Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witam, Dziewczyny muszę sie wam pochwalić, wczoraj patrze a moje Roksanka ma na dole jednego ząbka :) tak jak chcialam żeby po prostu któregos dnia zobaczyc nie byla marudna, chyba bezbolesnie to przeszla, nie zauważyłam innego zachowania. Ja przez tydzien dawałam tylko jabluszko, jutro wprowadze marchewke, tez mysle jeszcze nad kaszka, ale to jeszcze poczekam pomału. Co do buteleczek to ja za kazdym razem myje i wyparzam i mleko robie na wodzie mineralnej. Dziewczyny idziecie na urlop wychowawczy? mi sie macierzynskie juz skonczylo teraz jestem na urlopie i 12 grudnia bym musiala wrocic do pracy roksanka bedzie miala rowne 5 miesiecy. bede szla na wychowawczy mam nadzieje ze kasa damy jakos rade bo nie zalapiemy sie na platy wychowawczy. naprawde w tym kraju nie da sie zyc, uwarzam ze macierzynskie powinno byc conajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny muszę sie wam pochwalić, wczoraj patrze a moje Roksanka ma na dole jednego ząbka :) tak jak chcialam żeby po prostu któregos dnia zobaczyc nie byla marudna, chyba bezbolesnie to przeszla, nie zauważyłam innego zachowania. Ja przez tydzien dawałam tylko jabluszko, jutro wprowadze marchewke, tez mysle jeszcze nad kaszka, ale to jeszcze poczekam pomału. Co do buteleczek to ja za kazdym razem myje i wyparzam i mleko robie na wodzie mineralnej. Dziewczyny idziecie na urlop wychowawczy? mi sie macierzynskie juz skonczylo teraz jestem na urlopie i 12 grudnia bym musiala wrocic do pracy roksanka bedzie miala rowne 5 miesiecy. bede szla na wychowawczy mam nadzieje ze kasa damy jakos rade bo nie zalapiemy sie na platy wychowawczy. naprawde w tym kraju nie da sie zyc, uwarzam ze macierzynskie powinno byc conajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny muszę sie wam pochwalić, wczoraj patrze a moje Roksanka ma na dole jednego ząbka :) tak jak chcialam żeby po prostu któregos dnia zobaczyc nie byla marudna, chyba bezbolesnie to przeszla, nie zauważyłam innego zachowania. Ja przez tydzien dawałam tylko jabluszko, jutro wprowadze marchewke, tez mysle jeszcze nad kaszka, ale to jeszcze poczekam pomału. Co do buteleczek to ja za kazdym razem myje i wyparzam i mleko robie na wodzie mineralnej. Dziewczyny idziecie na urlop wychowawczy? mi sie macierzynskie juz skonczylo teraz jestem na urlopie i 12 grudnia bym musiala wrocic do pracy roksanka bedzie miala rowne 5 miesiecy. bede szla na wychowawczy mam nadzieje ze kasa damy jakos rade bo nie zalapiemy sie na platy wychowawczy. naprawde w tym kraju nie da sie zyc, uwarzam ze macierzynskie powinno byc conajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva wszystko bedzie ok. To dla ciebie i twoich dzieciaczkow 🌼 🌼 🌼 Fernanda gratuluje pierwszego zabka. Ciesz sie, ze tak bezbolesnie Roksanak to przeszla, bo Semi w czasie zabkowania to okropna byla, a teraz znowu wrocilo jej marudzenie i pcha wszystkie paluch do buzi - podejrzewam, ze znowu cos jej niedlugo wyjdzie. A co do urlopu macierzynskiego to ja pracuje u meza, wiec nawet nie myslalam to tym, ale na pewno do pracy nie wybieram sie jeszcze - sadze, ze dzidzia jest jeszcze troche za mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva wszystko bedzie ok. To dla ciebie i twoich dzieciaczkow 🌼 🌼 🌼 Fernanda gratuluje pierwszego zabka. Ciesz sie, ze tak bezbolesnie Roksanak to przeszla, bo Semi w czasie zabkowania to okropna byla, a teraz znowu wrocilo jej marudzenie i pcha wszystkie paluch do buzi - podejrzewam, ze znowu cos jej niedlugo wyjdzie. A co do urlopu macierzynskiego to ja pracuje u