Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

basiu u nas ten czopek był podany chyba ze 3 razy i ani razu nie wyleciał a za kazdym razem pomagał:) wiec to tez moze zalezy od organizmu dziecka :) a to o tego konika chodzi::) http://www.allegro.pl/item266919158__g_konik _bedzie_ulubiona_zabawka_twego_dziecka.html Justka wszyscy mówia ze to pianistka bedzie bo ma długie paluszki wiec pomyslelismy sobie a niech trenuje od małego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu u nas ten czopek był podany chyba ze 3 razy i ani razu nie wyleciał a za kazdym razem pomagał:) wiec to tez moze zalezy od organizmu dziecka :) a to o tego konika chodzi::) http://www.allegro.pl/item266919158__g_konik _bedzie_ulubiona_zabawka_twego_dziecka.html Justka wszyscy mówia ze to pianistka bedzie bo ma długie paluszki wiec pomyslelismy sobie a niech trenuje od małego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu u nas ten czopek był podany chyba ze 3 razy i ani razu nie wyleciał a za kazdym razem pomagał:) wiec to tez moze zalezy od organizmu dziecka :) Justka wszyscy mówia ze to pianistka bedzie bo ma długie paluszki wiec pomyslelismy sobie a niech trenuje od małego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku to na mikołaja musicie jej zeszyt z nutami kupic :-) niech komponuje dziewczyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko myślę, że Krzyś dobrze przybiera na wadze. Basiu niezawodny sposób na choróbsko, choć trochę śmierdzący: wycisnąć bądź drobno posiekać 2 - 3 ząbki czosnku, zasypać imbirem i zalać gorącą wodą, przestudzić do temp. Gotowej dopicia, wycisnąć sok z ½ cytryny i dodać 2 łyżki miodu. Smaczne toto nie jest ale stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie chwile z Krzysiem zdrzemnac, czuje sie jak zwloki, jednak spanie w dzien to nie dla mnie. Basiu ja nie kupowalam tych z USA od sis Krzys dostal w prezencie i te nasze jest z EVENFLO Maania ten antybiotyk w razie czego to taki w aerozolu tylko nazwa mi z glwoy wyleciala. juz go bralam przy karmieniu nawet ale jakies mam zacmienie po tej drzemce figielku fajny sprzet macie no i z pewnoscia dlugo posluzy, znajomi maja cos takiego z chicco i tez sobie bardzo chwala Istraaa matko co ty za specyfik tu napisalas?? brzmi obrzydliwie :P to ja juz wole grzanki z czosnkiem zapijane grzancem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem czy mnie pamietacie,pisywałam tu przed porodem a potem juz nie bo nie miałam w domu net-u.Teraz juz mam i bardzo chetnie znów do was dołączę:)Tym bardziej że mnóstwo nie raz mam pytań :) Pozwoliłam sobie umieścic sie znów w tabelce:) Aneczka1979....Krzyś...12czerwca..2950/49..7125/72.. cyc... 2dzieci myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7500/??...cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko pamiętamy pamiętamy :-) fajnie ze sie dopisalas do tabelki i witamy z powrotem na lipcówkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Niestety sprawdziły sie przypuszczenia mojego męża babcia zmrla dzis ok 11,wiec przez jakiś czas moge nie pisac bo mam troche spraw do zalatwienia i jeszcze jutro do sądu,pogrzeb,kurcze chciala jak najszybciej jechać z olim do dermatologa ale najwcześniej uda sie nam w poniedzialek. Justynko twoja cena 30 zł +przesyłka mnie zadowala,tylko jeszcze muszę zmierzyc porządnie mała,wczoraj zapomnialam bo ksiądz był i wogóle