkcji: http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=2856 wydaje mi sie sensowny, w przystepnej cenie :) chyba dopadła mnie wasza gorączka zakupowa i w przyszły weekend wybieramy sie z rodzicamy po wstępną wyprawke :):):) a przy okazji słyszałyscie o czyms takim jak kupowanie wózka i wyprawki przez dziadków? moi mówią ze to tradycja i nie możemy jej łamac. cos mi sie wydaje, ze mówia tak dlatego. bo wiedzą, ze nie mamy teraz za duzo pieniażków, a gdyby po prostu dali nam kaske, to bysmy jej nie przyjeli, wiec chcą ją w innej formie przemucic ;) oczywiscie towar wybieramy my, jako przyszli rodzice :):):) aneczko faktycznie ilośc zurzywanych pampersów moze porazic :) dlateog pomyslałam o tych do prania, podobno ładnie bioderka sie w nich rozwijaja. koszt jednorazowy jes tduzy, ciekawe czy faktycznie starczaja na tak długi okres jak pisza. osobiscie nie znam niestety nikogo, kto by ich używał. moze zdecyduje sie na jedno opakowanie na próbe :) a co do usg 3d, to zgadzam sie całkowiecie, ze dobremu specjaliscie starczy 2d, a trjwymiarem powinni sie cieszyc przed wszystki mrodzice :) my robimy kolejną próbe za 3 tygodnie, moze dzieciątko nie schowa sie za łózysko i pokaże stwoją sliczną buźke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dziekuje wszystkim a jasne i dlugasne wypwoiedzi duzo mi pomoglyscie zwlaszcza ztymi pamperasmi i majtkami ,dzis zrobilam druga ture zakupow a jutro juz ostatnia!!!! dzisk upilam 5 duzych recznikow kapielowych ,szlafrok,kapcie do szpitala,gruszke do nosa dla dzidzi i 3 pieluchy flanelowe. a Jutro ostatnia tura mnie czeka zostalo mi moze jeszcze z 5 rzeczydo kupienia i mam z glowy :) coraz gorzej sie czuje i wiem ze pozniej nie bede miala czasu wszystkiego kupowac i sily zeby chodzic po sklepach wiec wsiadam w samochod jezdze ,staram sie jak najmiej chodzic no i kupuje..:). A z reszty pieniazkow co mi zostanie zaszaleje i pojde do fryzjera pofarbowac wloski moze i wtym tygodniu;) pozdrawiam was goraco buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze prosba do aneczki1979 zeby przelala link z wyprawka w cleu upewnienia sie czy mam juz wszystko co potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - mi test pozytywny wyszedl w dniu kiedy okazalo sie ze corka ma ospe, rozmawialam z ginem kazal sie nie stresowac zwlaszcza ze chorowalam podobnie jak ty na ospe, niby nie powinno sie chorowac na ospe 2 razy ale takie przypadki sie zdarzaja, po prsotu staraj sie nie przytulac malej ani nie jesc czy pic z jednych naczyn, jesli bys zauwazylam jakies zmiany skorne to pedz do lekarza bo ospa nie tylko zaraza ospa ale u osob po tej chorobie moze wystapic polpasiec. miejmy nadzieje ze sie nie zarazisz niczym!!! glwoa do gory i zycze cierpliwosci dla corci marylka - pojawienie sie siary nie zalezy od tygodnia ciazy, u mnie w 1 pojawila sie w 7 miesiacu a teraz cos ok 14-15tyg. mam kolezanke ktora siary nie miala przed porodem nawet kropki a pozniej ja zalewalo taka dojna krowa byla ;) blada - o tych wozeczkach to jak dla mnie za malo info, brakuje min wielkosci gondoli (w srodku!!!) no i wielkosci siedziska, poza tym jak dla mnie to cena jest zbyt wysoka i na te polke to ja wczesniej nie spogladalam, zreszta jestem tradycjonalistka i wole bardziej \'oklepane\' ksztalty. aha i zwroc uwage na kola - piankowe w tym jednym sa ok ale w tym drugim to mi wyglada na plastikowe. basiu w niektorych rejonach jest ze dziadkowie kupuja lozeczko i wozek faktycznie tradycja dlatego mysle ze nie powinnas sie wzbraniac zwlaszcza ze to super zastrzyk dla waszego domowego budzetu. niestety nie otworzyl mi sie link do wozka ktory podalas... ja tam nie zmienie zdania i kupuje JEDO bartatine :) przy corci mialam chicco ale nie poczuwam sie do wiernosci marce ;) nowa - link dla ciebie http://wiki.28dni.pl/wyprawka a ja jestem happy bo ciocia powiedziala ze mnie na spacer zabierze :) jest nauczycielka i dzisiaj konczy lekcje przed 14 wiec jak wroci i zje obiadek to pojdziemy sie przejsc i po mala