meza, wiec nawet nie myslalam to tym, ale na pewno do pracy nie wybieram sie jeszcze - sadze, ze dzidzia jest jeszcze troche za mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwalam sobie wpisac sie do tabelki :D Aneczka1979....Krzyś...12czerwca..2950/49..7125/72.. cyc... 2dzieci Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........???....butla f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem:) wczoraj bylo sympatycznie, ale krociutenko:(przyjechali goscie o 19, a o 21.30 juz sobie szli. musialam posprzatac, pozniej tej mojej gadzinie zrobilam masaz, obejrzelismy film i padlam jak mucha. byli tylko dawni lokatorzy z synkiem i znajoma para slubnego, wieczor w stylu japonskim, polozylam na podlodze koce zeby dzieci mialy sie gdzie bawic:) a dzis bylam u taty, gabi jak zawsze zadowolona, bo miala dwie cioteczki do zabawy:) z kredytu nici:O mimo ze moj tata nic na tym nie straci, a zaproponowalam mu 10.000zl nie chce sie w to mieszac... trudno, konczy sie rok, ja mam umowy z dawnymi lokatorkami, bedzie trzeba pokombinowac:P jak nikt nie chce normalnie dac mi kredytu to zrobie przekret:P nawet moi byli lokatorzy juz sie zglosili na chetnych do zamieszkania:) ksawciu wlasnie mi zasypia na ramieniu, wiec zaraz zabieram sie za robienie aukcji:) a te pasozyty mnie kusza, ale nie mam gdzie sie pochlapac zeby wygrzac cia;lko, mysle ze u mojego slubnego by bylo tego miliony:P wiecie, janie cierpie tego, ze jest takim maminsynkiem, ze zmusza mnie do zycia w takich warunkach, ze jest nieczuly, zlosliwy i ogolnie wstretny, ale i tak go kocham... dobra, dziecie idzie juz lulu, bo gabi to w drodze powrotnej padla i ja zabieram sie do roboty:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem:) wczoraj bylo sympatycznie, ale krociutenko:(przyjechali goscie o 19, a o 21.30 juz sobie szli. musialam posprzatac, pozniej tej mojej gadzinie zrobilam masaz, obejrzelismy film i padlam jak mucha. byli tylko dawni lokatorzy z synkiem i znajoma para slubnego, wieczor w stylu japonskim, polozylam na podlodze koce zeby dzieci mialy sie gdzie bawic:) a dzis bylam u taty, gabi jak zawsze zadowolona, bo miala dwie cioteczki do zabawy:) z kredytu nici:O mimo ze moj tata nic na tym nie straci, a zaproponowalam mu 10.000zl nie chce sie w to mieszac... trudno, konczy sie rok, ja mam umowy z dawnymi lokatorkami, bedzie trzeba pokombinowac:P jak nikt nie chce normalnie dac mi kredytu to zrobie przekret:P nawet moi byli lokatorzy juz sie zglosili na chetnych do zamieszkania:) ksawciu wlasnie mi zasypia na ramieniu, wiec zaraz zabieram sie za robienie aukcji:) a te pasozyty mnie kusza, ale nie mam gdzie sie pochlapac zeby wygrzac cia;lko, mysle ze u mojego slubnego by bylo tego miliony:P wiecie, janie cierpie tego, ze jest takim maminsynkiem, ze zmusza mnie do zycia w takich warunkach, ze jest nieczuly, zlosliwy i ogolnie wstretny, ale i tak go kocham... dobra, dziecie idzie juz lulu, bo gabi to w drodze powrotnej padla i ja zabieram sie do roboty:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!1 ja siedze i pije piwko:) jestem pod wrazeniem ze moj macius zrobil kupke .....1wsza od 6 dni.....tylko czemu to musi byc 6 rano??:) justys ty sie naprawde zastanow, wiem ze go kochasz ale czy on zgadzajac sie na to ze mieszkacie w takich warunkach ciebie tak samo kocha??? przykro mi ze z tego kredytu nic nie wyszlo, tez mam takiego ojca:( wiecie co jestem bardzo szczesliwa, taka jakas szczesliwa,,, az mi skrzydla rosna:) maciej zdrowy, maz mnie kocha, chociaz jest starszy o 9 lat,,,,......... nie wiem ale pol piwa moglo mi zaszkodzic? takie