Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

hej:) ja dzis w pracy:) włąsnie ja tez mam dylemat jak to z tymi ciuszkami kupowac, dostałam troche rzeczy własnie wrozm.62 i 56 ale nie wiem czy duzo tego kupowac czy po pare szt starczy?Aneczka piszesz ze maluch szybko rosnie czy teraz mam juz kupowac na wiekszy rozm?i na jaki?ja juz sama nie wiem juz sie guboie z tymi ciuchami. A mi pare dni temu spuchly kostki w stopach i trzymalo mnie to z 2 dni moze faktycznie z ostrych przypraw ale np dlonie mam popuchniete lekko juz dluzej i tu nie bardzo schodzi a cisnienie mam niskie i mocz byl niedawno badany i raczej ok.Własnie wczoraj zdecydowałam z emusze zdjac pierscionek zarecz. + obraczke bo jak dalej bede puchnac to brrrr Najgorsze ze obraczki nie dalam rady zdjac nawet jak namydlilam reke:(moze dzis popóbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie już prawie długoweekendowo!!! Słonko pięknie świeci, a zimnoo okrutnie.... Aneczka dzieki za odpowiedz w sprawie pensji, zastanawialam się jak to będzie teraz, bo w piatek wpłynęło mi samo wyrównanie podwyżki od stycznia i stwierdziłam, że resztę pewnie przejął ZUS, ale chyba nie chcieli sobie robić zamieszania i osobno księgowali i wysyłali podwyżki. Mam jeszcze do Ciebie pytanko odnośnie tej pościelki z allegro, bo jestem już ma nią praktycznie zdecydowana. Czy jakościowo jest OK? I jeszcze jedno ogólne pytanko....dotyczące rożków ile trzeba ich kupić jeden, dwa???? Czy w ogóle zbędne? zaczynam intensywnie myśleć o wyprawce. W środę teściowa z mężuniem idą na zakupy dzieckowe, a ja mogę tylko siedzieć w domu i co najwyżej kupować na allegro. Nie wiem kto bardziej nie może doczekać się tych zakupów.....ja czy teściowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem o czym jeszcze zapomniałam.....zaopatrujecie się w coś takiego jak pościel do wózka??? Czy to znowu zbędny zakup? Czuję, że teraz zawale was tego typu pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko im szybciej zdejmiesz obraczke tym lepiej, sprobuj pomoczyc reke w zimnej wodzie z sola jesli mydlem ci sie nie uda, moze wtedy opuchlizna odpusci i zejdzie Ania1706 w wozku pamietaj ze wyglad to jedna z ostatnich rzeczy na ktora ostatecznie sie patrzy, ja jak znalazlam taki ktory mi sie ogladowo podobal to niestety ledwo nim moglam ujechac bo 17kg to nie dla mnie!!! wahacze lub paski w sensie resory no i sprawdz wszelkie opcje typu montowanie przodem lub tylem do kierunku jazdy zarowno gondolki jak i spacerowej wersji i jeszcze warto sprawdzic latwosc skaldania i rozkladania na czesci pierwsze bo taki wozeczke latwiej i do domu wtachac i na wyjazd zabrac. Istraa no mi jeszcze zande wyrownanie nie wplynelo chyba ze z poprzednimi poborami razem i tego nie zaznaczyli oddzielnie chociaz z tego co gadalam z kolezankami z innych szkol od nas z miasta to one nic nie dsotaly jeszcze... co do poscielki to jak dla mnie jakosc jest ok, wypralam uprasowalam i jest mieciusienka, typowa fajna delikatna bawelenka duzo lepsza np niz te co widzialam w carrefour czy geant na stoiskach dzieciecych rozek mysle ze 1 wystarczy, na poczatku przyda ci sie do trzymania malca w kokoniku ale po miesiacu gora poltorej bedzie juz sluzyl za kolderke na dzien do lozeczka i na spacerki :) do wozka nic nie kupuje, na spod flanelowa pieluszka pojdzie a na wierz tez, toc to lato bedzie :) a pozniej akurat rozek bedzie jak znalazl no a na zime spiworek, osobiscie to wydaje mi sie ze to wywalenie tych conajmniej 30zl w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
