Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Witam Dziewczyny! Pierwzy raz udzielam się na Waszym forum. W piątek będe miała zakładany aparat na górny łuk. Jestem czulona na nikiel, więc będzie to aparat antyalergiczny, ale metalowy. Mam wyrwane już dwie czwórki z górnego łuku- jedna poszła w piątek miniony, druga wczoraj :o A zęby mam tragiczne- szczególnie te górne. Mam 22 lata, aparat będę nosić około 3 lat. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io-io
Witaj Spinaczowa, życze powodzenia w piatek :-). Nic nie boli, tyle że trzeba mieć otwarte usta prawie przez godzinę, nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to piątkowe akładanie aparatu wypada 2 dni przed świętami. Dziewczyny, powiedzcie jak jest z jedzeniem w tych pierwszych dniach? Ja się w sumie cieszę z tego terminu (od pierwszej wizyty u orto minęło już prawie 4 miesiące), mniej zjem pewnie w te święta, co mnie cieszy. Bo ja akurat do \"chudzielców\" nie należę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dora;) moj usmiech z daleka wyglada ladnie ale z bliska...:) ja studiuje ekonomie wiec klimaty podobne:) W;ASNIE WALKUJE RACHUNKOWOSC ZARZADCZA A CZEKAJA MNIE DZIS JESZCZE FINANSE PRZEDSIEBIORSTW!POZDRAWIAM:) I CZEKAM NA KOLEJNE FOTKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój usmiech czy to z bliska czy z daleka wyglada tak samo :-( Wystąjace czwórki, hehe. Nie mam szerokiego uśmiechu jak Wy :-( I mam żółte zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dziś w nocy będzie taka rozmowa jak wczoraj, z jednego dnia kilak stron :) Ja chyba dziś nie będę uczestniczyć, chyba że w porywach albo całkiem w nocy. Bo przyjeżdża mój \"Pan\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io-io
Do Spinaczowej: Przez kilka pierwszych dni (w najgorszym razie, tak jak u mnie, tygodni) nic nie mozna gryźć, więc na pewno niepostrzeżenie i bez wysiłku schudniesz. A poza tym koniecznośc dokładnego czyszczenia zębów po kazdym jedzeniu mnie osobiscie bardzo irytowała (i nadal irytuje), więc skończyło sie podjadanie między posiłkami. A idąc gdziekolwiek trzeba zabierac ze sobą szczoteczkę, bo resztki na aparacie przeszkadzają i fatalnie wygladają. Powodzenia! Makowca nie radzę jeśc, bo bedziesz potem kwadrans wydłubywała mak spod zamków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kewcia i io-io dziekuję ślicznie za fotki 👄 Io-io, fajnie wygląda porcelanowy :classic_cool: Ja zakładam metalowy. Gdybym mogła sobie pozwolić na kosmetyczny pewnie bym to zrobiła. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po rownych 3 tyg stwierdzam ze napewno nie scudne!jem wiecej niz keidys tyle ze zalatwiam to w 3 posilkach i nie podjadam!:) a schudnac troche moze i by sie przydalo:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam zdjęcia ale skrzynka Romka, malutkiej22, agaga23 i Beci280 odrzuciła mi pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na tym drugim zdjęciu którego nie znosze bo widac moje paskudne zęby to palmiarnia w Książu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buzaiczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl Venlaa --> venla@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiruni a plyn? bo mi po bardzo dokladnym myciu i pote wyplukaniau tym plynem(innym nie) zostaje biele cos na zameczkach:( i nie wiem co to? zle myje zeby? czy to moze klej? nie wiem:( jesli ktos ma podobne spostrzezenia to prosze o rade!bo juz sie doluje ze zle myje zeby!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> kamyk22-84@o2.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buziaczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> kewciaaaaaa@wp.pl io-io --> joannaio@life.pl Venlaa --> venla@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 1.__*Dora*__________27______________ X______________________3_lata__________________ 2.__brown_eyed_girl__16______________X_______________X______2_lata__________________ 3.__Krzywa_________27____07.11.06____X______________________2_lata_______kosmetyczny 4.__minka__________22______________________________________2_lata__________________ 5.__wiiolciaa________17____08.09.06___X_____07.11.06___X_____1,5_roku_________metalowy 6.__Agnieszka31_____31____03.10.06___X______________________________________________ 7.__Ileneczka_______16______________________________________________________________ 8.__agaga23________23____08.11.06___X______________________2,5_roku_________metalowy 9.__kamyk22________22_____________________________________________________________ 10._markotka_______21______________________________________________________________ 11._igna**aparatka___17____07.10.05___X____07.06.06____X______2_lata__________metalowy 12._Shiiine_________16________________________________X_____________________________ 13._kati24__________24____26.06.06___X____07.08.06____X____1,5_roku______porcel./metal 14._Aparacik________13_______________X_______________X______2_lata_________metalowy 15._sylvie__________32____04.11.06____X____04.11.06____X__________________kosmetyczny 16._netka91________15____06.11.06____X_____________________________________metalowy 17._linnnea_________18_______________X_______________X_____________________metalowy 18._wiola15________15____ 04.11.06____X_____________________________________metalowy 19._Monola_________36____10.08.06____X______________________2_lata________ceramiczny 20._Aagness______________31.08.06____X______________________2_lata__________metalowy 21._Onaa21_________21_____________________________________________________________ 22._edro___________38____16.12.06__________________________________________________ 23._hiruni___________________________X_____________________________________________ 