Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

dzieki dziewczyny za pocieche:) racja z tym ze mi meza dluzej poobserwuja i bedzie pozniej wszystko ok. dzis zawiozlam mezowi zapelnionego pendriva ze zdjeciami i opisami wozkow, niech sie chlopak doszkoli :) ostatnio zaczynalam sie niepokoic ze za duzo slodyczy jem ale widze ze nie jestem w tym sama, smakuja mi niesamowicie:) istra - ja mam swira na punkcie kwiatkow balkonowych:) w domu tez ich mam sporo ale zielone tylko. niestety w tym roku z kwiatow beda nici, poniewaz u siebie w domu jestem jak na razie gora 3 noce:( wszystko przez nowa sytuacje rodzinna, tata meza zmarl nie cale dwa msc temu i spedzamy teraz wiekszosc czasu u tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez to byla nocka :(mala strasznie plakala i w sumie nie wiem czy ze 3godz spalam, cholerne ucho znowu sie odezwalo wiec jeszcze rano czeka nas pogotowie... u nas to nie moze byc bez rewelacji ehhhh na dodatek ze stresu mnie zlapaly skurcze no nospa forte tylko troche pomagala, nie moglam sie ruszyc taki brzuchol byl twardy a maluch jak na zlosc sie nie ruszal. o 6 zjadlam banana no i troche mnie bobas pokopal wiec mimo ze brzuch dalej boli to ciut spokojniejsza przynajmniej o malenstwo jestem chociaz stres przed jutrzejsza wizyta w warszawce jest co raz wiekszy brrrr... istraa - tacy tesciowie to zloto. moi wiedza o wadzie maluszka i ze ogolnie jest ciezko i wszystko na co ich stac to tel raz na jakis czas jak sie czuje ale to i tak z reguly pzy okazji jak im cos trzeba. nie bylo ani propozycji pomocy ani zadnego wsparcia. nie zadam wsparcia finansowego bo sami sobie damy rade chodzi mi raczej o dobre slowo czy o glupie pytanie czy w niczym nam pomoc nie trzeba (obydwoje juz sa na emeryturze). za to moja rodzinka nadrabia ;) marylka - asmag moze byc ale lepszy jest chyba magnez z B6. poza tym asmag jest dosc slaby i tam sie chyba 6 tabletek na dobe bierze jesli dobrze pamietam. mi po 1 ciazy w nocy niesamowicie dretwialy rece (bo to skurcze to juz nie byly) no i wtedy gin mi zalecil eby brac asmag albo aspargin. tyle ze tam wlasnie bylo ze 3 razy 2tabletki. wiec jak bedziesz na spacerku to kup sobie jednak ten magnez normalny, przynajmniej mi sie tak wydaje. blada - moj maz to patrzyl na zawieszenie ;) pracuje w branzy samochodowej i ot takie male zboczenie zawodowe :D ciekawe co pod uwage wezmie twoj maz. mam nadzieje ze jutro same dobre wiesci beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) w koncu troche cieplej za oknem :) tez juz wstałam, bo pora sie szykowac na zajecia :) poza tym mój maluch robił mi rano w brzuszku za budzik i obudziłam sie przed czasem :) wczorajszy wieczorny grill udał sie rewelacyjnie, ale oczywiscie tak objadłam sie kiełbaskami i mięskiem, ze dzisiaj ledwo na oczyw widziałam jak sie obudziłam. ale nawer pozwoliłąm sobie na kawałek tortu przy wieczorze. od dzisiaj szlaban, bo jutro rano mam badannie na glukoze 75. nie powiem zeby było mi spieszno, aby je powtarzac ;) mam nadzieje aneczko ze z twoją córeczką lepiej, no i że sama tez czujesz sie lepiej. nie stresuj sie wizytąu lekarza, jestem pewna, ze malutka nie pcha sie jeszcze na swiat i spokojnie czeka na jej czas. ciekawe co powiedzia ci lekarze, no i na który szpital sie zdecydujesz. bądź co bądź takich decyzji nigdy nie podejmuje sie pochopnie. mam nadzieje, ze lekarze cie uspokoją i bedziesz troche spokojniejsza o maleństwo 🌼 a z teściami tez mam podobnie. odzywaja sie bardzo zadko i jezeli juz to dzwonia do mojego meza. do mnie jedynie wtedy, kiedy nie odbiera telefonu :) no ale przyzwyczailam sie juz do tego :) no ale mieszkają na drugim koncu Polski, wiec w sumie nie ma okazji do wzmacniania więzi. jednak świeta co drugi rok to za mało, aby sie dotrzec :) ale jest ok :) moi rodzice za to