glupotki pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. Maniu jeszcze nie kupilam tego balsamu ale w poniedzialek napewno to zrobię,poprostu nie miałam czasu iść do apteki a i kasy tez nie mialam w poniedziałek muszę isć do banku po pieniądze Dziekuje wam wszystkim za pomoc w wybraniu prezentu,i zdecydowalam sie ze bedzie to albo jezdzik albo rowerek trujkolowy albo klocki drewniane,narazie obserwuję aukcje bo mają fajne prawie jak nowe za połowę ceny,a co do klocków to ja mieszkam koło Wrocka i nie opyla mi sie jechać przez rozkopane miasto po klocki więc pozostaje alegro bo w mojej pipidówie to dopiero super markety typu tesco to dopiero buduja,ale wielkie dzieki. Dziś dzionek minał bardzo milo,Oli był ghrzeczny,usmiechnięty cały dzien,nauczył sie sam z sobą gadac a raczej piszczeć,super to wygląda bo przy tym robi super minki jakby to nie on tak piszczal. Dzisiaj upiekłam jabłecznik z pianaą z białek wiec zapraszam na ciacho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasko, jesli o mnie chodzi to bym ci polecila cos z serii little people fischera, gabi dostala na drugie swieta i bardzo lubi do dzis sie tym bawic. asiu, moj ojciec stwierdzil, ze on w kredyty nie wierzy i w sumie prawde mowi, od lat nie maja nic swojego i sie po lokatorskich plataja:O szkoda tylko, ze mi nie wierza, ze niczego nie ryzykuja, a moga zarobic 10.000 ktore ja bym splacala. a ty asiu to tez mialas szczescie z rodzicami:) moje nowe aukcje, zaraz bede dalej wystawiac, tylko siusiek dzis niespokojny:O cos mnie tam pod palcem drapie jak jezdze, ale zobaczymy jutro. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9037944 trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co korzystaja z allegro przydatne pliki: http://www.szablony-allegro.pl/download.php a to juz zdjecie naszego pokoiku:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27cceac230011e44.html taaa, mam slup na samym srodku!!! to prawie jak rura:P nasz materac schowany byl za lozeczkiem, normalnie siega do slupa i polki, a wczesniej lezal na samym srodku. oczywiscie drzwi do szafy sie nie doprosilam... nie patrzyc na kurz na radiu:P a tu gabrysia po jednym ze spacerow:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4fc916a31dca0933.html weszlysmy, ja zmienilam na wstepie pieluche, a w miedzy czasie stalo sie:P kazdemu sie moze zdarzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wygralismy :) tak sie objadłam wczorja chipsów, ze dzisiaj żołądek mam lekko sfatygowany, no sla było fajnie :) wrócilismy do domu przed 1:00 i musze przyzbac ze dzisiaj oczy mam troche na zapałki, ale Kubus i tak dał mi w nocy pospac, bo obudził sie o 4:30 na mleczko a potem spał do 8:30 :) eva a cieżki był ten but? jak dzisiaj po nocy, wszystko w porządku? fernada gratulacje dla Roksanki w okazji pierwszego ząbka 🌼 a co do urlopu, to ja niestety po urlopie macierzynskim i zwykłym, któy włąsnie mi sie zaczął, bo pozbierałam za cały rok wracam do pracy 7 stycznia o ile dobrze pamietam. posiedziałabym jeszcze z Kubą ze dwa trzy miesiace, no ale finansowo nam sie to zupełnie nie kalkuluje niestety :( a jakie są zasady otrzymania płątnego wychowawczego? kokopelasa ale bym teraz do kawki zjadła sobei tego twojego jabłeczniczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu własnie tez nie weim dokadanie jak to jest ale wchodzi na to ze nie mozna przekroczyc 504 zł na osobe. i licza sie dochody z zeszlego roku, dla mnie to jest dziwne, bo ja juz nie bede miala zadnych dochodow, my nie mamy slubu to ja jestem samotna matka bez zadnych dochodow i nie dostane paltnego, ja