Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca22

Echo women

Polecane posty

Gość Pytająca22

Czy ktoś używał perfum Davidoff echo women?Kusi mnie żeby sobie kupić,ale chciałabym najpierw poznać opinie o tym zapachu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca22
Dzięki,ale czy długo utrzymuje się na skórze?wiem,że to sprawa indywidualna,ale tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laaaaarranna1
Wszystkie Davidoffy dla kobiet niestety są delikatne i krótkotrwałe.... jeżeli chcesz mocnego zapachu, który będzie się na tobie długo utrzymywał, to musisz postawić na Diora, Lancome, Armaniego albo Chanel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca22
Laaaaarranna1 miałam kiedyś cool water i utrzymywał się b.długo. W sumie był to jeden z moich ulubionych zapachów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ubrany w zapach
nieprawda , iz wszystkie są nietrwałe:)) dlugo , dlugo uzywałam Coool Wather Davidowa i nie zauważyłam by był krótkotrwały. Najbardziej trwałe są perfumy zawierajace piżmo , ambrę cedr potem wody kwiatowe. Zpachy tzw swieże sa bardziej ulotne z racji swoich komponentów. Echo woman :)) bardzo ładny , polecam tak samo jak C.K :) uwielbiam jego perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzioleczek
Tak zgadzam sie- Echo jest super, dobrze ze mi przypomnialas o nim, bo dawno go nie uzywalam, wlasciwie wczoraj kupilam COCO CHANEL Mademoiselle, polecam rowniez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam \'Echo\', bardzo ładny kobiecy zapach :) chcę kupić jeszcze \'Cool Water Game\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczny słodko malinowy
lekki w sam raz na wiosne , lato , niezbyt trwały , na zime niepolecam, bo "gina" jeszcze szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo davidoff
uwielbiam go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×