nie w głowie mi bylo ale do piątku napewno to zrobie i dam ci znać czy napewno to biorę i najwyżej zakonczysz aukcje przed czasem. dobra wklejam,co by mi nie zjadło,i czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko obejrzałam sobie fotki na bobasach :-) Kubuś śliczny :-) i juz duuuuzy chłopak z niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko faktycznie smród powala z nóg, ale dziala!!! Przetestowane na wielu osobach, sposób przywlekłam z akademika, a wiadomo student leczy się tym co dobre (w sensie skuteczne), a tanie:-) Ewka drzemie, mężu wybyl na zakładową imprezę, zameldował, że wroci koło 22-23. a ja chyba pójdę w slady Ewci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasiu kondolencje z powodu babci, trzymaj sie ciepło. a co do skazy, bo chyba u Oliego ją podejrzewasz, moja Ewcia tez ją ma. Odstaw wszystko co krowie i krowo pochodne + czekolada, ewentualnie ciast drożdżówki na mleku i maśle. Ja smaruję chleb Florą, bo ona jest dla skazowców. Małą kąpię w Oilatum + mydełko Oilatum i szampon Oilatum, natomiast samruję po kąpieli balsamaem A-derma - cena zaporowa, ale bardzo wydajny i skuteczny. cała szorstkośc zniknęła, a Ewka miała na rekach i nogach masakrę. Teraz jest dobrze, wiec kapię ją mydełkiem Skarb matki + nivea nutri sensitiv, bo nieco przypomina mi Oilatum a i skóra po kapieli poobna w dotyku. A jak pojawia sie chociaz cien szorstkości, to wracam do zestawu Oilatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)jak miło justka:):)a gdzie fotki twojego skarbka?jak nie ma wnecie to wyślij mi na meila:) A wiecie co z tym spaniem to faktycznie dzis cos jest bo Kubus tez tak śpi od 12 30 raz sie obudzil ok 13 i dalam mu cycusia i patrze a on znoiw spi a teraz znow sie przebudzil patrze zsikany :) ale najperw dalam cyca i patrze....a on znow spi hahahha szkoda ze sie nie przespalam tez tym czasie bo teraz to juz sie nie oplaca:) Usmiałam sie jak Aneczka opisywała jak jej malenstwo co 45 minut sie budzilo w nocy hahaah u mnie w nocy w miare ok Kubus budzi sie tak co 2-3 czasem 4 godziny ale czasem jak obudzi sie po godzinie i biore go do lozka na cyca to czasem zasne i nie kontaktuje wcale i potem nawet nie pamietam ile razy jadl i o ktorej hahahaha Buziaki dla was oj Kubus miauczy lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstałam po króciutkiej drzemce i wszystko mie boli :O niewiem czy to od drzemki czy moze raczej cos mnie łapie ale czuje sie tragicznie:o Agatka wyspana po 4 godzinach szaleje w łóżeczku i obgryza nogi misiom z karuzelki:) istra no niezły ten Twój lek:) nie wątpie że stawia na nogi :D ale chyba jak sie karmi cysiem to raczej nie można??? Hej myszko ja co prawda Cie nie pamietam bo zaczełam tu pisac dosc późno ale miło mi Cię poznac i witam serdecznie:) kokopelasa kondolencje z powodu śmierci babci :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wstałam po króciutkiej drzemce i wszystko mie boli :O niewiem czy to od drzemki czy moze raczej cos mnie łapie ale czuje sie tragicznie:o Agatka wyspana po 4 godzinach szaleje w łóżeczku i obgryza nogi misiom z karuzelki:) istra no niezły ten Twój lek:) nie wątpie że stawia na nogi :D ale chyba jak sie karmi cysiem to raczej nie można??? Hej myszko ja co prawda Cie nie pamietam bo zaczełam tu pisac dosc późno ale miło mi Cię poznac i witam serdecznie:) kokopelasa kondolencje z powodu śmierci