wynagradzają nam to z nawiazką ;) uciekam na zajecia, nie powiem, abym mi sie bardzo chciało, no ale poczucie obowiazku dzisiaj zwyciężyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Basia..aż pozazdrościłam ci tego grilka... Ja w tym roku chyba nie rozpocznę sezonu przed jesienią. Mój ogródek jest przony do góry nogami. Nie dość że ma rozmiar chińskiej kawalerki to jest dokładnie zryty przez panów od kanalizy, którzy kładą nowe rury. Do tego mam remont i resztki wolnego miejsca robią za skład materiałów. Aneczka, mam nadzieję że z córcią już lepiej. A co do teściów to współczuję i witam w klubie. Moi też tylko dzwonią do synusia na kom. i ciągna go do siebie...nie piszę wiecej na ich temat bo to nie nadaje się do publikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielnyi słoneczny poranek!!!!!! Niunia oda rana kopie :) Dzisiaj poraz pierwszy poczułam ruchy wysoko wysoko nad pępkiem ;). U nas śliczna pogoda, więc spacerek na bank będzie zaliczony! Wczoraj taki misz masz sobie zrobiłam jeśli chodzi o jedzenie, ze hej! Śmiać mi sie chce, bo zauważyłam, że tak jak niektóre z Was wcinam słodkości!!! Aneczka-spróbuj dzisiaj nie myśleć o jutrzejszej wizycie u lekarza co by za bardzo się nie stresowac. Napisz o której jutro trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez skie wnerwilam na pogotowiu!!! pan doktorek malo kontaktowy jakis i w ogole malo sympatyczny no ale to nic - ja mu tlumacze ze mala cala noc wyla z bolu ze temperature ma a on ja dotknal do ucha (bo oczywiscie nie maja sprzetu zeby moc w ucho zajrzec!!!) i mowi ze nie ma wskazan do antybiotyku bo jakby to bylo ostre zapalenie ucha to ona by sie wyrywala a ona grzecznie stoi (to co ja poradze ze ona taka grzeczna u lekarzy kuzwa mac jest!!!). tlumacze mu wiec ze u niej zawsze sie tak samo zaczyna i laryngolog w takim przypadku kaze natychmiast podac antybiotyk zeby sie nie zrobilo ostre zapalenie a on mi na to ze wg niego to nie ma problemu i mala musi wykaslac wydzieline. no to ja swoje ze ona nie ma kaszlu a on ze go wywolac trzeba i przepisal syrop przeciwzapalny i wykrztusny i 3 razy dziennie kazal lek od temp podawac... no ok mogalbym podawac ale przeciez wtedy nie wiem co sie z dzieckiem dzieje i czy temp sie pojawia czy nie!!!. jutro nie mam szans isc do laryngologa ani rodzinnego bo wyjezdzamy po 4 rano wiec najwczesniej we wtorek... mam tylko nadzieje ze nic sie zlego przez ten czas nie stanie :( co do jutrzejszej wizyty to trudno sie nie denerwowac zwlaszcza ze dotarlam do nowych zrodel lekarskich w stolicy i lekarka radzi mi rodzic w tym samym szpitalu co operacja malca... normalnie mozna dostac szalu z ta rozbieznoscia opinii wsrod roznych osob... a jutro... jutro bede u tego samego co zawsze - przyjmuje od 8.30 ale przy dobrych wiatrach zjawi sie moze ok 9 (bywa ze i na 10 dociera) a ze wyjezdzamy po 4 rano to jest duza szansa ze bedziemy pierwsi czyli bede wdzieczna za kciuki tak ok 9, przydadza sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyna widze ze niedzilny poranek nie kazdemu sluzy:. wspolczuje aneczka1979 problemow zdrowtnych z mala ,ci lekarze to teraz sa naprawde beznadziejni ,kiedys tez jak bylam mala mama wezwala pogotowie niedosc ze lekarzy przyjechal pijany to jeszcze sie czepial ze niby nic mi nie jest ,a temp.chyba mialam kolo 40 stopni ..:/ . Ja dzis wrocilam z nocki od mojego mena zrobilam sobie depilacje brwi i zabrwilam henna:Dnie chciala mi cholera puscic ale na szczescie domylam !. Wlasnie wolaja mnie na obiadek:) wiec musze leciec taka ladna pogoda wybralabym sie na spacerek a tu moj men pracuje dzis do 16 ,a potem to pewnie zimno sie zrobi i nici ze spacerku:/ ..cala noc bolal mnie brzuch !! juz jest tak co dzien prawie nie wiem co to jest mala sie przewracala kopala a bol brzucha niesamowity