Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

ach ANULKA... te usteczka jak malowane!!! jak jej takie zostana to zaoszczedzisz na szminkach i blyszczykach ;) slooodka jest Wasza Martynka, tatus pewnie dumny i blady co? ja dzisiaj pol dnia sie martwilam ze Krzysiolina nie kupka, nawet czopki glicerynowe i herbatke plantex nabylam no a wieczorem 3bomby pieluchowe byly wiec sie z lekka uspokoilam. ja chyba nigdy sie nie pozbede schiz jesli idzie o te jego jelitka... strasznie ciezko sie z takim czyms zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
anulko, prosze, popisz mi troche o personelu i reszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
to ja konczylam i ja zaczynam dzien:) noc niezbyt fajna, czulam dyskomfort w lozeczku i juz nie spimy od 6.30. ktos dzis planuje rodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez juz nie śpie..... ja dzis nie rodze :-) ja poczekam do piatku :-) a dzis mam gości- przyjeżdza kolezanka z 5-miesiecznym bobaskiem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka Wasza Martynka jest uuuuuurocza ;-) Aneczka Wasz Krzysiulek zdrów jak rybka ale wierze ze sie martwisz i dmuchasz na zimne..... Nowa ja mam od niedzieli jakis nagły przypływ sił i energii, ciagle biegam ze szmatką i sprzatam juz nie mam czego czyścic :-) Wisienka to przykre ze dla niektorych lekarzy jestesmy jedną z wielu ktora przychodzi i maja nas głęboko w d.... najwazniejsze ze wszystko wyszlo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _fernanda_
Wiatm, Anulka, Jola, Marylka serdecznie grtatuluje!!! tak miło oglada sie wasze pociechy :) Ja zamiast na porodówce wyladowałam na pogotowiu ostre zapalenie ucha, 3 dni lezalam w łóżku nie przemeczajac sie i tylko modlilam sie zeby nie zaczac rodzic, nie dala bym rady z tym bólem ucha, dzis jest juz troszke lepiej, jutro mam sie zglosic na izbe, jak w piatek chcieli mnie zostawic to jutro chyba cos ze mna zrobia, a moze odesla, zobaczymy w sumie juz chce mniec to za soba i przy sobie moja mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow fernanda ty masz termin juz na jutro :-) to lecz uszko i śmigaj na porodówke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz na nogach. jestem w szoku, bo słonce wyszło! zaraz jakis prysznic, drugie śniadanko ;) i kolejny dzien obijania sie :) dzisiaj mam ostatnie USG, ciekawe ile mój maluch waży :) anulka malutka cudeńko!!!! śliczna jak wszystkie nasze lipcowe dzieciaczki :):):) oj wisienko roztrzepanie to moja druga ciążowa natura :) przynajmnije pilota wczoraj nowego kupiłam. szkoda tylko ze ma podstawowe funkcje, bo nagle mi sie wydaje ze jest za ciemny obraz i nic nie moge z nim zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas kolejna przespana nocka. normalnie ubostwiam moje dziecie. poszedl spac ok 22giej i dopiero 3.30 sie obudzil na zarelko. pozniej znowu 5.30 i 6.45 ale to juz baaardzo przyzwoite pory. No i ubostwiam mojego slubnego bo nim ja zdaze wstac z lozka jak Krzys zakwili to maz juz mi go do lozeczka przynosi wiec na dobra sprawe otwieram jedne oko daje cyca i dalej sobie smacznie spimy juz we 3 :) ojjj wygodna jestem ze ho ho :D Justyna jeszcze troche jeszcze troche, moze maluszek postanowi jednak poczekac do terminu :) Justka szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bys z ta szmatka zahaczyla o nasze mieszkanko, totalnie nie mam zapalu do prac domowych, wole z Krzysiem miny postroic :P Fernanda kuruj sie kobitko bo tu zaraz lokator sie ujawni i mama musi byc w formie :) mi i malej na ucho zawsze pomaga atecortin, no i caly czas watka w uchu. mam nadzieje ze ci juz to mija. Basiu nowy pilot jest wiec teraz mozesz sie porelaxowac przed tv. 3mamy kciuki za dzisiejsze usg i czekamy na wiesci maluszkowe po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka wierz mi ze bardzo chetnie bym z ta szmatką do Was przyjechala hihihi jak mam czas to lubie sprzatac a w taka pogode to zbyt wielu rozrywek nie mam. No i te moje sprzatanie to chyba tak na zapas, bo potem to na pewno nie bede miala tyle czasu i ochoty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ten Wasz Krzys to prawdzie złoto, naje sie i ładnie spi. Kochany zuch z niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