babci :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku no raczej przy cycowaniu to nie polecam, bo tam duzo czosnku, wiec dzidzia może nie chcieć jeść mleczka mamwego :-) no to sie Ewka naspała....30 minut...a z babcia na spacerze kimka trwała 2,5 godzinki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie była u mnie przyjaciółka i obalałysmy domowe wino :):) strasznie mi szkoda, ze nie moge klarmic piersia, ale to są te rzadkie momenty, które powodują, ze jest mi troche lżej ;) justka my zaczelismy uzywac pampersów 7-18 i są super :):) a huggiesy kubusiowe zaliczamy juz na poziomie 4 :) mniejsze przesukuje :) Szymus musi być faktycznie drobniutki :) no ale jak patrze na tabelke, to Kuba jest dobre kilo grubszy :):) istraa całiem fajny ten przepis na przeziebienie :) a imbir moze byc suszony z paczki? ja uwielbiam czosnek, wiec dla mnie to zaden problem :) myszko witaj z powrotem!!! to jest juz dwóch Kubusiow :):):) podobno to niezłe rozrabiaki, bedizemy mogły empirycznie to sprawdzic :):) kokopelasa jeszcze raz bardzo mi przykro z powodu babci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Basiu, 3 mialam ciągle przesikane, a teraz jak zakładam pampki 4 to jest ok :-) a winko pewnie pyszne bylo :-) na zdrówko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale wy macie fajnie że macie takie śpioszki w domu. Amelia nie dość że najchętniej to by wcale nie spała to jeszcze muszę cały czas przy niej siedzieć, bo jak widzi że gdzieś wychodzę z pokoju to się wydziera. No więc siedzę przy niej i gadam do niej cały dzień. Czy wasze maleństwa też tak się rwą do siedzenia????? ja już z moją nie mogę sobie dać rady. Na kolanach już jej trzymać nie mogę bo się tak podnosi. Na rękach to ją mogę nosić tylko przodem do świata i oczywiście ona ustawia się mi na rękach tak jakby siedziała, a jak tylko chwytam ją za rączki tro się dźwiga. Od kiedy tak książkowo mniej więcej dzieci mogą siadać??? Witaj Myszka, fajny ten Twój Kubuś, słodki jak marzenie ;) kokopelasa składam kondolencje z powodu śmierci babci :( smutne, będzie patrzeć na chciny małego z nieba Też bym się winka napiła :P Ocho, już się obudził gangster jeden A co z Marylką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) eh...nie było mnie kilka dni, nawet nie pamiętam ile :P mnie też połamało po poniedziałkowym spacerku. mądra mamusia poszła bez szalika i czapki na spacer i ją zawiało :P wczoraj nie mogłam ruszyć ręką ani nogą tak mnie mięśnie bolały a dziś już gardło zaczyna boleć i katar mam :( niby łykam gripex max ale to tylko na krótki czas pomaga. wczoraj nie byłam z małą na spacerku a dziś już się powlokłam, bo nie mogłam znieść że siedzi w domu w taką piękną pogodę. mój facet lata po urzędach i zakłada firmę więc też ma masę roboty ale i tak dużo mi pomaga i jeździ za moimi sprawami. kochany jest :) a co do czosnku to ja uwielbiam i chyba sobie dziś zapodam na noc. mam nadzieję że mój facet nie będzie miał nic przeciwko. poczytam co tam naklikałyście przez te parę dni. a, odezwała się do mnie na naszej klasie koleżanka której dobre 10 lat nie widziałam :) fajnie :) wiecie co? ona jest w Finlandii ze swoim mężem i tam na dziecko przez 3 lata matka dostaje zasiłek wychowawczy nawet jak nigdy nie pracowała. nieźle nie? kurcze ciekawe kiedy w Polsce tak będzie :) chyba można sobie tylko pomarzyć :P Basieńko na przeziębienie