towarzyszyly mu prutki:D hehe wiec nie wiem co to ma znaczyc.Dobra uciekamna jedzonko wpadne pozniej pozdrawiam buziaczki papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po zajciach :) bylo calkiem milo i wracajac robilam sobie baaardzo dlugi spacer, bo pogoda byla przepiekna. po drodze wstapilam do nowego gigantycznego centrum handlowego i tyle jest tam sklepow dla dzieci ze az oczy sie smieja. jest tam ten nowy sklep Gluck i rzeczy są przepiekne!!!! szczególnie posciel jest fantasyczna, tylko zdziebko droga ;) ale ogladanie nie kosztuje a sprawia niemala frajde :) moze dlatego mi sie podobało, bo to pierwszy sklep z rzeczami dla dzieci, który zaliczylam :) no i w koncu mam kolo siebie H&M MAMA, choc asortymen taki sobie :) za to teraz tak mnie boli krzyz, jakby maly obją go piąstkami, tak wiec do wieczora lezenie :) aneczko wiem cos o niekompetencji lekarzy larybgologów, bo moja siostra jako dziecko przebiła sobie bębenek w uchu patyczkiem, jak sie turlała po trawie i teraz całe zycie ma z tym potworny problem połączony z okropnym bólem. rodzice nauczyli sie, ze zawsze musieli miec zapasowy antybiotyk w domu, bo niestety najczęsciej trafiali na lekarzy takich jak ty :( mam nadzieje, ze twoja córeczka przespi noc spokojnie i ból troche zelżeje. no i trzymam kciuki jutro od 9:00!!! zreszta i tak nic nie pozwalają mi robic w pray, wiec siedzenie z zaciśnietymi pieściami nie powinno stanowic problemu ;) trzymajcie sie cieplutko całą rodzinką 🌼 zmykam z gazetka do łóżka, w koncu musze dac szanse malcowi, aby sie poprzeciagał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine temu wrocilam ze spacerku :) jednak udalo sie pojechac nad jeziorko od groma ludzi no i czywiscie świrow ktrzy kapli sie juz!! i opalali na kapielowkach szok!,na kolacyjke zjadlam sobie leczo ,kupilam nowa BABY :) przeczytalam i tak sobie teraz buszuje na necie! zamowilam sobie naszyjnik z cyrkoniami i do tego kolczyki:) juz sie nie moge doczekac kiedy przyjdzie,pozatym musze sie pozalic bo mam takie jedno ulubione forum na ktorym mozna sie wymieniac ciuchami kosmetykami itp .wymienialm sie z pewna dziewczyna na ciuszki wyslalilsmy zwykla przesylke ekonomiczna i juz leci drugi tydzien a przesylki brak i u niej i u mnie:( nie wiem czy sie zgubila?czy tez tak dlugo idzie? a teraz zaczela mnie palic zgaga! chyba te leczo wychodzi! wrrr!!! a wy cos zaniedbujecie topik kochane w niedziele! ladnie to tak?;> a lanie mam wam dac:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..ostatniosię nie odzywałam bo jaoś humor i nie dopisywał...i ciągle płakać mie się chciało...wczoraj żle się czułam ,brzuch mnie bolał i musiałam zwolnić się wcześiej z pracy.,chyba synuś się źleułożyl...dziś już lepiej się czuję chociaż czasami łapią mnie delikatne skurcze....i muszę brać nospe...jutro idę na badanie glukozy..mam nadzieje że mnie nie zemdli... ANECZKA mam nadzieję że z córką już lepiej i że nie dojdzie do zapalenia...jeśli chodzi o niektórych lekarzy,to szkoda gadać...czasami bardziej szkodzą niż pomagają... NOWA ty pomimo że masz krótką szyjkę jesteś strasznie zabiegana...ja na twoim miejscu słuchałabym się lekarza i leżała w domu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poweekendowo!!! kwiatki juz od soboty prezentują się na balkonie, tylko na noc je mężu śćiąga, bo jeszcze trochę się obawiam je zostawić, żeby nie zmarzły. Planuję jeszcze zakupić taką ala chińską różę i surfinię do zawieszenia, ale z tym to poczekam do maja....dobrze, że są babcie pomogla mi zasadzić (czytaj zasadziła) te kwiaty, bo ja nie mogłam sie schylać i chodzić, bo skurcze mnie łapały. W ręcę męża wolałam nie oddawać kwiatków, więc asystował babci :-) Posiali jeszcze bazylię, którą uwielbiam z pomidorkami i mozarellą i parę innych ziół...uwielbiam wiosnę.... Wczoraj