u mnie opuchlizna zniknela - znalazlam winowajce - orzeszki pistacjowe - solone - wciagajace, ale wiecej ich nie dotkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki..ja juz dzis od rana na nogach ...najpierw papuga mnie obudziła a później dzidzia kopniakami przywitala...dzisiaj ostatni raz idę do pracy,chociaż od piątku mam zwolnienie...jutro jadę do teściów a w srodę do moich rodziców,więc weekend majowy spędzę bardzo rodzinnie... ja też miałam wczesniej opuchnięte nogi ,ale teraz mniej pracuje to jest ok...za to palce u rąk mi drętwieją i są delikatnie opuchnięte,tez mam problem ze zdjęciem pierscionka...jesli chodzi o wyprawke to mam narazie ciuszki(dostałam od kuzynki) i kocyk ,w połowie maja zaczne juz wszystko kupowac..wózek i łóżeczko na koniec,...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
ANECZKA czy możesz mi wysłać linka na pościel o której piszesz..rozumiem,że kupiona na allegro...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istra ja kupuje dwa rożki, jeden mięciutki, aby mógł jak pisze aneczka za kołderke posłużyc, a drugi z usztywnianym tłem. moja kuzynka go miała i bardzo sobie chwaliła, bo maluszek miał proste plecki i na rękach bardzo wygodnie sie go nosiło :) posciel do wózka wydaje mi sie obowiazkowa, tym bardiej, ze długo powozimy nasze maluchy w gondoli. jesien zima no i kawałek wiosny. aniu ja mam pare rzeczy w rozm. 56 po kuzynce, która tez rodziła w lipcu i mysle ze spokojnie wystarczy. ona kupiła wiecej i połowe oddała mi z metkami, bo nie zdążyła ich założyc, tak maluch szybko rósł :) Jak bedzie tak ciepło jak w ubiegłym roku, to maluch i tak bedzie wylegiwał sie w samej pieluszce ;) a co do wózka to miałąm upatrzony na internecie, a w rzeczywistosci okazał sie dla mnie kompletnie niepraktyczny :) mysle ze jak pójdziesz do sklepu i pogadasz z kims z obsługi, to troszke rozjasni ci sie sprawa, czego naprawde potzebujesz :) aneczko, jakie 7 kilo!!!! lekarz mi powiedział, ze przy kompletnie bezproblemowej ciaży można nieść maks. do 5 kg, jezeli tylko kobieta troche gorzej sie czuje, to dopuszczalny cieżar to 3 kg. uważaj na siebie z tymi zakupami, bo to, co kiedys nam sie wydawało normalnym zakupowym ciężarem teraz moze nam niezłej biedy napytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aneczka spróbuje dzis z ta obraczka A co do poscieli do wózka to juz zgłupiałam a widzialam na allegro sa takie komplety: rożek z podusia do wózka to moze cos takiego kupić?i jakie to ma być bo są np bawelniane lub flanelowe kurcze nie wiem juz a przescieradlo tez?help:)zobaczcie moze cos takiego: http://www.allegro.pl/item188930252_rozek_bawelniany_z_poduszeczka_80_x_80_cm.html a śpiworek tez kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze malwinistka ze masz podobny problem co ja z tymi rękami:( kurcz emoze faktycznie sól odtsawic ale czy to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa ja mam posciel misie na piaskowym tle, kolezanka wziela zyrafki ecru i blekitne serduszka i tez jest zachwycona, dzwonila ze wlasnie listonosz paczke doniosl :) Basiu dla mnie kupno poscielki do wozka jest zbednym wydatkiem min dlatego ze dla maluszka nie stosuje sie poduszeczek wiec i tak na plasko musi byc a wlasnie zamiast kolderki to planuje rozek. co do kupna 2 rozkow - przejrzyj allegro i zobacz co maja w sklepach bo ja widzialam rozki z tym wkladem kokosowym wyjmowanym i na poczatku masz usztywniony a opzniej miekki. jesli idzie o noszenie to moj gin juz dawno powiedzial ze moge 2kg nosic nie wiecej ale lenistwo wzielo gore i dlatego nie poszlam 2 razy tylko za jednym zamachem wszystko przynioslam :) ale teraz bede juz bardziej racjonalnie zakupy rozkladala ;) Myszko Malwinistka - odstawienie soli to pierwszy krok do pozbycia sie opuchlizny, i to nie tylko w ciazy ale nawet przy zdrowym organizmie takie jest zalecenie lekarza, sol, vegeta i wszelkie kucharki, kostki rosolowe no i pikantnosci, po tygodniu powinna byc juz znaczaca poprawa. a co do materialow to na lato