do przedszkola, taka mala rzecz a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-nawet podoba mi sie ten wózek JEDO bartatina i cena jak dla mnie zadawalająca :). Ale mam pytanko, bo nie znalazłam odpowiedzi. Czy ten wózek posiada spiworek (orycie) na nóżki do spacerowki?????? Nie wiem jak u was ale u nas miało być ochłodzenie a tymczasem pięknie świeci słoneczko i jest cieplutko ;). Wystawiłam buzie , dekold i ramiona troszke na słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aneczka 1979 mam pytanie odnosnie linku ile kosztuje ten plyn do podmywania Tatum Rosa i czy oplaca sie kupowac ta masc na popekane brodawki ?? czy mleko wyleczy lepiej?,a propo tych stanikow do karmienia ile kosztuja? gdzie mozna je kupić? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno pytanko. Piszą na temat gondoli, ale czy ta gondola może być wyciągana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko bardzo podobją mi sie te wózki, jeszcze sie zasnatownie, choc są bardzo podobne do tego, co mi sie podoba i przedział cenowy ten sam, czyli do przyjęcia :) te moje to firmy ROAN model MARITA, jak wpiszesz w googlu, to na pewno wyświetli ci ich troche :) firma roan ma tez swoją strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D :D Blada- nie stresuj sie ani USG, ani kilogramami. Jak sie pojawi dzidzia to Ci pomoze schudnac ;) ;) Mi osobiscie podoba sie ten 1 wozek (tu gdzie mieszkam sa one bardzo popularne) i wiem, ze sa wygodne i sie dobrze sprawdzaja ;) Samotna- postaraj sie ograniczyc kontakt z coreczka- chodzi o przytulanie itp. Zawsze to zarazki a kobieta w ciazy jest mniej odporna. Basia- to bardzo milo ze strony dziadkow, ze mysla o kupnie wyprawki. Unas jest tak, ze dziadkowie czasem kupuja wozek ale nie jest to wymog :) Nowa- ty sie lepiej poloz do luzeczka a nie lataj po sklepach bo jeszcze cos zlego sie stanie. Jesli skraca sie szyjka to trzeba lezec bo chodzenie i siedzenie powoduje nacisk na szyjke a w konsekwencji szybsze jej skracanie. A po zakupy mozesz kogos wyslac. Mi narazie nic sie nie skraca a mimo to staram sie spedzac jak najwiecej czasu w pozycji lezacej by odciazyc szyjke. Co jak co ale porod wczesniaczka (takiego ok. 1000 gram) to wielka tragedia i dla dziecka i dla matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - tantum rosa to groszowe sprawy, wszystkie kolezanki ktore mialy nacinane krocze bardzo sobie chwalily, ja swoje saszetki oddalam dziewczynie z sali bo ciecia nie mialam i nie bylo mi te podmywanie potrzebne. jesli idzie o biustnosz do karmienia - ceny od 15zl do 150zl zalezy od budzetu. ja na razie mam 2 - bialy i kremowy, chce kupic jeszcze czarny, kupowalam w sklepie z bielizna po 15zl bo taki najprostszy z czystej abwelny, w triumphie sa ladne po 60ale jak dla mnie to za drogie. biustnosze do karmienia nie maja fiszbin wiec sa znacznie delikatniejsze no i nawet na ciaze sie nadaja bo wiadomko bawelenka rozciagnie sie troszke. a co do masci - ja nie uzywalam bo ani razu mi brodawki nie pekly ale za to dziewczyny z sali mialy i sobie chwalily ze koi bol. przy wkleslych lub malych brodawkach maluch moze miec problemy z lapaniem poza tym wiele tez zalezy czy hartowalo sie sutki w ciazy czy nie... Anulka78 - ja bartatine obejrzalam dokladnie :) spiworek mozna dokupic oddzielnie koszt ok 70zl. co do ceny za calosc - my z fotelikiem samochodowym bedziemy placili 1030zl - wersja kola piankowe i paski :) waga wozka z gondola 11kg, wersji spacerowej 10.5 ale jesli bys brala kola pompowane to pamietaj ze waga rosnie o 3.5kg niestety. gondola zdejmuje sie ze stelaza za pomoca systemu click - clack doslownie 1 ruchem reki, tak samo mocuje sie spacerowke i fotelik samochodowy na stelazu. co fajne i gondole i spacerowke mozna montowac w obydwa kierunki. no i poszycie gondoli (czy jak sie zwie to obicie) sciaga sie bardzo prosto i szybciutko do prania. moim zdaniem wykonana jest solidnie i z dobrych materialow a ze kolezanka z innego forum smiga juz bartatina i jest z niej mega