świętowaliśmy rocznicę ślubu, gości trochę przybyło dziciątko nasza to jakieś towarzyskie strasznie, jak tylko jest wokoło duzo ludzi, śmiechu rozmów, to fika sobie koziołki, aż brzuch cały się telepe. Wszyscy mają ubaw....na szczęśćie niekt nie wpadl na pomysł żeby siedzieć z reką przyklejoną do brzucha, albo cały czas dotykać... A teściowie faktycznie.....odpukac w niemalowane są suuuper, nieba by nam przychylili, zresztą obydwie strony takie są, gdyby trzeba było to serce dali by na dłoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka wiem, że już pewnie siedzisz w warszawce.....trzymam kciuki !!!! Nowa skoro skraca Ci się szyjka, jak pisalaś, to nie wolno chodzić, bo może to spowodować jej otwieranie !!!! A ja dzis do ginka jadę popołudniu, pewnie chyci mnie stresior koło południa, choć może nie taki wielki, bo na czwartkowym USG było wszystko OK.....tylko o szyjkę będę sie jak zwykle podstresowywać.... a idę jeszcze poleżakować......wiecie strasznie tęsknię za pracą....na zwolnieniu jestem już 1,5 misiąca i jak pomyślę, że w tym roku szkolnym już nie wrócę do szkółki...to tak strasznie mi żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Niestety już nie śpię :(. Czekam na fachmana.... Niech ten remont już sie skonczy!!!!!!!!! Meżulek bierez urlop na początek maja (zresztą kazali wszystkim brać ;)) i jedziemy na wieś do moich rodziców!!! (Dostałam pozwolenie na ten wyjazd od lekarza). Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Dziewczyny (Aneczka i Istra) trzymam kciuki za Was, napewno wszystko będzie dobrze i lekarz powie same dobre wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - to ja z moim mężem i jego stosunkiem do sexu mam to samo :D Najpierw mieliśmy zakaz w 2/3 m-cu ciąży, przez to mężuś zaczął się bać sexu, że cos zrobi dziecku, a teraz jak juz jest brzuszek i sam czuje pod ręką ruchy dziecka, to wogóle ma opory przed współżyciem :) Uważa że przy dziecku to dziwnie, do tego nie wiadomo co ono czuje, no i ze wogole moze mu cos zrobic... Jakoś od czasu do czasu go namowie na mały sexik, ale i tak jest chyba nieco poddenerwowany :D Cóż zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki cowy tak krzyczycie na mnie odrana!;) to juz chodzic mi nie wolno mam si oszczedzac alezeby lezyc caly dzien to nie slyszalam!! Tam gdzie musze to ide jesli w miare sie czuje ,dzis do 13 leze n kanapie i sie ucze ,potem umyje wloski i na 16 jade ostatni raz do szkoly rodzenia bo ma ponocprzyjechac jakas firma i rozdawac prezenty!!:) mala wlasniezaczela kopachyba domaga sie snidankawiec zara ide jesc:)pozdrawiam goraco :) i zycze udanego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....30........05.07 .07 ???......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....30.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....28.. ..10.07.07.....+9..S termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.........26.......DE/ Köln.....26.......29.07.07 2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Dawno mnie nie bylo, ale zaleglosci w czytaniu mam tylko z ostatniego weekendu :) Dziewczyny mam pytanie. Otoz od soboty wieczora mam chyba problem z brzuszkiem. Wydaje mi sie, ze twardniej. Czy wy tez tak macie, czy to normalne? Moze dzidzia rosnie i lepiej ja czuc? Malo tego w okolicach pepka wyczuwam takie cos strasznie stwarde jakby niewielki kamien. Nie zebym panikowala, ale martwie sie. Prosze napiszcie czy tez tak macie :(:(:( A do tego jakbym mala przestala sie ruszac. Prawie wogole ruchow nie czuje:( Moze zadzwonie do gina i zapytam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki..ja już od 8 na nogach,byłam na badaniu glukozy,dobrze że robi się te badanie na czco bo po śniadaniu to chyba by mnie zemdlilo....po tej glukozie synus tak mnie kopal....zauważyłam że przed śniadaniem bardzo kopie,a ja już zjem to jest spokojny...po 15 ide po wyniki,mam nadzieje że będą dobre,u mnie w laboratorium norma to 140....