stawiam na bawelniana posciel nawet do lzoeczka, na zime mam flanelowa a przescieradelka frotte z gumka. kurcze u nas taka zimnica ze sie z domu wyjsc nie chce... a ja chyba baaardzo mam ochote na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - ja obraczki ani pierscionka nie nosze bo sa za luzne, w sumie przytylam 8kg ale potrafia mi spadac wiec grzecznie leza i czekaja bo wiadomo znaczenie sentymentalne jest wielkie i zguba moglaby byc bolesna. co od poscielki to owsem taki komplecik sie oplaca pod warunkiem ze nie ma sie juz wypelnienia (ja akurat mam 2komplety) i planuje sie baldachim (dla mnie to tylko zbiorowisko kurzu jest) przybornik fajna rzecz i ladnie wyglada ale w kieszonke z tego co relacjonowala kolezanka wchodzi ci 1 pieluszka i bardziej on jest na zasadzie wygladowej niz praktycznej ;) Marylka - soki to tez w ciazy najlepsze takie domowe albo te w butelkach jednodniowe. trzeba uwazac na cukier z soczkow wlasnie bo niestety tez jest zdradliwy. ja probuje sie do sokow warzywnych na nowo przekonac ale jedynie fit mi podchodzi i nic innego nie daje rady pic. a jesil idzie o nasivin - widac ze co lekarz to inna opinia bo moj twierdzi ze nie wolno i tylko sol fizjologiczna/woda morska. mi pomagal sterimar i na suchosc i na pozbycie sie kataru. a tutaj wyciag z ulotki nasivinowskiej \"W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Decydując się na stosowanie u kobiety ciężarnej lub w okresie karmienia piersią należy przestrzegać zalecanego dawkowania, gdyż przedawkowanie może zaburzać transport krwi do płodu oraz hamować laktację.\" kotlety zrobione, miesko na pieczen natarte i nafaszerowane, teraz tylko musze poszukac cieplego swetra ktory nie siega do pol brzuszka i moge smigac w spacery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, wlasnie worcilam od lekarza. z małym wszystko dobrze, ładnie rosnie i przybiera na wadze- teraz ma 1130 gr :-) ja oczywiscie tez przybieram na wadze :-) zaczynam 29 tydzien i koniec pracy!!! :-)) lekarz powiedzial ze jestem dzielna ze tyle przepracowalam, ale teraz to mam sobie zrobic wakacje :-) ciesze sie ze w koncu podjelam ta decyzje, teraz bede czesciej tu zagladac ;-) my w tym tygodniu skonczymy remont małego pokoju, potem duzy pokoj i jak juz bedzie czysto to zaczynam kompletowac wyprawke (ale nie za duzo i nie wszystko bo z poczatkiem czerwca dostane rzeczy od kuzynek) . Istraa, na pościel \"od Aneczki\" jestem juz zdecydowana! kupuje ja na pewno ;-) i chyba tą w zyrafki ;-) rozek kupie jeden- mysle ze wystarczy a do wozka poki co nic nie kupuje- na poczatek rozek albo kocyk moze posluzyc do przykrycia. Fajnie Aneczka ze trafilas na ta pościel ;-) Marylka, ja tez juz jakis czas temu przerzucilam sie na wode niegazowana i jakos sie przyzwyczailam do jej braku smaku hihihi a co do koncentracji to moja rowniez sie pogorszyla. Ale nie ma sie co dziwic- nasze mysli krążą juz tylko wokol lipca :-) Myszka ja rzeczy w rozmiarze 56 i 62 kupie bardzo malo- wszyscy mowia ze nie sa one na dlugo. Moja kolezanka swoje dwumiesieczne dziecko ubiera juz w ubranka na 74 :-) ten Mały to niezly gigant :-) Basiu jak bede robic pizze to skorzystam z Twojego pomyslu ;-) ja i moj narzeczony uwielbiamy przyprawy ;-) Anulka 78- przyjemnego grilowania życze- ja tez sie dzis wybiram na urodzinowego grila a Ty Anczko droga nie przytargaj z tego spaceru znowu 7kg zakupow! zrozumiano?? :-) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- bo to jest wlasnie super oferta dla tych, ktore nic nie maja i -moim zdaniem -bardzo oplacalna. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko dzieki:)jestes nieoceniona:) justka tak chyba zrobie minimalistycznie a potem z maluszkiem bede dokupowac:) a co do pufchniecia rąk to wczoraj jak sciagalm zareczynowy pierscionek to az sie poplakalam i potem tej obraczki sie nie dalo zdjac i dalej łzy (to chyba b.sentymentalne podejscie)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka26 tez to zamawilam ,wspaniala sprawa i jak na moje tez sie oplaca jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biorę tą poścelkę, tyle, że od razu z wypełnieniem (komplecik 6 elementów). Zaserwowalam myszki w serki na niebieskim tle i piaskowe misie, do tego rożek i jeszcze ze dwa frotowe prześcieradła i zastanawiam się nad jednym bah=jerem, czyli falbankowym prześcieradełkiem :-) Jeśli idzie o te komplety całościowo, to u tego sprzedawcy czy kupuje się wszystko pojedyńczo, czy razem, to cena wychodzi ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie bylo na kafeterii a to wszystko przez tepse-zrezygnowalismy z neostrady i podpisalismy umowe z netia no i zaczely sie klopoty z dostepem do internetu ( tepsa sie nie mogla dogadac z netia ). Mam nadzieje ze teraz juz internet bedzie hulac bo ja jeszcze nie mam ani jednej rzeczy dla mojego maluszka:( a planuje kupowac na allegro. Mam pytanko odnosnie remontu pokoju dla dziecka. Jakiej firmy farbe polecacie do malowania pokoju. Wiem ze taki temat byl juz poruszany ale za chiny nie moge go znalezc. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od fryzjera i wyglądam jako tako :) Dzisiaj w tramwaju babka siedząca za mną powiedziała mi (jak już wychodzilam), że wstydzilabym sie i ze pewnie swoje dzieci tego też naucze (chodzilo o siedzenie)! Więc jej powiedziałam że jestem w 7 miesiącu ciąży i to ona powinna się wstydzić za takie uwagi. Coś mi sie wydaje, że wwcześniej mojego brzucha nie widziała. Przynajmniej ma nauczkę żeby się nie wychylać :). Tak czy siak najgorsze są właśnie \"stare baby\". Co do wyprawki, to obiecałam sobie, że zacznę ostro działać w maju zaraz po wypłacie. Wypłata już doszla, więc jak wróce od rodziców to zabieram sie za zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meggie, my tez pod koniec lutego zrezygnowalismy z neostrady i teraz mamy netie, ale dwa tygodnie bylismy bez netu- bo tak samo jak u Was tepsa nie mogla sie dogadac z netia. Ale teraz za to dziala bez zarzutów. my malujemy duluxem- kolory swiata, ale chyba ktos tu kilka miesiecy temu pisal o farbach do pokoju dzieciecego- nie jestem pewna czy to nie byly farby snieżka. Anulka, na mnie tez dzis taki niemily starszy pan brzydko sie gapil jak siedzialam. Ale jak banda za przeproszeniem gówniarzy siedzi a kobieta w ciazy albo ktos starszy stoi to nikogo to juz nie dziwi! i uwagi sie nie zwarca bo teraz kazdy twierdzi ze takim wyrostkom lepiej nie podskakiwac. Teraz dopiero sie przekonalam ile kultury ma nasze spoleczensto. to przykre ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dlugo sie nie odzywalam ale mialam straszny tydzien. Wszystkim nagle sie przypomnialo ze niedlugo ide na zwolnienei i wszyscy chca z czegos poprawiac a siedze pozniej i sprawdzam te wypociny w domu. Do tego moj maturzysta dal mi setki rozmówek do poprawienia i spedzam nad tym cale wieczory. Mimo wszystko znalazlam troche czasu na pobieganie po sklepach i mam juz praktycznie wszystko dla dzidziusia. Ciuszkow to kupowalam tak po trochu jak tylko mialam okazje i jak to wszystko zebralam to wyszla niezla ilosc :))) Dzisiaj zamowilam wozek ze wszystimi mozliwymi dodatkami wiec wreszcie bede spokojna ze mam to zalatwione. Aneczka ja dzisiaj dostalam wreszcie ten przewijak z oslona na glowke. Oblecialam caly Poznan i juz myslalam ze nic z tego ale dostalam wreszcie taki w sklepie Pati i Max na Polnej. Nie wiem czy jest to wieksza siec sklepow i czy w poblizu twojego miejsca zamieszkania jest taki sklep ale jesli tak to powinnas tam zajrzec. Przewijaki z oslona na gowke sa tez w Mothercare ale nie sa usztywniane wiec nie nadaja sie na lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizacja!!! Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....30.... ..04.07.07..........+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....31........05.07 .07 ???......+8 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......30.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....30.....08 .07.07..+12synuś Anulka78.......Ania..........29......Szczecin......31.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....29.. ..10.07.07...+9..C? termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...29.... 18.07.07....+12 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....28....23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....27.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczyny ze wszystkie wybiracie sie powoli na zwolonienia, a ja dopiero półtora miesiąca temu wróciłąm do pracy :):) ale praca mi służy, wiec chce pracowac do oporu. troche mi to przeziebienie dokucza, ale szefowa wygoniłą mnie szybciej do domu dzisiaj, a mąż podjechał pod samąbrame w pracy, abym nie musiała nigdzie dalej chodzic, wiec mam nadzieje, ze będzie :) co do kataru, to spróbuje pozbyc sie go bez środkó farmakologicznych, moze sie uda, a bede spokojniejsza. yglada na to, ze co lekarz, to inna opinia na ten temat, wiec lepiej nei ryzykowac. obłoże sobie starym sposobem nos penatenem i mam nadzieje, ze mi przejdzie :) marylka ja tez od paru dni nie moge sie na niczym skupic. biore do reki rzeczy i gubie je, albo zapomniam co miałam z nimi zrobic :) nie mówiac juz o pisaniu pracy!! miałam taaakie plany na weekend., a dopiero dzisia jw pracy udało mi sie jednastrone spłodzic :) no ale moze to przez to ze troche jestem zaziebiona i generalnie nie w formie. anulka26, ja akurat nie chce baldachimu i falbanki przy łóżku, wiec chyab zamówie komplet bez tego a za to dokupie rożek :) wydaje mi sie, ze jak bedą upały to pod tym baldachimem dziecku powietrza zabraknie :) anulka78 na pewno wygladasz ślicznie, a nie jako tako :):) a co do wrednych bab w autobusie, to tez zdążyłąm jedną niemal identyczna przygode zaliczyc, wiec wiem, co to znaczy kultura w takich sytuacjach. wszystko jest ok, dopóki same ustępujemy miejca, jak ktos ma ustąpic nam, to zaczyna robic sie wielki problem... justka gratuluje zdrowego dzidziusia! a co do pierścionków, to pilnujcie ich uważnie, bo ja przez swoje ciażowe roztargnienie zdążyłam juz dwa zgudbic! dobrze, ze obrączka lezała sobei bezpiecznie i przezornie w pudełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki....mam pytanko,czy wy tez tak się wzruszacie...mnie wystarczy że coś nie jest po mojej myśli to już płacze,i to bardzo często...tak samo jak się wkurzę to zaraz rycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRAAAAA HURRRAAAAA HURRRAAAA alez mam wspanialy nastroj, odebralam od kolezanki czesc praktyczna pracy magisterskiej ktora sprawdzal nowy juz promotor (od soboty mamy innego bo ten wczesniejszy w stanie krytycznym w sziptalu) no i oprocz bledow jezykowych wszystko inne jest ok!!! no to jeszcze TYLKO nachmalic 35stron praktycznej i wszystko gotowe :D mam na to 3tygodnie bo ten tydzien chce zeby byl bardzo rodzinny ale licze ze sie spreze i do konca maja wszystko wysle. czasami jednak zycie sprawia i mile niespodzianki!!! Pestka - to ja mam nadzieje ze juz wszystkich wypoprawialas i ci zyc dadza. od kiedy bierzesz L4? jednak teraz pewnie juz z dojazdami sie ciezko zrobilo...takiego sklepu jak piszesz w naszych okolicach nie ma ale bede dalej szukala przewijaka z oslonka... ile zaplacilas za ten swoj przewijak? jak mozesz to zrob fotke i bys tu wrzucila zebym w ogole zobaczyla czy to jest w ogole to o co mi chodzi. bede wdzieczna i to bardzo!!! na