oby aneczko, oby:) maz narazie kladzie instalacje, a ja zachodze w glowe co bedzie, jak zacznie szlifiwac tynki... dlatego ja nie nadwyrezam sie, choc wczoraj juz mnie naszlo na mycie sterty naczyn pod prysznicem, bo zlew niestety odlaczony, ale co poczac, jak wiem ze moj pracus zadka nie ruszy zeby cos zrobic i pozniej i tak mnie to czeka. dzisiaj brzuszek mnie pobolewa, ale teraz juz musze sie trzymac w kupie ponad termin:) chyba jestem jedyna ciezarowka ktora nie chce puscic swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
witam wszystkie lipcóweczki :) Justyna ja też nie chce puścic swojej kruszynki przed terminem i więc zaciskam nóżki do soboty a potem niech się dzieje co chce:) Anulka gratuluje ślicznej córeczki :) Oj jakiego mam dziś lenia, nic mi się nie chce robic...najchętniej poszłabym spac spowrotem ale to grozi później nie przespaną nocką :/ Mam jeszcze pytanko do rozpakowanych mamusiek: jak Wam się sprawdza waga z USG bobaska z wagą z jaką ma po urodzeniu??? Bo ja się ostatnio dowiedziałam że moja dzidzia ma ponad 4 kg i jestem troszke przerażona :) pierwsza ciąża, ja jestem szczupła i brzuszek też taki normalny nie jakiś olbrzymek :) więc gdzie taka duża dzidzia się tam zmieści:) miłego dnia dla Was i Waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
nie wiem co ci napisac wisienko, wiem ze ten wywar ma wlasciwosci poronne we wczesnym stadium, ale jak teraz zadziala to pojecia nie mam. poczytaj w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka z lisci malin
nie przyspiesza,tylko dziala rozmiekczajaco na szyjke.Ma sie po tej herbacie lepiej i szybciej rozwierac,jest podobno elastyczniejsza. Herbate nalezy pic od 36 tygodnia,bo podobno trzeba czasu,zeby zaczela dzialac.Tak mowia polozne,ale czy to sie sprawdza,to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki,ale te wasze dzidzie są słodkie!!! NOWA powodzenia u lekarza,ty już niedługo też będzięsz rozpakowana.... WISIENKA jeśli chodzi o maliny to słyszałam że przyspieszają,tak samo jak seks...czemu tak ci się śpieszy ,ja jeszcze chce żeby moja niunia trochę poczekała,a chyba jesteśmy na ten sam termin?? ja dziś znowu mam lenia,szczerze mówiąc oszczędzam się bo wiem żę niedługo jak urodzę to się zacznie... wczoraj byłam w carry i zakupiłam sobie na poprawę humoru 3 bluzeczki ,którąś napewno nałoże na wyjście ze szpitala... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDNAK WYROK DZIS ZAPADL jutro ide do szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:( Lekarz zmierzyl miednice i jest waska mowi ze najprawdopodbniej bedzie cesarka jutro mam na 8 rano sie zjawic do szpitala na czczo?to myslicie ze juz jutro to zrobia?? skoro mam byc na czczo ?? ja bym chciala jak najszybciej boje sie ze bede bez sensu lezec 5 dni szpitalu bo beda czekac na skurcze...:( jestem przerazona ,nie chce zeby ten dzien sie skonczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Aneczko ten twoj synus to prawdziewe zloto. Nic tylko pozazdroscic. Anulka twoja mala jest przecudna, tylko schrupac ja. Wisienka nie jestem przekonana, ze ta herbatka cos ci pomoze. To chyba zalezy od organizmu i od dzidzi. Ja dziennie mojego meza molestuje - juz od ponad tygodnia, do tego sprzatam jak szalona wielki dom, a uwierz mi ze jest tu sporo km do przebycia po wszystkich pomieszczeniach, nie wspominam o bieganiu po schodach gora -dol i nic... :( Nawet brzuszek nie opuscil mi sie, szyjka nie skraca sie, a zawor jak trzymal tak trzyma :D Juz odpuscilam sobie. Niech mala zdecyduje kiedy wyjdzie, zwlaszcza, ze jeszcze tyd do terminu zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko no musze przyznac, ze u ciebie mężczyźni stająna wysokości zadania :):):) mam nadzieje, ze mi tez będzie mężus małęgo do łóżka przynosił. zarzeka sie, ze bedzie, ale on ma taki cieżki sen, ze go bomba atomowa nie ruszy ;) no zobaczymy :) nowa, głowa do góy! skoro masz byc na czczo to pewnie zrobią ci cc :) albo przynajmniej