zadowolona to ja tym bardziej smialo sie kusze Basiu ogladalam roana martite, jej najwiekszy minus to.... koszyk. nie chce takiego drucianego bo w sumie ograniczenia zakupowe by byly bardzo duze. widzialam babeczke z peg perrego wlasnie z takim metalowym koszem pod spodem i co podjezdzala na kraweznik to jej wypadala torba z zakupami. roan ma bardzo podobna cene do jedo i w sumie ksztalt tez podobny, mi sie szalenie podobal ten z zielonym z kwiatkami :) cudenko Anulka - mi jak na razie sie chyba tez nic nie skraca (za tydzien wizyta u gina to dopytam) ale tez sporo staram sie lezakowac. maluszkom zreszta tak jest wygodniej bo maja wiecej miejsca do brykania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonilam sie do pani psycholog, wydala sie dosc sympatyczna, wizyte ustalona mam na czwartek na godz 12. zobaczymy jak to bedzie i co powie madrego... mam nadzieje ze wiecej watpliwosci niz juz jest sie nie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zaraziłam Bartatiną!!!!!!!!! Spełnia wszystki moje wymogi :). Obejrzałam naprawdę dużo wózków ale ten jakoś najbardziej do mnie przemawia ;) no i wygląda solidnie :) Aneczka - dobrze że umówiłaś się z panią psycholog, napewno nie zaszkodzi a pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny co wy myslicie o deltim premier? cos dobrego, złego? ja szczerze mówiąc nie mam czasu na chodzenie i oglądanie wózków ale co zrobić? podpytać ewentualnie na forum Bartatina..czy jest wersja nei na paskach? bo ja jakoś nie mam zaufania do pasków bo się moga zniszczyć szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki....własnie jestem po rozmowie z szefami...od maja idę na zwolnienie lekarskie i już do końca... mam do was pytanko czy jak sie jest na zwolnieniu to czy urlop za te miesiące też przysluguje???pozdrawima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia zabrala mnie na spacer. poszlysmy odebrac mala z przedszkola i w drodze powrotnej posiedzialysmy na lawce. zaliczylam 3 napady slabosci ale nie fiknelam, grunt to gleboko oddychac!! wiem jedno ze wychodzenie samotne z domu musze sobie zostawic na kiedys tam pozniej bo teraz to nie dla mnie... a tak w ogole to dzisiaj w ramach \"ograniczania\" slodkosci wrabalam 6 sliwek w czekoladzie, tych takich olbrzymich jak za dawnych czasow pysznych, mezul mi wczoraj kupil i dzisiaj jezyk w tylek uciekal ;) no ale jutro postaram sie zakonczyc na cukrze z owocow - prosta przyczyna - w domu juz nic slodkiego nie ma hehehe Anulka - ciesze sie ze zarazilas sie bartatina :) wlasnie z tymi wymogami to jest tak ze trudno nam dogodzic. tutaj jest cala gama kolorystyczna http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=483 ja sie napalilam na 53/03/86 ten granat z blekitem i kremowo zoltymi paseczkami. widzialam go w realu - slicznie sie prezentuje i praktyczny bedzie. poza tym jakby byla dziewczynka to nie bedzie sie gryzl z rozowymi dodatkami w odroznieniu od zielonego na ktorego chorowalam wczesnije ;) jendo moge powiedziec - wozeczki sa stabilne, ladnie i porzadnie wykonane, lekkie a i cena przystepna. widzialam ze pozniej na allegro spokojnie po 400zl mozna je sprzedac wiec czesc kaski bedzie mozna nawet odzyskac po jakims czasie :) gracjana - jest wersja na wahaczach i na paskach, mozesz miec kola pompowane lub piankowe, sama wszystko dobierasz jesli idzie o stelaz i zawieszenie. rozmawialam ze sprzedawca na temat paskow - pan powiedzial ze sprzedaje te wozki od kilku lat i nigdy nie bylo reklamacji na paski, na wszelki wypadek od razu sprawdzil czy bylby problem z dokupieniem paseczkow no i nie ma :) ja poprzedni wozek mialam na dosc twardym zawieszeniu i przyznam ze czasami sie wsciekalam ze malej nie idzie pobujac :) deltim premier nie widzialam \'naocznie\' ale wydaje mi sie ze czytalam tylko o jego wadze. focus u mnie odpadl bo nie ma regulacji wysokosci raczki no i waga zawrotna. z tego co patrzylam w sklepie internetowym bobowozki grillo w wersji 2 w 1 kosztuje tyle co bartatina 3w1. w ogole