Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniechęcona zyciem

NIE CHCĄ MNIE NIGDZIE ZATRUDNIĆ BO JESTEM NIEKOMUNIKATYWANA!

Polecane posty

Gość zniechęcona zyciem

Jestem zrozpaczona moja sytuacją a to dlatego że już od kilku miesięcy bezskutecznie probuje znaleźć pracę,i nie wychodzi mi to!Bylam juz na tylu rozmowach i zadnych efektow>mimo ze jestem mlodą bardzo atrakcyjna kobieta.Mogloby sie wydawac ze wszystko jest okej a nie jest bo moj sposob bycia chyba jest odpychajacy dla potencjalnych pracodawcow.Do takich doszlam wnioskow,jestem osoba nie tyle niesmiałą bo mam odwage rozmawiac z ludzmi,ale zamknięta w sobie,nieraz nie chce mi sie gadac z ludzmi ,mam wrażenie ze to tylko szywna relacja jak jest miedzy mna a innym pracownikiem.Przez to niegdzie na dlugo nie moge zagrzac miejsca. ;( We wszystkich ogloszeniach czytam:milą,otwartą,komunikatywną,szybko nawiązującą kontakty,lubiąca prace w zespole,energiczną z pozytywna energia i uśmiechem ! CO MAJA ZROBIC LUDZIE KTORZY TACY NIE SA MIMO SWOICH WYSOKICH KWALIFIKACJI???SĄ SKAZANI NA PORAZKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie jestem
komunikatywna, dlatego wybieram takie oferty, gdzie wazniejsza jest wiedza i umiejętności, ograniczony kontakt z klientami. Są i takie oferty. Też nie lubie "gadać, żeby gadać":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotko
rozumiem cie az za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×