to grzane winko się pije :P kuruj się kochana i nie smuć z powodu niekarmienia piersią. ja też przez to przeszłam że czułam się źle z tym że Zuzy nie karmię ale stwierdziłam że przecież ją bardzo kocham i robię wszystko co dla niej najlepsze, a mleko modyfikowane też jest ok. i tyle dzieci się na nim wychowało przecież :) Myszko witaj spowrotem u nas :) wklej jakieś fotki Kubusia bo bardzo chciałabym zobaczyć twojego szkraba :) Zmykam. Trzymajcie się cieplutko. Buziaki. idę zarzucić gripexa bo coś mnie znowu łamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Kubuś prześliczny :) a ja zamotana jestem i nie zauważyłam linka do bobasów :P oj chyba gorączka mnie łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka rosnate nase maluchy ze nie nadążamy ze zmianą i pieluszek i ciuszkó :) kuzynka Kuiby rok starsza tez nosi pampki 4 :):):) dzisiaj założyłam mu spodenki na szelkach od cioci, myslałam, ze bedize w nich chodził za jakies 2 miesiace, a są akurat na teraz!!! nie nadążam za naszymi maluchami :) a winko niczego sobie ;) miało doczekac gwa=iazdki, ale cos cieniutko to widze :):):) aniu Kuba najchetniej juz by siadał :) mały tez juz ciekawy jest swiatA :) podobno dizeci ksiażkowo mogą siadac, jak mają6 miesięcy, ale ile to sie ma z praktyką to nie wiem :) asiulek tez sie kuruj 🌼 moze faktycznie zamiast piwka zgrzejesobie dzisiaj winko z przyptrawami ;0 aż mnie w koncui maż z łoża małżenskiego pogoni :):):) a co do mleczka, to faktycznie szkoda, ale przeciez to nie nasza wina prawda ?? a mamy z nas chyba nie najgorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Mam juz dosyc. Naprawde wysiadam. Moja Semi nic nie chce jesc :(:(:( Juz nie wiem co z nia robic. Przez cala noc i dzien wypija okolo 5 rano 100ml, pozniej okolo 10 rano 40 ml, o 14-tej 40ml, o 20-tej 40-60 ml. Przerwy sa za dlugiem, a ilosc za mala. Beczec mi sie chce. Nie wiem co robic. Probowalam podawac jej mleczko z kaszka, ale nie chce. Jedyne co je to zupki ze sloiczka, ale to tez nie za duzo. Wczoraj wciskalam jej od 12-tej do 13.30 20 ml. Ona plakala a ja jeszcze bardziej. Probuje na wszystkie sposoby - na siedzaco, na lezaco, na raczkach, z zabawkami, w chustawce, wszystko co jest mozliwe. Czy wasze maluch tez tak zle jedza ? Moze jeszcze dodam, ze robilam jej wszystkie badania i wyniki sa ok. Mala zdrowa jak ryba. Na wadze okolo 600 g na m-c przybiera. Pani doktor mowi, ze taka jej uroda, a ja ponoc taka sama bylam tzn. niejadek :( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Mam juz dosyc. Naprawde wysiadam. Moja Semi nic nie chce jesc :(:(:( Juz nie wiem co z nia robic. Przez cala noc i dzien wypija okolo 5 rano 100ml, pozniej okolo 10 rano 40 ml, o 14-tej 40ml, o 20-tej 40-60 ml. Przerwy sa za dlugiem, a ilosc za mala. Beczec mi sie chce. Nie wiem co robic. Probowalam podawac jej mleczko z kaszka, ale nie chce. Jedyne co je to zupki ze sloiczka, ale to tez nie za duzo. Wczoraj wciskalam jej od 12-tej do 13.30 20 ml. Ona plakala a ja jeszcze bardziej. Probuje na wszystkie sposoby - na siedzaco, na lezaco, na raczkach, z zabawkami, w chustawce, wszystko co jest mozliwe. Czy wasze maluch tez tak zle jedza ? Moze jeszcze dodam, ze robilam jej wszystkie badania i wyniki sa ok. Mala zdrowa jak ryba. Na wadze okolo 600 g na m-c przybiera. Pani doktor mowi, ze taka jej uroda, a ja ponoc taka sama bylam tzn. niejadek :( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Mam juz dosyc. Naprawde wysiadam. Moja Semi nic nie chce jesc :(:(:( Juz nie wiem co z nia robic. Przez cala noc i dzien wypija okolo 5 rano 100ml, pozniej okolo 10 rano 40 ml, o 14-tej 40ml, o 20-tej 40-60 ml. Przerwy sa za dlugiem, a ilosc za mala. Beczec mi sie chce. Nie wiem co robic. Probowalam podawac jej mleczko z kaszka, ale nie chce. Jedyne co je to zupki ze sloiczka, ale to tez nie za duzo. Wczoraj wciskalam jej od 12-tej do 13.30 20 ml. Ona plakala a ja jeszcze bardziej. Probuje na wszystkie sposoby - na siedzaco, na lezaco, na raczkach, z zabawkami, w chustawce, wszystko co jest mozliwe. Czy wasze maluch tez tak zle jedza ? Moze jeszcze dodam, ze robilam jej wszystkie badania i wyniki sa ok. Mala zdrowa jak ryba. Na wadze okolo 600 g na m-c przybiera. Pani doktor mowi, ze taka jej uroda, a ja ponoc taka sama bylam tzn. niejadek :( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Mam juz dosyc. Naprawde wysiadam. Moja Semi nic nie chce jesc :(:(:( Juz nie wiem co z nia robic. Przez cala noc i dzien wypija okolo 5 rano 100ml, pozniej okolo 10 rano 40 ml, o 14-tej 40ml, o 20-tej 40-60 ml. Przerwy sa za dlugiem, a ilosc za mala. Beczec mi sie chce. Nie wiem co robic. Probowalam podawac jej mleczko z kaszka, ale nie chce. Jedyne co je to zupki ze sloiczka, ale to tez nie za duzo. Wczoraj wciskalam jej od 12-tej do 13.30 20 ml. Ona plakala a ja jeszcze bardziej. Probuje na wszystkie sposoby - na siedzaco, na lezaco, na raczkach, z zabawkami, w chustawce, wszystko co jest mozliwe. Czy wasze maluch tez tak zle jedza ? Moze jeszcze dodam, ze robilam jej wszystkie badania i wyniki sa ok. Mala zdrowa jak ryba. Na wadze okolo 600 g na m-c przybiera. Pani doktor mowi, ze taka jej uroda, a ja ponoc taka sama bylam tzn. niejadek :( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku nie wiesz jak fachowo nazywa sie to pianinko,może byłoby takie na alegro,oczywiście w rozsądnej cenie,może masz nazwe z opakowania. istra dzięki za rady,ja kąpię w mydełku aliatum,nie uzywam płynu bo mały kąpie się ze mną,mam duża wanne i ten płyn by mi błyskawicznie ubywał,chce jeszcze kupić jakiś balsam bo mam specjalny krem to nim smaruje dotknięte miejsca a chce kupić jeszcze coś do smarowania na całe ciało i o większej pojemności,chcę kupic balsam z balneum bo mania polecała,a i jest jego 200 ml,no icena względna a jest składem podobny do oliatum.Zastanowie sie jeszcze nad niwea ale to po chrzcinach jak mały jakaś kaske dostanie bo teraz jestem spłukana a wydatków przedemną co niemiara. Dziewczyny gardło mnie bolało i wziełam septolete plus nie wiem czy mozna gdy karmi sie cycem a Szymuś słodziutki jak cukiereczek... No i jeszcze jedno jak już świaątecznie jest to mam pytanko,moze doradzicie mi co by tu kupić mojej 11 letniej córci na mikolaja do 50 zł,lalki odpadaja bo ona to już pannica i zabawkami sie nie bawi Olciu współczuję ale ja to mialam z córką ona tez taki niejadek była tytlko cyca ciągla a wiesz z cyckami to nie wiadomo ile zjada,jak była starsza to nic nie chciala jeść i na siłe jej pchałam a do karmienia były 3 osoby moja mama trzymala ją na rękach i trzymała ręce,ja karmilam a moja siostra robila za klauna czyli zagadywala co by sie nie spostrzegła że następna łyżeczka w buzi ląduje,wiem i szczerze współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×