patrze ze DELTIM sie ceni, tak samo jesli idzie o x-landera. malwinistka nie wiem jak to jest z tym urlopem za okres zwolnienia bo u mnie w szkolnictwie to troche inaczej wyglada, zapytaj moze WIoletty na temacie po poradach prawnych - tutaj masz link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3149246 odpisuje z reguly w ciagu 2 dni takze sprobuj sie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka właśnie wchodziłam na stronke bobowózków :). I jeśli mam wybierać kolor to tez wybieram 53/03/86 lub 53/86 :). Wiem też że samą gondole można ewentualnie wyciagać ;), śpiworek kosztuje 80 pln, a poza tym jest też uniwersalny pokrowiec na nóżki pasujacy do gondoli i spacerówki :) Dzisiaj malutka szaleje!!! Wolę to niż dni spokojniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
dziewczyny dzisiaj widziałam przykra sytuację,nie wiem czy powinnam wam o tym pisać.... piszecie o wózkach!!! jeszcze do dziś byłam napalona na wózek 3-kołowy,ale po tym co dziś widziałam zmienilam zdanie...dzisiaj taki wózek sie przewrócił z dzieckiem w środku...matka oparla torebkę o wózek....myslałam że te wózki są stabilne,okazuje się że nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinistka- to zalezy jaki wozek trojkolowy. Nie kazdy jest taki niestabilny. Moja bratowa ma trojkolowy i jest bardzo zadowolona bo jest bardziej zwrotny. Wszystko zalezy od jakosci wozka i gustu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moj mężulek też wyjeżdża na delegacje :( - w czwartek. Jak ja nie lubię siedzieć sama w domu!!!!!!!! W maju też na kilka dni będę sama bo mężuś jest chrzestnym i jedzie na komunię do Włocławka. Lekarz odradzał mi tak daleką podróż, więc wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- a moj juz wrocil :) :) Niestety w nastepny weekend znowu wyjezdza na 3 dni :( :( Ja Ci powiem, ze teraz czuje sie bardzo niepewnie jak go nie ma:o Milej nocki babki [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowa opra zaliczylam lampe czerwonego wytrawnego winka i spalam jak dziecko. zero nocnych pobudek czy marszy lazienkowych, obudzil mnie dopiero budzik meza. maz przywiozl wczoraj rzeczy po malej i na chwile obecna mam 3 pelne pralki i 2 nie do konca a to dopiero namiastka tego co mamy odlozone. alez slodkie sa te male ciuszki zwlaszcza kiecki ;) dzisiaj kolejna porcja dostawy :D najgorsze jest to ze w czasie przeprowadzki pomieszaly mi sie te ubranka i mam rzeczy typu 0-3 pomieszane z takimi 18-24. same przebranie workow trwalo sporo ale i tak sie na to ciesze bo przeciez tyle czasu czekalam na taki moment!!! Anulka78 - wroci mezul szybciutko, utuli i ci przejdzie tesknota. jesli idzie o wyjazd na komunie to w sumie bedzie to koniec maja wiec juz 8 miesiac wiec moze lepiej faktycznie nie ryzykowac Malwinistka - co do wozkow 3kolowych to mi sie one najzwyczajniej w swiecie nie podobaja i takiego bym za nic nie chciala ale to wszystko kwestia gustu, ja lubie klasyczne bryczki dla maluszkow ;) jesli idzie o ich stabilnosc to ogladalam implasta i xlandera i akurat tym nie mozna bylo nic zarzucic ale widzialam tez 3kolowe graco i te bylo mega niestabilne, dziecko sie krecilo i mama musiala dobrze trzymac wozek bo on latal caly z maluchem. wybierajac wozek po prostu trzeba zwrocic uwage na jego stabilnosc zarowno z gondola jak i ze spacerowka. a tak w ogole to ogladalam ta oslawiona JANE no i dla mnie pod kazdym katem porazka, nie wiem nawet za co oni tyle kasy sobie licza!!! Anulka jesli moge zapytac jakie rozwiazanie planujesz na wakacje? sciagasz do niemiec kogos z rodziny zeby ci przy maluchach pomogl? my planowalismy (jak jeszcze nei wiedzielismy o wadzie) ze maz wezmie 2 tyg wolnego zebysmy sie skarbem raz ze razem nacieszyli a dwa jakos przy corci trzeba byc inaczej bo wiadomo po 5 latach jedynactwa moze byc roznie z jej odczuciami. teraz sie boje ze bedzie sadzila ze malenstwo zabralo jej mame bo tyle mnie w domu nie bedzie... ale nie mam wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×