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) :) Nalapalam slonka i ciepelka bo u mnie piekna pogoda :D Mnie jutro czeka badanie na cukier i wizyta u gin. Troszke sie boje- jak zawsze przed wizyta, czy wszystko ok... No ale zobacze moje skarby :D :D A ja mam cos takiego, ze zauwazam wybrzuszenia to z jednej to z drugiej strony. Mysle, ze dzieci sa juz na tyle duze, ze sie wypychaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....30........05.07 .07 ???......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....30.....08 .07.07..+12 Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....30.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....28.. ..10.07.07.....+9..S termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.........26.......DE/ Köln.....26.......29.07.07 2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9 hej:0 dawno mnie nie bylo bo gin mnie uwiezil na 6 tyg w domu wrrr. Wynudziłam sie na maksa i na skrzydłach pofrunełam do pracy(kto by pomyslał) U mnie wszystko ok mały kopie a mnie korci juz kupic wózek i inne rzeczy. W sobote tez miałam badanie glukozy fujjjj masakra a wyniki dzis beda.Musze poczytac zaległości bo nie wiem co u was? Kurcze tak bym chciałam wózek quinny ale troche drogo cjholercia a powiedzcie czy dł.gondoli 77cm to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia z tym brzuszkiem mam tak ze mi tez twardnieje ale jak zad lugo chodze i wtedy bardzo sie boje. Wczoraj sie wybralam dosc daleko i myslalam ze nie dojde do domu. Potem do wieczora juz lezalam i poprawilo sie. A wokół pepka robi mi sie takie miejsce dziwne i takie twarde nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....30........05.07 .07 ???......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....30.....08 .07.07..+12 Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....30.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....28.. ..10.07.07.....+9..S termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....27.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....29.... ..04.07.07....+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....30........05.07 .07 ???......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......29.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....30.....08 .07.07..+12synuś Anulka78.......Ania.........29........Szczecin.....30.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....28.. ..10.07.07.....+9..S termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....26.... .17.07.07+11 Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....20....23.0 7.07...+16.. C Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....27.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinistka ja tez była dzisiaj na badaniu glukozy i zagadzam sie, ze napój nie nalezy do najsmaczniejszy, ale mój maluch chyab był innego zdania, bo tez fikał ze aż miło ;) na szczescie wyniki miałam od razu i wszystko jest ok, wiec jestem spokojna :) twoje ywniki trez na pewno bedą ok, wiec głowa do góry :) olcia, ja tez mam często twardy brzuch, szczególnie przy wieczorze, a te twarde guzowate wybrzuszenia, to pewnia głowka, albo plecki twojego malca wystają pod skóra :) mój szczególnie tak sie wychyla, jak bawi sie z tatą, jak tylko obca osoba dotyka mojego brzucha to od razu odpływa :) madzik ciesze sie ze nie tylko ja mam takiego przestraszonego męża ;) chyab tylko dla nas ciaża to stan naturalny, wiec obawiam sie, ze wszelkie przyjemnośc bede musiała troszke odłożyc w czasie :) no ale dobrze ze sie przejmuj,a niz gdyby mieli w ogóle byc obojętni na nasz bądź co bądź odmnienny stan :):) ustra zazdroszcze