24._Kiikunia________20_______11.03____X_______02.04____X_____3_lata__________metalowy 25._*Aparatka*_______________12.04____X_______06.05____X____________________metalowy 26._Kociulinda______29_______01.07____X_______02.07____X____________________________ 27._Hadasa_________27____15.11.06____X____15.11.06____X____________________________ 28._kabansa_______________________________________________________________________ 29._najeli_________________________________________________________________________ 30._Agaa24_______________17.11.06_____X____17.11.06____X_____2_lata______kosmetyczny 31._Kofanaaaaa______19___16.10.06_____X_____________________1,5_roku_______metalowy 32._Mała_Miiiii____________10.11.06_____X_______________X______2_lata______kosmetyczny 33._beata_81______________________________________________________________________ 34._ana73________________14.12.06_____X____14.12.06____X___________________metalowy 35._an_ette_______________________________________________________________________ 36._**KwIaTuSzEk**___17____________________________________________________________ 37._MalutkaMałaJa___27_______________X________________X_______________kryształ_górski 38._olaszu2________________________________________________________________________ 39._cranberry________24____________________________________________________________ 40._aneczka_20_____________________________________________________________________ 41._Kewcia__________22____28.11.06___X_______________________2_lata_________metalowy 42._ewelll___________22____________________________________________________________ 43._skaa____________22______03.06____X_______09.06____X____________________________ 44._amaalka_______________________________________________________________________ 45._Triss14__________19____21.09.06___X__________________________________kosmetyczny 46._gini*____________27____________________________________________________________ 47._EDYTA_NAVY_____________12.06____X____________________________________________ 48._diam____________________12.06____X____________________________________________ 49._Gosiaa24________24____13.12.06____X__________________________________kosmetyczny 50._Ewdzia________________________________________________________________________ 60._Cala____________20_______________X_________________X___________________metalowy 61._foisss___________16___15.09.06_____X_____22.08.06____X_____2_lata_________metalowy 62._Braces__________________08.06_____X________08.06____X_____2_lata _____kosmetyczny 63._Emma23________23____14.12.06____X_________________X___________________metalowy 64._Chester________________________________________________________________________ c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. ________________________________APARATKI__________________________________________ ******************************************************************************************************************* Lp._____Nick_______Wiek__Założenie__Góra__Założenie__Dół__Czas_noszenia_____rodzaj____ ******************************************************************************************************************* 65._ona81_________________________________________________________________________ 66._malutka22_____________________________________________________________________ 67._ina24__________________________________________________________________________ 68._magdalena_____________________________________________________________________ 69._rogasiowa______________________________________________________________________ 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X______________________________________metalowy 71._Becia280_______13______________________________________________________________ 72._di5____________________________________________________________________________ 73._Vira___________________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05___X______________________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X______________________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X______2_lata________kosmetyczny 77._aparatka_z...___20_____16.06.06___X_____________________1,5_roku_______kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y____________3_lata___________________ 79._venlaa__________________________________________________________________________ 80._spinaczowa______22____22.12.06___X______________________3_lata___________metalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina24
*Dora* Hej, ja w celu uzupenienia informacji do Twojej rubryczki:)Mam 24 lata i aparat założyli mi w czwatrtek tj. 14.12. Na razie jest to aparat rozszerzający podniebienie(Q-helix- chyba tak sie profesjonalnie nazywa). Stały aparat będę miała zakładany dopiero na wiosnę i tak naprawdę to jeszcze nie wiem na jaki sie zdecydowac. Moje wrażenia z pierwszych dni w aparacie- jest naprawde ok. Nie boli , z jedzeniem jakoś sobie radze i z mówieniem też nie ma większego problemu. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, wysłałam ci zdjecie, koniecznie wyslij swoje - chce zobaczyc jak wyglada szefowa Dziewczyny wysylajcie rowniez! Mam juz zdjecia Cali, Kamyka22 Chestera kilka danych do uzupełnienia tabeli: mam 23 lata, aparat zakladam w styczniu na 2 lata, góra -kosmetyczny, dół -metal. Elmex zel do uzytku raz w tygodniu - swietny, natomiast pasta (zielona do wrazliwych zebow) ostatnio wywolala dziwne uczucie na zebach dlatego odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina24, takich aparatów nie uwzględniamy w naszej tabelce :) Ten aparat na rozszerzenie szcęski do hyrax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×