jaki wozek sie ostatecznie zdecydowalas??? malwinistka - no ja tez sie wzruszam, jak graja hymn nawet :) maz sie smieje ze ostatnio jak sluchalam wiadomosci to tez lzy w oczach mialam i on do tej pory nie wie czemu :) Anulka - bylo powiedziec pani ze kobiety ciezarne tez maja przywileje w postaci miejsca siedzacego, co ciekawe zauwazylam bedac w przychodni u laryngologa z mala ze mezczyzni predzej miejsca ustapia badz przepuszcza w kolejce niz kobiety, a chyba powinno byc odwrotnie bo to babki wiedza w znakomitej wiekszosci co to znaczy byc w ciazy... Meggie - ja odradzam gotowe farby duluxa - niby maja byc zmywalne ale niestety po przetarciu ich zostaja plany w miejscu wilogtnej szmatki, szkoda kasy :( do dziecinnych pokoikow znajome wszysstkie polecaja sniezke disney bo to hipoalergiczne sa i dosc ladne kolorki. my u corci malowalismy teraz lateksowa z nobiles 4 pory roku no i kolor wyszedl sliczny, cenowo dosc korzystnie, szybko schnie no i pokrywa za 1 razem. co do dostawcow internetowych - od 3 lat mamy neostrade i jestesmy bardzo zadowoleni nie mielismy nawet dnia awarii czy braku netu a wszystko smiga jak znalazl.od roku mamy jeszcze livebox to juz w ogole - tanie rozmowy z USA, tylko 2gr na minucie drozej niz skype czy tlenofon ale za to jakos rozmow idealna, no i 2 kompy podlaczone bezprzewodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Aneczka, wlasnym oczom nie wierze, ze moglastak napisac. gratuluje pracy mag., sama jestem promotorem wiec rozumiem Twoja radosc, ale tekst typu: "HURRRAAAA alez mam wspanialy nastroj, odebralam od kolezanki czesc praktyczna pracy magisterskiej ktora sprawdzal nowy juz promotor (od soboty mamy innego bo ten wczesniejszy w stanie krytycznym w sziptalu" ...."czasami jednak zycie sprawia i mile niespodzianki!!!" normalnie mnie zmroził. czlowiek jest w stanie krytycznym, a Ty piszesz hura hura, bo idziesz dalej? ehhh wszystkiego dobrego. zycze Ci jak najlepiej, ale czasem chyba trzeba pomyslec, co sie pisze. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynka chyba nie zrozumialas o co mi chodzi... hurra bo udalo mi sie zaliczyc 1 czesc mimo ze czlowieka nie widzialam na oczy i nie wiem kim jest ani on mnie nie zna, hurra dlatego ze ja nie moge jezdzic na zjazdy i wszystko jest przez innych zalatwiane i dla mnie to sukces ze cos idzie do przodu. Zal mi mojego dotychczasowego promotora i dzwonilam sie o jego zdrowie dowiadywac bo bardzo cenie go jako czlowieka i wykladowce wiec prosze nie oskarzaj mnie ani nie oceniaj bo mnie po prostu nie znasz. Mam trudna ciaze i mimo wszystko staram sie zaliczyc rok nie poddajac sie, mimo ze moje mysli sa miliony kilometrow od spraw naukowych to ja jednak staram sie i pisze i uwierz mi to ze ta 1 czesc przeszla to olbrzymi sukces. Ja nie mam tu nawet dostepu do zbyt wielu ksiazek w mojej pipidowie i wsztstko co mi sie udaje to dzieki przychylnosci ludzi ode mnie z roku!!! . Uwierz mi ja przezywam prawdziwa traume jesli idzie o ciaze (bo nie wiem na ile dokladnie czytalas nasz temat ale moja ciaza nie jest po prostu zagrozona z powiklan ciazowych - oprocz tego nasze malenstwo ma wrodzona wade i czeka je natychmiastowa operacja i dluga rekonwalescencja) i kazda drobna rzecz mnie cieszy, nikomu nie zycze zeby przechodzil cos takiego przez co nam przyszlo przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
wiem aneczka, sledze twoje wpisy i trzymam za Ciebie kciuki. z calego topikuakurat Ciebie uwazałam za te najbardziej zyczliwa, wrazliwa i otwarta, tym bardziej zdziwil mnie ten zestaw informacji o radosci z nowego i w tle stanie krytycznym starego promotora. Zycze powodzenia z magisterką i wszystkiego dobrego dla maluszka w brzuszku - wierze, ze dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×