musze sie dokladnie dowiedziec bo to jest bez sensu. wiem ze bede musiala mojego podac o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ...!!!! u nas wsio ok .... w sprawie wychowawczego wam nie pomoge .... a co do dlugosci to dlugosc na 2 dziecko jest taka sama jak na trzecie z tego co sie orientuje ... http://im.bobasy.pl/f/s/448354.jpg tu moja tesciowa .... zakochana w naszej corce: eva co do uderzenia tym butem ogolnie takie urazu czyms ciezkim albo uderzenia w glowe obserwuje sie tak : dziecko nie moze robic sie senne nie moze wymiotowac i nie moze dlugo spac .... z tego co wiem jak nic z tych rzeczy ktore napisalam sie nie dzieje to nie nalezy panikowac zazwyczaj konczy sie to siniakiem ;) jezeli jednak wystepuja ktores z tych objawow to moze byc objawe wstrzasu mozgu ... i tzreba gnac do szpitala ... Gratulacje dla Roksanki ... z okazji zabka ... kurna trochu popracowalam nad stronka na bobasach ... fajnie to mozna porobic dzis jeszcze zrobie maly pokaz slajdow i juz bedzie git... zmykam bo niunia wstala ... pozdrowionka i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Oli bawi się z tata a ja mam czas poklikać. Justynko rzeczy na alegro masz fajne zastanawiam sie nad tym dresikiem na dwulatkę,ale nie wiem czy byłby dobry na moją chrzesnice ana ma 20 miesiecy i jest jak na swój wiek wyrośnięta,podaj mi wymiary spodenek i długośc bluzy i rękawków,nie wiem czy zdąze ją zmierzyć bo sie opłaca i może mnie ktoś wyprzedzic, ale spróbuje..a zdjęcie gabi no,no ale super az sie posmiałłam,poprostu padła ze zmęczenia. wisienko ja też bym była mega happy jak by mi óli dał przespać całą noc,już by mi niczego do szczęścia nie brakowało. Dziewczyny co do wychowawczego to ja juz pisałam mi na dzień dzisiejszy nie należy sie płatny wychowawczy bo nie mam rodzinnego czyli przekraczam 504 zł na osobe ale i to jest haczyk o którym babki w opiece nie mówia,istnieję tak zwane odliczenie od dochodu czyli przechodzac na wychowawcze biora dochody z zeszłego roku ale tylko męza,biorąc z urzedu skarbowego pit ,nawet jak sie razem rozliczaliście ,wyrzucają dochody wasze i zostaja tylko waszych mężów,i wtedy dzieląna ilość osób w rodzinie i jeżeli nie przekroczycie 504 zł to macie wychowawczy 400 zł do tego rodzinne na kazde dziecko i do tego mozecie odebrac drugiego tysiaca co sie należał przy urodzeniu i był zależny od dochodu(trzebo go wybrac w ciągu roku) Miłej niedzielki i do poklikania....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co do mebelkow olci ...Justys ja mam podbne tyle ze forte ... sa jakosciowo trochu lepsze od bleck& withe ...cenowo nie wychodza najgorzej ...ale jakosc naprawde super .... Olcia co do pedantow ... moj tez uwielbia porzadek ....ale skarpety nauczylam go jzu rzucac;)...jak porzdnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fernanda no niestety wszystko co zahacza o sprawy urzędowe w Polsce jest bez sensu. nam sie niestety nie nalezy płatne, a szkoda. no ale jak nabrało sie kredytów na mieszkanie, to tera trzeba to spłącac i chodzic do pracy, cos za cos. Mam nadizeje, ze chociaz tobie sie uda :) lalik śliczna jest stornka Julci :) ja niestety zawsze w tych kwestiach jestem jakos mało twórcza, no ale przynajmniej zdjecia Kuby są na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Basia-to byl taki krotki kozaczek na wysokim obcasie.Spadl miedzy glowke,a scianke lezaczka.Na buzi Raoula nie ma zadnego sladu. Lalik-juz bylam spokojna,bo nic sie nie dzialo,ale z tym spaniem,to bylo wieczorem i po pol godzinie polozylam go spac i spal do 6.00 rano.Obudzil sie normalnie,gaworzac,przebralam