badania. na pewno nikt cie bez sensu nie bedzie trzymał w szpitalu :) i skad te kwaśne miny! juz niedługo bedziesz trzymała swoją upragnioną dziecine na rączkach :):) wisienko mi sie wydaje, ze te herbatki są po prostu zdrowe i tyle :) nie wyolbrzymiałabym dobroczynnych właściwosci ich działania, bo w zasadzie każda herbatka owocowa czy ziołowa ma na cos wpływ, ale bez przesady :) do de Preety Agrawal chodziłam właśnie do szkoły rodzenia. Jest hinduską, doktoryzowała sie juz u nas. pierwsze dziecko rodziłą u siebie w Indiach, drugie we wrocłąwskim szpitalu i po doświadczeniach z naszymi placówkami trzecie urodziłą w domu :) twierdzi, ze dla nas ogólnie są zdrowsze różne rodzime napary, bo herbata zielona moze i zdrowa, ale tak narpawde to dla osób, które mieszkają na Dalekim wschodzie, gdize te liscie rosną :) jest zwolenniczką spozywania tego, co rosnie i dojrzewa w miejscu w którym sie mieszka :) a co do terminu, to obnawiam sie, ze nasze dzieciatka bedą miały w nosie, któe daty nam sie podobają i i tak wyjdą kiedy będą chciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od jakiegos czasu czytam was i bardzo mi sie wasz topik podoba.Jestescie takie zzyte z soba.Przezywalam z wami wasze leki,zwlaszcza o malego Krzysia,duzo sie od was dowiaduje,postanowilam napisac,bo sama mam termin za dwa tygodnie i 1 dzien.I tez boje sie,ale wy podnosicie mnie na duchu. Sliczne macie dzieciaczki.Pozdrawiam was serdecznie i zycze duzo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia_81 dzieki za pocieszenia ale ja tak sie boje:(:(:( dopiero teraz odczuwam strach ,wolalabym nie wiedziec co mnie czeka ,a tak to jak czekanie na wyrok .Z nienacka jest lepiej ...,nie wyobrazam sobie jak mam sie zrelaksowac przed jutrem od jtura zmienia sie cale moje zycie:( dziecko juz nie bede mieszkac w rodzinnm domu ,bede tesknic za rodzicami:(...tak mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
NOWA będzięmy trzymać jutro za ciebie kciuki...ja właśnie wolę nie wiedzieć kiedy to nastapi,wolę żeby było taK Z NIENACKA... ALE NIE MARTW SIĘ ZOBACZYSZ WSZYSTKO BĘDZIĘ DOBRZE..I JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIESZ MOGŁA POCHWALICC SIĘ SWOIM MALEŃSTWEM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj e-v-a 🌼 🌼 🌼 Jesli nas podczytujesz to i pisz z nami. Wkoncu jestes lipcoweczka ;) Nowa wszystko sie ulozy - grunt to rozowe okulary, a nie pesymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva witaj kolejna lipcoweczko :) zapraszamy do pisania i teraz i po rozdwojeniu ;) 🌻 Basiu u nas ze snem to tak smiesznie bo normalnie to maz spi jak kamien ale przy corce i teraz przy Krzysiu jest bardzo czujny, no a moze chce po prostu pomoc dlatego spi jak zajac na miedzy.. wczoraj tylko godzinke byl sam z malym jak ja po zakupy polecialam i jak wrocilam to stiweridzl ze jednak mozna sie przy nim nameczyc bo mimo ze spi to nie jest latwo bo nie idzie go z rak odlozyc. troszke to meczace ale lekarka wczoraj powtorzyla zeby jak najblizej siebie go trzymac i najlepiej chodzic w mocno odkrytych bluzkach zeby mial bezposredni kontakt z moim cialem. Nowa - no to jutro 3mamy kciuki, jesli idzie o zjawienie sie na czczo to byc moze po to zeby ci od razu zrobili badania. jesli planuja cc to musze miec dokaldne wyniki robione 1-2dni wczesniej. no chyba ze w twoim szpitalu sa inne praktyki wiec co najwyzej cie zaskocza. a jesli idzie o zmiany to po prostu zaczniesz inne dorosle niezalezne zycie, zobaczysz nie taki diabel straszny jak go rysuja Wisienko u mnie kolezanki pily te herbatki malinowe, lataly po schodach i mezow wykorzystywaly jednoczesnie wiec nie wiem co najbardziej pomoglo :D a co do urlopu okolicznosciowego to firma nie ma nic do gadania - 2 dni ztyulu narodzin dziecka mu sie naleza na żądanie i oni nie maja prawa mu ich odmowic bo sa gwarantowane odgornie., niech walczy o swoje. i jeszcze pytanie - co ma nadzerka z zakazeniem wspolnego? kurcze nigdy o czyms takim nie slyszalam zeby celibat trzeba bylo miec... tez mam nadzerke i zaden lekarz mi slowem nie wspomnial o zakazach sexownych Olcia z ciebie to niezla zawodniczka z tym sprzataniem, podziel sie troche zapalem :) a jesli idzie o Malutka to ona pewnie postanowila was wziac na przetrzymanie i pojawi sie kiedy najmniej sie tego bedziecie spodziewali :D troche sie dzisiaj zmartwilam bo prawie po kazdym cycaniu mlodemu sie ulewa, przy Gabrysi nie mielismy tego problemu i teraz nie wiem czy Mlody sie za duzo najada czy cos nie tak z ukladem trawiennym ma... pojutrze sadny dzien i wizyta w centrum, zaczynam miec stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