ci reki do kwiatków :) pod moja wszytko usycha :( moja mama chce mi ukwiecic ładnie blakon, ale obawiam sie, ze po miesiacy kwiatki bede prezentowac dosc smutny widok ;) Aneczko trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę! napisz koniecznie jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi. Ostanio mialam sporo zajec i chyba za duzo dawalam z siebie, bo wlasnie to twardnienie w czasie wysilku pojawilo sie:( Myszka a wieczorem po takim aktywnym dniu to jest najgorzej. Nie boli mnie brzuszek, ale napiety jest okropnie.Basia_81 a "to" wokol pepka to prawie caly czas jest w tym samym miejscu, wiec watpie zeby byla to glowka, czy pupka, bo nie odplywa. Dzwonilam do gina i zalecil mi lezenie dzisiaj caly dzien + no spa i magnafer b6, a wieczorkiem wizyta. Zobaczymy co sie dzieje. A jutro mielismy leciec na wczasy i chyba bede miala palmy w domu przy lozku. Hihi. Dzidzia najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Miałam dzisiaj wizyte u gina.Przybył mi kg,z dzidzią wszystko oki.Powiedziałam mu o bezsenności i bólu w plecach.Na te bóle zapisał mi nospe-forte i witamine b1.Za 3 tygodnie zrobi mi usg no i mam nadzieje ze wtedy sie okarze co za tygrysek bryka mi w brzuszku,no chyba ze nie da sie podglądnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizewczynki w wielkim skrocie - z maluszkiem jak na chwile obecna (29t4d) jest ok, waga ok 1365g (+200gram standardowo przy wadzie dodawanych) czyli mniejszy wagowo niz na ten okres ciazy byc powinno (ale nie jest zle jak na dziecko z waga) za to z pomiarow typu obwod glowki czy kosc udowa wychodzi akurat 30tc. kolejna wizyta 28maja i wtedy juz wyznacza termin cesarki ale nie wiem czy sie w ogole ona odbedzie bo 15maja mam wizyte w Instytucie Matki i Dziecka i byc moze jednak sie na inny szpital zdecyduje (tam maluch od reki by mial operacje, pisalam tu na forum o tym) poza tym - lekarz mega bufon i cisnienie podniosl mi nieziemsko ale o tym jak odpoczne... z ciekawostek - zemdlalam w TESCO i maz nie zdazyl mnie zlapac wiec gruchnelam glowa o ziemie. troche mnie jeszcze glwoa pobolewa ale licze ze mi przejdzie i ze to tylko lekkie poturbowanie ;) teraz musze troche odlezec ale pozniej poczytam co pisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-no to superaśnie!!! Marylka-dobrze rozumiem, że we krwi wyszło że masz mocznik????? Mój kurdupel daje sie dzisiaj we znaki ;) ;) Zauważyłam ze nieraz malutka ma chyba czkawkę! Bo czuje przez dluższy czas takie miarowe stukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka moj mały tez ostatnio co chwile łapie czkawke, chyba za dużo pije ;) mój mąz sie smieje z tego, ale mi go szkoda, jak takim małym takie drgawki wstrząsają :) no ale podobno jest to absolutnie normalne :) aneczko bardzo ise ciesz, ze badania wyszły w porządku, ale uważaj na siebie! pewnie zemdlałas z nerwów i od nadmiaru wrażen, tym bardziej, ze przez córeczke tez sie pewnie nie wyspałaś. napisz jak sie czuje twoja córeczka i czy bóle troche mineły. no i odpocznij sobie teraz porządnie :) marylka szkoda nerwów na jakis matołów w biurze, ale rozumiem, ze czasem krew zalewa, jak jakas prosta czynnosc urasta dla kogos do rangi problemów, jak dla ludzi z tej firmy podjechanie troszke blizej po kosza! a mowi sie, ze klient nasz pan ;) i nie dzwigaj kosza, bo to niebezpieczne!!! mi ostatnio zaczeły brac skurcze łydek. zastanawiam sie nad magnezem, ale biore już prenatal i nie chce przesadzic. Mam w domu MBE, czyli Magnez, z witaminą E i B6 i wydaje mi sie ze mogłabym łyknąć ale sama nie wiem. no nic, pora zmykac do domu :) dzisiaj mam jeszcze okuliste, to dowiem sie, czy bede miała cesarke, a za dwa tygodnie kolejne wizyty :) wyrabiam norme chodzenia do lekarzy za ładnych pare lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×