go i nakarmilam i spal do 9.00.Pobawilismy sie ,nakarmili i teraz chyba jest zmeczony,ale jak zwykle nie chce jeszcze spac.Troche marudzi,ale wiem ,ze za pare minut zasnie ,jak zwykle.Wiec nie wiem ,znowu jestem niespokojna,chociaz ten but nie spadl w zasadzie na glowe,tylko z boku,no ale but prawie taki duzy jak glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw interesy:P kokopelasko, podaje ci wymiary, jak chcesz, moge ten dresik dla ciebie wystawic, ile jestes gotowa dac:) dlugosc gory: 32 cm szerokosc: 28 cm (kamizelka 32 cm) rekaw: 29 cm spodenki: szer: 22 cm dlugosc: 49 cm dzieci mi sie o 1 pobudzily, a jak poszlam juz z nimi spac to do 9 spokoj:) lalik, fajne te twoje modelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jUstys mialam spytac fajnie ze jestes ;)..... bo tak sobie msle dlaczego nie pojdziecie mieszkac na ten domek co go wynajmujecie ...????.... a pokoik fajny tylko pewnie ciasno na 4ry osoby .... ale widac ze przytullnie .... a Gabi ....musialas ja niezle zmeczyc...pozatym sliczna z niej dziewczynka ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik, bo tam pradu nie ma:) i lokatorow chwilowo tez nie:) a w pokoiku i tak jest wiecej miejsca niz bylo jak materac na srodku lezal:) bo wczesniej stanac gdzie nie bylo, a teraz caly srodek jest gabi. dobrze ze mojego slubnego nie ma czesto, bo bysmy sie pozagryzali;) a gabi to tak sobie weszla, wlaczyla komputer, ja musialam zasranca przebrac, po 2 min. patrze, a dziecko odlecialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik-fajne te twoje dziewczyny,przepraszam,ze pytam,ale jakas niedoinformowana jestem,masz 3 dziewczynki czy moze chlopaczek tez jest? Dziewczyny,ktore maja koty,czy wasze koty tez uwielbiaja spac w wozku lub lozeczku.Ja ciagle pilnuje,zeby moja kotka nie wchodzila,a ona mimo wszystko mnie przechytrzy.Nie wiem co mam robic,bo wszedzie mam jej siersc.Jak wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja dopiero teraz, bo od rana nie miałam neta. Dziś mamy z Amelią podwójne święto. Amelia kończy dziś 4 miesiące ;) i dokładnie rok temu dowiedzieliśmy się że będziemy rodzicami, test pokazał dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że wszystkie wyppoczywacie :) A u nas dzis sukces na maxa. Amelia już jest po kompieli i zasnęła przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeży powiew lata... 🌻 witam mamusie :) ja dopiero dowiedziałam się, że jestem w ciąży (na początku listopada), mam termin na 9 lub 11 lipca... ale pomijając to. Weszłam tu do Was z zapytaniem - jakie kremy polecacie do ielęgnacji ciala??? głównie biustu i brzucha. Piersi już mi sporo urosły i nie chcę mieć ogromnych rozstępów, chociaż pewnie JAKIEŚ są nieuniknione... tak? nie mylę się? pomóżcie kobitki proszę 🌻 no i jeszcze coś: w rozsądnej cenie te kosmetyki proszę... nie jakieś Diory po 200zł i inne markowe wynalazki na samej chemii... ;) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamanka - mi się lekkie rozstępy ma biuście pojawiły już w ciązy, i zaluje ze nie stosolwama wczesniej kremow na biust. Generalnie polecam kremy Mustela. Stosowalam przeciw rozstepom na brzuch i pomoglo - nic sie nie pojawilo, a teraz stosuje tez na biust. Niestety zaluje ze wlasnie nie stosolwalam uz wczesniej.. Popatrz w aptekach , czesto są promocje tych kremów np. W Super-Pharm, labo kup na Allegro... Oproz tego ja stossowlam na początku ciązy, jak jeszcze brzuch tak bardzo nie rósł oliwke i kremy Rossmana dla kobiet w ciąży (seria Babydream). I tez sa niezłe, a napewno tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×