e-v-a to pewnie masz termin jak my z malwinistka i wisienka:) no to jest nas 4:) zobaczymy ktora pierwsza polegnie:) ja sie wisience nie dziwie, lepiej rodzic teraz ciut mniejsze dziecko niz za miesiac olbrzymka, a przeciez 2 tygodnie jeszcze mozemy przenosic. ale ja wole cierpiec, a nie wydawac dziecka na swiat jak nie mam jeszcze warunkow, niech czeka pod serduszkiem, nigdzie mu lepiej nie bedzie:) aneczko nie zachwalaj tak tego szkraba, bo jeszcze mu sie odmieni:) jak ja z mala bylam w szpitalu to mi dziewczyny zazdroscily, ze mam tak spokojne dziecko i tak malo placze. w sumie narzekac nie moge, ale jak do 4-5 miesiaca trzeba ja bylo do 4 rano usypiac, bo wlaczyl jej sie tryb nocny to byla masakra:O ponoc drugie dziecko zawsze spokojniejsze, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckzo nam położna mówiła, ze niektóe maluszki tak mają, ze im sie po prostu bardzo ulewa, bo późno im sie kształtuje przełyk i umiejętnosc przełykania. a moze ma taki gorszy dzien dzisia jna jedzenie :) dorbze, ze jutro jedziecie do lekarza, to sie o wszystko wypytasz :) e.v.a witaj na naszym topiku!!! i koneicznie pisz co u ciebie, bo nie ma niczego lepszego na poprawienie ciażowego nastroju niż ploteczki i wymienianie siedoświadczeniami z kobietkami o podobnym stanie :):):) nowa tak to juz jest, ze zmiany w życiu są nieuniknione, ale to przeciez nie znaczy ze na gorsze :) ja tez kiedys nie wyobrażałam soebi zycia zdala od moich rodziców, bo to wspaniali ludzie, ale dorosłam, pojawiły sie inne potrzeby, a teraz odkryłam, ze bycie najmilszym gosciem w rodzinnym domku tez ma swoje zalety ;) zobaczysz, ze strach ma wielkie oczy i tyle 🌼 wisienko to aktycznie madra babka. jej szkołą nazywa sie \"Szkołą świadomego macierzyństwa\" i zajecia w pełni oddają jej nazwe. W ogóle opowiadała nam jak to jest u nich w Indiach, jak sie rodzi, dlaczego w Polsce jestesmy sto lat za murzynami, chociaz teoretycznie u nich rodzi sie w domu :) wszystkie babeczki wychodzą z jej zajęć silniejsze i z jakimś wewnętrznym przekonaniem, ze są w stanie góry przenosic :) a wszystkie wiemy, ze w ciąży to nieoceniona sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna a najwyzej :) moge pozachwalac najwyzej przechwale hihiih u nas z ta grzecznoscia co do 2dziecka sie sprawdza. corcia dopiero grubo po ukonczeniu pol roku spala ok 3godz ciagiem w nocy bo wczesniej cycanie co godzine :) a jesli idzie o Krzysia to nie dosc ze grzeczny to i mega posluszny, martwilam sie ze male kupki i do niego gadalam zeby byl kochany synek i sie obfajdal no i mam za swoje, nie dosc ze on po pachy obrobiony to i ja cala. tyle ze w naszej sytuacji kazda kupa to radosc wiec sie ciesze :D Basiu super ze do takiej fajnej szkoly trafilas, grunt to wlasciwe podejscie do czlowieka miec i wiedze no i umiejetnosc jej przekazywania. jesli idzie o to ulewanie to tak sobie mysle ze to przez lapczywosc, mlody co 1.5godz dzisiaj wcina i oproznia praktycznie obydwie piersi, teraz go nakarmilam z jednej i czekam zobaczyc co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lipcóweczki, troszkę późno się zgłaszam, bo już w niedzielę powinnam być ,,rozpakowana\" - ale co tam, warto zagościć choć na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
eh, basienko, jak ja ci zazdroszcze takiego domu. mnie nigdzie nic nie trzyma, moglabym nawet na biegun pojechac byle dzieci i ewentualnie meza miec przy sobie. nowa, nie pekaj, wszystko sie ulozy, a ty bedziesz szczesliwa, ze masz swojego szkraba. nic nie zastapi milosci do dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×